Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík, psycholog Praha

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

a) Stáhněte si video komunikátor Skype
b) ujistěte se, že si pamaujete své přihlašovací údaje
c) Přidejte mě do svého seznamu kontaktů, mé jměno na skype baggering, možno nalézt přes mail *************************
d) Zkontrolujte své internetové připojení a buďte připraveni 15 minut před konzultací* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Info ke koronaviru. Aktuálně smíme opět pracovat face to face za dodržení hygienických opatření. Zajišťuji větrání, dezinfekce, dostatečný rozestup. P...

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Online konzultace

od 1 000 kč

Ostatní služby

od 2 000 kč

od 1 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Chci poděkovat Mgr.et Mgr. Jarošík za naději ve spolupráci, za snahu pomoci, otevřenost, trpělivost, když pro mě sezení nebylo vubec lehké. Tíha všech starostí, strastí i emocí mě uzavřela do sebe. Můj dojem je, že si klientů vážíte, úcta a pokora je už dnes docela vzácná. Lidský přístup a Vaše vysvětlení určitých situací mi bylo srozumitelné. Ocenuji smysl pro humor. Přívětivé bylo i prostředí ordinace, dostatek prostoru. Přeji vše dobré, ať se Vám daří ! S úctou Marie

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova podpory, Vaši důvěru a upřímnost. Budu se těšit na příští setkání. S úctou, Vladimír Jarošík

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické konzultace

Na terapii u pana Jarošíka jsem byla zatím párkrát, ale musím říct, ze už po pár sezeních se mi v hlavě rozležela spousta věci a nakoplo mě to k tomu, abych začala žít víc po svém, dělala to, co doopravdy cítím a chci já sama a nelámala si tolik hlavu nad tím, co si pomyslí moji nejbližší nebo moje okolí. Po posledním sezení jsem hned ve zkušební době odešla z práce, která mě nebavila, i když mi to okolí rozmlouvalo a tvrdilo mi, ze budu jako absolventka několik měsíců bez práce a že si jen tak něco nenajdu, do par dni jsem si našla práci jinou. Cítím naprostou úlevu a dodalo mi to mnohem víc důvěry sama v sebe a svoje rozhodnutí. Z velké části to byly právě terapie, které mi pomohly poslouchat srdce a svoje emoce. Děkuji za to a těším se na další setkání! :-)

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova. Hlavně jsem ale rád, že se Vám lépe dýchá a rozhoduje v nejlepším zájmu právě Vás. Těším se na víděnou, s pozdravem, Vladimír Jarošík

Pan Jarošík byl velice vstřícný. Poradil, pomohl nás nasměrovat správným směrem při řešení našeho problému. Děkuji za pomoc

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za důvěru a zpětnou vazbu. Moc vám držím palce ve vaší složité situaci. Držte se. S úctou, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Pán Jarošík pracuje s psychodynamickou metódou, kedy hĺbkovo analyzuje emócie a ich rezistenciu v živote. To je samozrejme dlhodobý proces a vyžaduje aktívnu spoluúčasť. V úvode psychoterapie, kedy sa zoznamoval s mojimi psychickými problémami bol motivovaný, no po zhoršení môjho stavu kvalita jeho terapie rapídne klesla. Pôsobil unavene, vyhoreto a bez záujmu, skype terapiu zakončil cca o 10 minúť skôr ako je písané v infe. Nakoniec mi odporučil vyhľadať kouča a knihu o ktorej existencii sa dozvedel pár sedení predtým odomňa a ani ju nečítal. Túto terapiu hodnotím bohužiaľ za neúspešnú.

Dobrý den, milá Rono.

1) délka sezení je a vždy byla 50 minut, už od počátku mé kariéry. Poslední 4 skype sezení byla dlouhá 55m, 56m, 57m, 57m a vždy pár vteřin k tomu.

2) V pondělí jsem byl nemocný, v úterý se pak prokázalo, že šlo o covid. Uznávám tedy, že jsem zrovna nebyl ve formě. Nerad ruším sezení na poslední chvíli.

3) Ano coache, dokonce na KBT terapii jsem se zeptal, když už jsme opět přetahovali a na úplný závěr jste se zmínila, že přemýšlíte nad změnou terapeuta.

4) Co jsem Vám řekl při sezení před koncem, platí. Přeji Vám jen to dobré a vždy jsem Vám fandil. Do terapeutického procesu patří i naštvání se na terapeuta, vnímám to vlastně i pozitivně, daleko lepší než tradiční otáčení agrese směrem dovnitř, jen je mi líto, že to náš terapeutický vztah neustál.

P.S. Obejměte svého vnitřního kritika mám osobně moc rád a znám tu knihu velmi dlouho a už jsme se o ní bavili i v minulosti, přiznávám. Od Vás o ní ale nevím.

Mějte se moc prima, s pozdravem a úctou, Vladimír Jarošík

Docházím na konzultace 1/2 roku 1x za 14dni. Mohu jen doporučit všem, kdo má jakýkoliv problém. Snaha p. Jarošika pomoct je víc než velká. Od malička mě život zkoušel a dodnes ve mě zanechat stopy (jako v mnoha dalších), život se mi hroutil byl jsem nesnesitelný pro své okolí a hlavně pro mé nejbližší. Dnes s ohledem zpět mě jen mrzí, že jsem konzultaci u p. Jarošika nevyhledal dřív.
Děkuju Vám "Doktore"!

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Veliký obdiv a uznání patří Vám pane. Moc děkuji za podporu a Vaše odhodlání. S pozdravem, Vladimír Jarošík

Příjemná, milá a nápomocná komunikace s panem doktorem ve velmi příjemném prostředí . Mockrát Vám děkujeme.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji za návštěvu, milá slova a přeji, ať se dobře vede, držte se, s úctou, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Budečská psychologické poradenství

S panem doktor Vladimír Jarošík se skvěle spolupracuje, dokáže vždy poradit, v době omezení coronavirem nabízí i konzultace přes Skype. Mohu ho všem doporučuji.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá slova a podporu. S Vámi je radost spolupracovat. Díky, s pozdravem, Vladimír Jarošík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova Problémy v manželství

Pan Mgr.Jarošík byl při prvním sezení velmi profesionální, ale zároveň vlídný a empatický. Dekujeme
Halbichovi.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za návštěvu a vlídná slova a držím palce v následujících dnech a týdnech. Těším se na další setkání.

Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova

Po prvním sezení mohu jedině doporučit. Pan doktor je milý a přívětivý. I po jedné hodině mohu prohlásit, že mu důvěřuji, což je klíčové.

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Já děkuji Vám za důvěru a odvahu o tíživých událostech hovořit. A jak říkám na sezeních, jste velmi inteligentní, důvěra je opravdu klíčová.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vladimír Jarošík - Máchova psychologické vyšetření

Pan je trpělivý, když vydržel poslouchat můj příval slov,ulevilo se mi,dokonce jsem i lépe spala, díky

Mgr. et Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za zpětnou vazbu. Jsem rád, jestli se Vám ulevilo a těším se na další setkání. Já děkuji Vám.

• Pracovní krize
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků