Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík, psycholog Praha

239 návštěv profilu během 30 dní

Konzultace online

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

a) Stáhněte si video komunikátor Skype
b) ujistěte se, že si pamaujete své přihlašovací údaje
c) Přidejte mě do svého seznamu kontaktů, mé jměno na skype baggering, možno nalézt přes mail *************************
d) Zkontrolujte své internetové připojení a buďte připraveni 15 minut před konzultací* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Máchova 21, Praha 2, Praha

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Info ke koronaviru. Aktuálně smíme opět pracovat face to face za dodržení hygienických opatření. Zajišťuji větrání, dezinfekce, dostatečný rozestup. P...

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

od 800 kč

od 800 kč

Ostatní služby

od 1 500 kč

Vladimír Jarošík - Máchova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Pan Jarošík byl velice vstřícný. Poradil, pomohl nás nasměrovat správným směrem při řešení našeho problému. Děkuji za pomoc

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za důvěru a zpětnou vazbu. Moc vám držím palce ve vaší složité situaci. Držte se. S úctou, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pán Jarošík pracuje s psychodynamickou metódou, kedy hĺbkovo analyzuje emócie a ich rezistenciu v živote. To je samozrejme dlhodobý proces a vyžaduje aktívnu spoluúčasť. V úvode psychoterapie, kedy sa zoznamoval s mojimi psychickými problémami bol motivovaný, no po zhoršení môjho stavu kvalita jeho terapie rapídne klesla. Pôsobil unavene, vyhoreto a bez záujmu, skype terapiu zakončil cca o 10 minúť skôr ako je písané v infe. Nakoniec mi odporučil vyhľadať kouča a knihu o ktorej existencii sa dozvedel pár sedení predtým odomňa a ani ju nečítal. Túto terapiu hodnotím bohužiaľ za neúspešnú.

Dobrý den, milá Rono.

1) délka sezení je a vždy byla 50 minut, už od počátku mé kariéry. Poslední 4 skype sezení byla dlouhá 55m, 56m, 57m, 57m a vždy pár vteřin k tomu.

2) V pondělí jsem byl nemocný, v úterý se pak prokázalo, že šlo o covid. Uznávám tedy, že jsem zrovna nebyl ve formě. Nerad ruším sezení na poslední chvíli.

3) Ano coache, dokonce na KBT terapii jsem se zeptal, když už jsme opět přetahovali a na úplný závěr jste se zmínila, že přemýšlíte nad změnou terapeuta.

4) Co jsem Vám řekl při sezení před koncem, platí. Přeji Vám jen to dobré a vždy jsem Vám fandil. Do terapeutického procesu patří i naštvání se na terapeuta, vnímám to vlastně i pozitivně, daleko lepší než tradiční otáčení agrese směrem dovnitř, jen je mi líto, že to náš terapeutický vztah neustál.

P.S. Obejměte svého vnitřního kritika mám osobně moc rád a znám tu knihu velmi dlouho a už jsme se o ní bavili i v minulosti, přiznávám. Od Vás o ní ale nevím.

Mějte se moc prima, s pozdravem a úctou, Vladimír Jarošík

Docházím na konzultace 1/2 roku 1x za 14dni. Mohu jen doporučit všem, kdo má jakýkoliv problém. Snaha p. Jarošika pomoct je víc než velká. Od malička mě život zkoušel a dodnes ve mě zanechat stopy (jako v mnoha dalších), život se mi hroutil byl jsem nesnesitelný pro své okolí a hlavně pro mé nejbližší. Dnes s ohledem zpět mě jen mrzí, že jsem konzultaci u p. Jarošika nevyhledal dřív.
Děkuju Vám "Doktore"!

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Veliký obdiv a uznání patří Vám pane. Moc děkuji za podporu a Vaše odhodlání. S pozdravem, Vladimír Jarošík

Příjemná, milá a nápomocná komunikace s panem doktorem ve velmi příjemném prostředí . Mockrát Vám děkujeme.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji za návštěvu, milá slova a přeji, ať se dobře vede, držte se, s úctou, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Budečská psychologické poradenství

S panem doktor Vladimír Jarošík se skvěle spolupracuje, dokáže vždy poradit, v době omezení coronavirem nabízí i konzultace přes Skype. Mohu ho všem doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova a podporu. S Vámi je radost spolupracovat. Díky, s pozdravem, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova Problémy v manželství

Pan Mgr.Jarošík byl při prvním sezení velmi profesionální, ale zároveň vlídný a empatický. Dekujeme
Halbichovi.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za návštěvu a vlídná slova a držím palce v následujících dnech a týdnech. Těším se na další setkání.

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Po prvním sezení mohu jedině doporučit. Pan doktor je milý a přívětivý. I po jedné hodině mohu prohlásit, že mu důvěřuji, což je klíčové.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji Vám za důvěru a odvahu o tíživých událostech hovořit. A jak říkám na sezeních, jste velmi inteligentní, důvěra je opravdu klíčová.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické vyšetření

Pan je trpělivý, když vydržel poslouchat můj příval slov,ulevilo se mi,dokonce jsem i lépe spala, díky

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za zpětnou vazbu. Jsem rád, jestli se Vám ulevilo a těším se na další setkání. Já děkuji Vám.

K panu Jarošíkovi docházím již přes půl roku a musím říct, že právě díky němu jsem naprosto změnil názor na psychologickou pomoc.

Již při prvním sektání mi nabídl, zda-li se mu rozpovídám sám či se mě bude postupně dotazovat na věci, které mě trápí a právě tato druhá možnost, jelikož jsem do té doby s psychology neměl velkou zkušenost, mi vyhovovala nejvíce.

Byť si věřím, že z takových 80-90% jsme vyřešili můj prvotní problém, tak jsem se rozhodl k Vladimírovi docházet i nadále, protože sdílená starost je poloviční starost a v tomto případě, díky Vladimírově vtipu, kolikrát i radost.

Pana Jarošíka všem vřeje doporučuji.

Díky moc za vše.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky za důvěru i za odvahu. Jsem rád, že se cítíte lépe. I Vy jste inspirací v tom, jak jste se zvládnul a zvládáte se dále se vším vypořádávat. Těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Pana doktora jsem navštívila na základě doporučení a mohu vřele doporučit všem dalším. Ať už těm kteří mají jakýkoli problém a nebo těm co se chtějí prostě jen vypovídat. Prostor kde terapie probíhá je příjemným místem, kde se člověk cítí v bezpečí a v pohodě. Pan doktor je příjemný, s lidským a osobitým přístupem k dané věci či situaci a skvělými názory. Po pár návštěvách jsem na sobě pocítila velký pokrok a úlevu za což má me velké DÍKY.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Díky a obdiv si zasloužíte vy, kdo jste ochotní se svěřit s těžkými příběhy svých životů a máte odvahu něco měnit. Děkuji za milá slova a přeji, ať jste šťastná a daří se Vám i nadále.

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků