přijímá nové pacienty

Individuální psychoterapie • Od 1 500 Kč

Konzultace online • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

a) Stáhněte si video komunikátor Skype
b) ujistěte se, že si pamaujete své přihlašovací údaje
c) Přidejte mě do svého seznamu kontaktů, mé jměno na skype baggering, možno nalézt přes mail *************************
d) Zkontrolujte své internetové připojení a buďte připraveni 15 minut před konzultací* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Online konzultace

Vladimír Jarošík - Máchova

Aktuálně mám kapacitu pro jednoho až dva nové klienty. Preferuji zájemce s možností docházení v dopoledních hodinách. Časy po práci (cca po 16.00) mám...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina,
  • Slovenština

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova individuální psychoterapie

Velmi empatický pan psycholog snaží se pacientovi pomoci.

Děkuji za milá slova, vážím si jich, moc. S úctou, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Velmi pozorný, konstruktivní, naslouchající. Má výborné a profesionální vystupování. Jsem zatím nadmíru spokojen.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za podporu a milá slova. Opravdu si jich vážím, s pozdravem a úctou, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Příjemný, empatický, nevtíravý. Návštěvu doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova a držím palce, ať je u vás spokojenost a pohoda. S úctou, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova individuální psychoterapie

Na pana Jarošíka jsem dostala kontakt od kamaráda, který ve stejné době zažíval podobné problémy. První hodiny byly zvláštní, ale asi na čtvrtém sezení jsme si najednou sedli a od té doby bylo vše super. Prostě se ten vztah musí nejdřív vybudovat a to nejde z minuty na minutu. Nemusela jsem se stydět o ničem bavit, cítila jsem se dobře a dostávala zpětnou vazbu. Během půl roku jsem se ZBAVILA panických atak, značně zredukovala hypochondrii a po dalších měsících pocítila, že už je práce hotová. Empatický a extrovertní přístup mi vyhovoval. Nebojte se jít za ním se svými problémy :)

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Mám velikou radost, že se cítíte dobře, Sero. Moc Vám držím palce, ať se daří a jste spokojená. Děkuji za milá slova, mějte se moc prima, Vláďa

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Stačí hodina s Vladimírem, aby člověku přišel vesmír zase v rovnováze. Velká pohoda, úleva, klid a humor, vřele doporučuji!

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Haha, díky Ondřeji. Upřímně, tyto pocity mám na našich sezeních také. Děkuji za důvěru a těším se na viděnou, Vláďa

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické poradenství

Ač už je to něco přes dva roky, co jsem k panu Jarošíkovi chodila, nikdy nezapomenu na to, jak mi pomohl se vlastními silami dostat ze spárů toxických myšlenek, které mi doslova ničily život a postavit se všemu čelem. Bohužel nám do terapie skočil Covid, ale dokázala jsem vše překonat, díky jeho přístupu a empatii, dokázal mi pomoci se zorientovat v myšlenkách a tím jsem se mohla posunout dále. I po této době často myslím na to, jak jsem vděčná za tuto zkušenost a hlavně kam mě posunula. Děkuji. Petra N.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Moc Vám děkuji za milá slova podpory, Petro. Vážím si toho, doufám, že se Vám daří podle Vašich představ. Mějte se moc krásně, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické poradenství

S panem Járošíkem se vídáme dva roky, během kterých mi pomohl hlavně s procesem sebepřijetí a zvládnutím náročnějších životních období. Na jeho přístupu oceňuji především jeho laskavost, snahu komplexně porozumět popisovaným problémům v širších souvislostech, a hlavně jedinečný lidský a osobní přístup umocněný super smyslem pro humor. Pan Jarošík umí pochválit a pomůže vám být citlivější a láskyplnější sama k sobě. Z dlouhodobého hlediska se i díky našim setkáním cítím mnohem vyrovnanější, sebevědomější. Žije se mi zkrátka lehčeji. Moc děkuju za všechno a těším se na naše příští sezení :)

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Mari, úplně jste mne dojala. Naše společná setkávání mám moc rád. Jsem moc rád, že si více věříte, já Vám věřil vždy. Děkuji za milá slova a těším se na viděnou, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické poradenství

K panu Jarosikovi chodím necelý rok a s pocitem uspořádání myšlenek, se kterým odcházím z jeho ordinace je naprosto bezvadný. Můj hlavní problém jsme vyřešili víceméně během pár sezení. Pak Jarošík mi nabídl cvičení, která mi pomohou a nyní se dostáváme k hlubším problémům, které jsem měl řešit již dávno. Musím také ocenit, že si můžeme popovídat i o normálních věcech a o aktuálních problémech. Je to velmi chápavý člověk, který člověku vlije pozitivní energii do žil. Mohu jedině doporučit.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za feedback a upřímnost Láďo, se kterou Vy sám přistupujete k sobě i naším sezením. Stejně jako odvahy nastavit sám sobě zrcadlo a vystoupit ze zaběhnutých vzorců. Těším se na další setkání, s úctou, Vláďa Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Moc Vám děkuji za milá slova podpory, moc si toho vážím, stejně jako Vaší energie, odhodlání, upřímnosti a lidskosti, se kterou přistupujete k naším sezením. S úctou, Vladimír Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Chci poděkovat Mgr.et Mgr. Jarošík za naději ve spolupráci, za snahu pomoci, otevřenost, trpělivost, když pro mě sezení nebylo vubec lehké. Tíha všech starostí, strastí i emocí mě uzavřela do sebe. Můj dojem je, že si klientů vážíte, úcta a pokora je už dnes docela vzácná. Lidský přístup a Vaše vysvětlení určitých situací mi bylo srozumitelné. Ocenuji smysl pro humor. Přívětivé bylo i prostředí ordinace, dostatek prostoru. Přeji vše dobré, ať se Vám daří ! S úctou Marie

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova podpory, Vaši důvěru a upřímnost. Budu se těšit na příští setkání. S úctou, Vladimír Jarošík