Mgr. Tereza Janačíková Nováková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• P

Terezu Novákovou můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc. Moc toho nenamluví, spíše pozorně poslouchá a pomocí cílených dotazů vždycky přesně vystihne to podstatné. Udělá vám pořádek v hlavě :-) Často jsem ze sezení odcházela s pocitem "jakto, že mě to samotnou nenapadlo?" Vím, že až mi bude zase ouvej, nezaváhám ani minutu a okamžitě se k ní znovu objednám. PD

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Lenka Chalupníčková
    Lenka Chalupníčková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Gorkého 11, Brno
    Velmi příjemná paní psycholožka, milá, při komunikaci vzbuzuje důvěru a jde z ní naprostý klid, takže člověk i… Více

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Vladimír Marček, Ph.d.
    Vladimír Marček, Ph.d.
    Sukova 49/4, Brno
    Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka.… Více

Zkušenosti a dovednosti

psycholožka, psychoterapeutka
    narodila jsem se 27. 4. 1977 v Brně
    vystudovala jsem obor psychologie na FF MU v Brně a v na vyšší odborné škole obor sociální práce
    od dubna 2010 jsem frekventantkou komplexního psychoterapeutického výcviku akreditovaného i pro oblast zdravotnictví „Umění terapie“ pořádaného společností GI
    od roku 2000 působím v pomáhajících profesích, zpočátku jako dobrovolník působící v romských komunitách
    od roku 2006 pracuji v organizaci A Kluby ČR o.p.s – poradenství lidem závislým na alkoholu a gamblerství a jejich příbuzným a blízkým (mé dosavadní pracovní pozice v organizaci: sociální poradce, psycholog, psychoterapeut a vedoucí Terapeutického centra)
    aktuálně jsem na druhé rodičovské dovolené s současně působím v Gaudii Brno
    v Gaudii Brno nabízím poradenství a terapie pro jednotlivce, páry i rodiny
    současně nabízím poradenství a terapie pacientům s onkologickým nebo jinak závažným onemocněním a jejich blízkým (Gaudia proti rakovině)

• psychoterapie

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• V

Z návštěvy psychologa jsem měla obavy, ale paní Tereza Nováková je
      rozptýlila hned při první schůzce. Rozhovor s ní byl nejen příjemný, ale
      hlavně přínosný. Nenásilně mě vedla k odpovědím na otázky, které mě trápily.
      pomohla mi vidět moje problémy z širší perspektivy. Rozhodně ji doporučuji
      všem, kteří zvažují návštěvu psychologa a hledají profesionální a zároveň
      lidský přístup ke svým problémům.
      VH

• J

moc příjemná paní psycholožka, sezení mi opravdu něco dalo, milý, chápající přístup, snaha pomoci