Michaela Killarová, psycholog Brno

Mgr. Michaela Killarová

Psycholog, Psychoterapeut Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kounicova 10, Brno-střed, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologické poradenství • 700 Kč

Individuální psychoterapie • 700 Kč

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč +3 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

- Absolventka akreditovaného psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii v institutu Gestalt Dialog - Magisterské studium psychologie na Fak...

Více

Léčené nemoci

  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Vztahová krize
  • Nízké sebevědomí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Kounicova 10, Brno

700 Kč

Ordinace

Ostatní služby


Kounicova 10, Brno

700 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

1 000 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

700 Kč

OrdinaceKounicova 10, Brno

OrdinaceKounicova 10, Brno

700 Kč

Ordinace

Názory

5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní terapeutku mohu jen doporučit. Je velice milá a empatická a zároveň je velkým odborníkem na lidskou psychiku a využívá k tomu četných odborných znalostí a zkušeností z praxe.
Čas strávený u ní mi nesmírně pomohl a zlepšil můj život, a to ne tím, že bych dostala rady, jak mám co v životě dělat a nedělat (což jsem původně čekala, že mi psychoterapeut řekne), ale tím, že jsem si na sezeních s pomocí paní Killarové sama došla k příčinám některých potíží v mém životě a pochopila, proč se dějí. Tato cesta nebyla sice úplně lehká, ale paní Killarová mi vždy byla velice nápomocna ke zvládnutí některých těžce překousnutelných skutečností a hlavně - výsledky jsou pak pevné a trvalé.
Čas strávený na těchto sezeních s paní Killarovou považuji za jeden z nejlépe využitých chvil mého života a dodnes z nich čerpám.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Paní doktorku Killarovou doporučuji všem, kteří chtějí se svým životem opravdu něco udělat a posunout jej tím správným směrem. Sezení někdy nejsou lehká, ale paní doktorka je opravdu člověk na svém místě - má skvělé odborné znalosti, zároveň je velmi empatická, trpělivá a z mého pohledu má především neocenitelný cit na to, jak klást otázky, aby se člověk opravdu dokázel vlastní sebereflexí zamyslet nad svým životem a rozhodl se, jak dál. Přešla jsem k paní doktorce od jiného psychologa a už bych nikdy neměnila. Za sebe mohu jedině doporučit!


M
Ověřeny pacient

K paní Killarové jsem chodila zhruba 10 měsíců. Podpořila mě v situaci kdy už jsem si sama opravdu nevěděla rady. Je trpělivá, nenutí vás mluvit o věcech o kterých nechcete (anebo nemáte sílu) mluvit, snaží se abyste se k řešení problému dopracovali sami, ale dává i praktické rady (ne ve smyslu že máte udělat, ale třeba jak se můžete v nějaké konkrétní situaci zkusit zachovat). Nebojí se někdy uvést příklady i ze svého vlastního života. V mém případě bylo i dobré že paní Killarová má zkušenosti s jistým velmi specifickým prostředím (ne, nejednalo se o žádný ústav pro duševně nemocné :-) ) a lidmi mezi které jsem se i já sama dostala, takže věděla přesně o čem mluvím.


M
Ověřeny pacient

K paní Killarové jsem chodil pravidelně a celkem dlouho. Nejsem typ člověka, kterému příliš pomáhá, když své problémy rozebírá s někým jiným. Nicméně v tomto případě mám pocit, že mi návštěvy moc pomohly. Zejména proto, že paní Killarová má mnoho zkušeností s problémy lidské psychiky a umí dát praktické rady, kterými je možné se skutečně řídit.


B
Ověřeny pacient

Nevěřili byste, co vše ovlivňuje vaše pocity, chování a vnímání. S paní Killarovou jsme došli během terapie na spoustu užitečných okamžiků z minulosti, které měly a mají vliv na moje chování. Díky uvědomění těchto nešvarů máte několikanásobně větší % úspěšnost, že změníte svůj přístup a vnímání.
Paní Killarová je férový člověk, který s Vámi jedná na rovinu a snaží se komplexně řešit Váš problém.
Určitě se nebojte zajít na konzultaci. Nebudete se cítit, jako u doktora, atmosféra je spíše jako u někoho na návštěvě (neutrální).Návštěva terapeuta není v dnešní době nic, co by z vás mělo dělat někoho odlišného. Divili byste se, kolik lidí psychology navštěvuje.
Za sebe můžu potvrdit, že mi návštěvy u paní Killarové velice pomohly, a to nejen v souvislosti s konkrétní věcí. Můj přístup se odrážel a odráží ve všech oblastech mého života.


L
Ověřeny pacient

K paní Killarové jsem chodila několik měsíců s panickou poruchou. Sice jsem nevěřila, že se dostanu zase zpět do normálu nebo že mi může psycholog pomoci, paní Killarová mě přesvědčila o opaku. Dala mi tolik cenných rad, kterým se řídím stále a cítím se o 100 % lépe. Zase mám svůj život pod kontrolou a za to moc děkuji! Přeji Vám jen spokojené pacienty jako jsem já! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

- Absolventka akreditovaného psychoterapeutického výcviku v gestalt psychoterapii v institutu Gestalt Dialog - Magisterské studium psychologie na Fak...

Více

Léčené nemoci

  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Vztahová krize
  • Nízké sebevědomí
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie