Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Kounicova 10, Brno-střed, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologické konzultace • 700 Kč

Psychologické poradenství • 700 Kč

Individuální psychoterapie • 700 Kč +3 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

- Absolventka akreditovaného psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii v institutu Gestalt Dialog
- Magisterské studium psychologie ...

Více


Specializace

  • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Kounicova 10, Brno

700 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

700 Kč

Ordinace

Ostatní služby


Kounicova 10, Brno

700 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

1 000 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

OrdinaceKounicova 10, Brno

700 Kč

Ordinace

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní terapeutku mohu jen doporučit. Je velice milá a empatická a zároveň je velkým odborníkem na lidskou psychiku a využívá k tomu četných odborných znalostí a zkušeností z praxe.
Čas strávený u ní mi nesmírně pomohl a zlepšil můj život, a to ne tím, že bych dostala rady, jak mám co v životě dělat a nedělat (což jsem původně čekala, že mi psychoterapeut řekne), ale tím, že jsem si na sezeních s pomocí paní Killarové sama došla k příčinám některých potíží v mém životě a pochopila, proč se dějí. Tato cesta nebyla sice úplně lehká, ale paní Killarová mi vždy byla velice nápomocna ke zvládnutí některých těžce překousnutelných skutečností a hlavně - výsledky jsou pak pevné a trvalé.
Čas strávený na těchto sezeních s paní Killarovou považuji za jeden z nejlépe využitých chvil mého života a dodnes z nich čerpám.

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní doktorku Killarovou doporučuji všem, kteří chtějí se svým životem opravdu něco udělat a posunout jej tím správným směrem. Sezení někdy nejsou lehká, ale paní doktorka je opravdu člověk na svém místě - má skvělé odborné znalosti, zároveň je velmi empatická, trpělivá a z mého pohledu má především neocenitelný cit na to, jak klást otázky, aby se člověk opravdu dokázel vlastní sebereflexí zamyslet nad svým životem a rozhodl se, jak dál. Přešla jsem k paní doktorce od jiného psychologa a už bych nikdy neměnila. Za sebe mohu jedině doporučit!

M
Ověřený profil

K paní Killarové jsem chodila zhruba 10 měsíců. Podpořila mě v situaci kdy už jsem si sama opravdu nevěděla rady. Je trpělivá, nenutí vás mluvit o věcech o kterých nechcete (anebo nemáte sílu) mluvit, snaží se abyste se k řešení problému dopracovali sami, ale dává i praktické rady (ne ve smyslu že máte udělat, ale třeba jak se můžete v nějaké konkrétní situaci zkusit zachovat). Nebojí se někdy uvést příklady i ze svého vlastního života. V mém případě bylo i dobré že paní Killarová má zkušenosti s jistým velmi specifickým prostředím (ne, nejednalo se o žádný ústav pro duševně nemocné :-) ) a lidmi mezi které jsem se i já sama dostala, takže věděla přesně o čem mluvím.


M
Ověřený profil

K paní Killarové jsem chodil pravidelně a celkem dlouho. Nejsem typ člověka, kterému příliš pomáhá, když své problémy rozebírá s někým jiným. Nicméně v tomto případě mám pocit, že mi návštěvy moc pomohly. Zejména proto, že paní Killarová má mnoho zkušeností s problémy lidské psychiky a umí dát praktické rady, kterými je možné se skutečně řídit.


B
Ověřený profil

Nevěřili byste, co vše ovlivňuje vaše pocity, chování a vnímání. S paní Killarovou jsme došli během terapie na spoustu užitečných okamžiků z minulosti, které měly a mají vliv na moje chování. Díky uvědomění těchto nešvarů máte několikanásobně větší % úspěšnost, že změníte svůj přístup a vnímání.
Paní Killarová je férový člověk, který s Vámi jedná na rovinu a snaží se komplexně řešit Váš problém.
Určitě se nebojte zajít na konzultaci. Nebudete se cítit, jako u doktora, atmosféra je spíše jako u někoho na návštěvě (neutrální).Návštěva terapeuta není v dnešní době nic, co by z vás mělo dělat někoho odlišného. Divili byste se, kolik lidí psychology navštěvuje.
Za sebe můžu potvrdit, že mi návštěvy u paní Killarové velice pomohly, a to nejen v souvislosti s konkrétní věcí. Můj přístup se odrážel a odráží ve všech oblastech mého života.


L
Ověřený profil

K paní Killarové jsem chodila několik měsíců s panickou poruchou. Sice jsem nevěřila, že se dostanu zase zpět do normálu nebo že mi může psycholog pomoci, paní Killarová mě přesvědčila o opaku. Dala mi tolik cenných rad, kterým se řídím stále a cítím se o 100 % lépe. Zase mám svůj život pod kontrolou a za to moc děkuji! Přeji Vám jen spokojené pacienty jako jsem já! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

- Absolventka akreditovaného psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii v institutu Gestalt Dialog
- Magisterské studium psychologie ...

Více


Specializace

  • psychoterapie

Související vyhledávání