Mgr. Tereza Janačíková Nováková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• P

Terezu Novákovou můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc. Moc toho nenamluví, spíše pozorně poslouchá a pomocí cílených dotazů vždycky přesně vystihne to podstatné. Udělá vám pořádek v hlavě :-) Často jsem ze sezení odcházela s pocitem "jakto, že mě to samotnou nenapadlo?" Vím, že až mi bude zase ouvej, nezaváhám ani minutu a okamžitě se k ní znovu objednám. PD

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Ukázala mi jak se se svým problémem vypořádat. Byla velmi milá, příjemné… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    První dojem s paní dokrorky byl velmi dobrý, je moc příjemná a milá. Byla jsem u ní s dcerou (14let). A myslím… Více

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Alžběta Podškubková
    Alžběta Podškubková
    Dvořákova 13, Brno
    Paní terapeutka mně moc pomohla zvládat úzkosti, dala mi spoustu cenných a profesionálních rad a informací a zároveň… Více

Zkušenosti a dovednosti

• psycholožka, psychoterapeutka
      narodila jsem se 27. 4. 1977 v Brně
      vystudovala jsem obor psychologie na FF MU v Brně a v na vyšší odborné škole obor sociální práce
      od dubna 2010 jsem frekventantkou komplexního psychoterapeutického výcviku akreditovaného i pro oblast zdravotnictví „Umění terapie“ pořádaného společností GI
      od roku 2000 působím v pomáhajících profesích, zpočátku jako dobrovolník působící v romských komunitách
      od roku 2006 pracuji v organizaci A Kluby ČR o.p.s – poradenství lidem závislým na alkoholu a gamblerství a jejich příbuzným a blízkým (mé dosavadní pracovní pozice v organizaci: sociální poradce, psycholog, psychoterapeut a vedoucí Terapeutického centra)
      aktuálně jsem na druhé rodičovské dovolené s současně působím v Gaudii Brno
      v Gaudii Brno nabízím poradenství a terapie pro jednotlivce, páry i rodiny
      současně nabízím poradenství a terapie pacientům s onkologickým nebo jinak závažným onemocněním a jejich blízkým (Gaudia proti rakovině)

• psychoterapie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• V

Z návštěvy psychologa jsem měla obavy, ale paní Tereza Nováková je
      rozptýlila hned při první schůzce. Rozhovor s ní byl nejen příjemný, ale
      hlavně přínosný. Nenásilně mě vedla k odpovědím na otázky, které mě trápily.
      pomohla mi vidět moje problémy z širší perspektivy. Rozhodně ji doporučuji
      všem, kteří zvažují návštěvu psychologa a hledají profesionální a zároveň
      lidský přístup ke svým problémům.
      VH

• J

moc příjemná paní psycholožka, sezení mi opravdu něco dalo, milý, chápající přístup, snaha pomoci