Revoluční 1082/8, Praha 1, Praha

1 200 Kč

Revoluční 1082/8, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení

Kde mě najdete: Vchod do dvora se nachází na stejné straně ulice, jako Palladium. Na konci dvora použijte vstup do budovy označený jako B2. Po levé st...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení fyzioterapie

Matěj je úžasný fyzioterapeut, a jsem přesvědčena, že můj několika lety boj s tinutusem vyhraju s jeho pomoci. A to už jsem vyzkoušela všechno možné. . Krční páteř pomalu ale jistě se narovnává a napravuje. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající mladý muž.vzdy mi pomůže a jeste je velmi komunikativní. má sílu opravdu na fyzioterapii.neni to rhb jak na poukaz od doktora

Bc. Matěj Faltys

Děkuji,je jednoduché být komunikativni,když je s Vámi taková sranda,těším se příště!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobrý fyzioterapeut! Pomohl mi velmi s rehabilitaci po úrazu ramene. Zlepšení rozsahu pohybu bylo diky Matějovi velmi výrazné a velmi rychlé.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit v květnu na viděnou :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jeden z nejlepších fyzioterapeutů, které jsem poznal. Vysoce profesionální a současně empatický přístup ke klientům. Snaha o komplexní řešení problémů. Výborné výsledky terapií. Velmi dobrá komunikace.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za krásnou recenzi a těším se na další hodinu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Fajn fyzio, milý terapeut, dobrá pomoc a na čas. ..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem fyzioterapeutem Matějem Faltysem jsem velmi spokojena. Absolvovala jsem i jinde, nikdo se mi tak pěkně nevěnoval. Jsem v dobrých rukou

Bc. Matěj Faltys

Moc Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěje mohu všem jenom doporučit. Vstřícný, profesionální a ví co dělá.

Bc. Matěj Faltys

Děkuju Vám! Moc si Vaší dlouhodobé přízně vážím :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

My experience was a great one. I look forward to visiting again. The location was cool when follow the map and directions from the building. The waiting time depends on the time you were giving and the time you arrived. Thank you Matej Faltys. Looking forward for my next therapy

Bc. Matěj Faltys

Thank you very much for your kind words.I look forward to seeing you again :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super přístup a snaha pomoci. Byla jsem opravdu spokojena

Bc. Matěj Faltys

Hezký den, moc Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit na příště :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojena s přístupem. Přišla jsem primárně na masáž ztuhlých trapézů, která mi velmi pomohla. Zároveň mi pan Faltys vysvětlil, jak problém začít dlouhodobě řešit několika jednoduchými cviky, které mi dobře vysvětlil a uzpůsobil mým potřebám. Po první návštěvě jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit. :)

Bc. Matěj Faltys

Super! Ten závěr jsem musel urychlit, když už jsem hodně přetahoval, kvůli dalším lidem po Vás, i tak jsem moc rád, že jste si odnesla pozitivní zkušenost! Děkuju :)