Mgr. Tereza Janačíková Nováková

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• P

Terezu Novákovou můžu s čistým svědomím doporučit všem, kteří hledají psychologickou pomoc. Moc toho nenamluví, spíše pozorně poslouchá a pomocí cílených dotazů vždycky přesně vystihne to podstatné. Udělá vám pořádek v hlavě :-) Často jsem ze sezení odcházela s pocitem "jakto, že mě to samotnou nenapadlo?" Vím, že až mi bude zase ouvej, nezaváhám ani minutu a okamžitě se k ní znovu objednám. PD

• Zkušenosti a dovednosti

• psycholožka, psychoterapeutka
      narodila jsem se 27. 4. 1977 v Brně
      vystudovala jsem obor psychologie na FF MU v Brně a v na vyšší odborné škole obor sociální práce
      od dubna 2010 jsem frekventantkou komplexního psychoterapeutického výcviku akreditovaného i pro oblast zdravotnictví „Umění terapie“ pořádaného společností GI
      od roku 2000 působím v pomáhajících profesích, zpočátku jako dobrovolník působící v romských komunitách
      od roku 2006 pracuji v organizaci A Kluby ČR o.p.s – poradenství lidem závislým na alkoholu a gamblerství a jejich příbuzným a blízkým (mé dosavadní pracovní pozice v organizaci: sociální poradce, psycholog, psychoterapeut a vedoucí Terapeutického centra)
      aktuálně jsem na druhé rodičovské dovolené s současně působím v Gaudii Brno
      v Gaudii Brno nabízím poradenství a terapie pro jednotlivce, páry i rodiny
      současně nabízím poradenství a terapie pacientům s onkologickým nebo jinak závažným onemocněním a jejich blízkým (Gaudia proti rakovině)

• psychoterapie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• V

Z návštěvy psychologa jsem měla obavy, ale paní Tereza Nováková je
      rozptýlila hned při první schůzce. Rozhovor s ní byl nejen příjemný, ale
      hlavně přínosný. Nenásilně mě vedla k odpovědím na otázky, které mě trápily.
      pomohla mi vidět moje problémy z širší perspektivy. Rozhodně ji doporučuji
      všem, kteří zvažují návštěvu psychologa a hledají profesionální a zároveň
      lidský přístup ke svým problémům.
      VH

• J

moc příjemná paní psycholožka, sezení mi opravdu něco dalo, milý, chápající přístup, snaha pomoci