Matěj Faltys, fyzioterapeut Praha

Bc. Matěj Faltys

Fyzioterapeut Více

Jako fyzioterapeut pracuji ve své ordinaci na Revoluční 8. Dále působím jako fyzioterapeut a masér pro SK Slavia Praha Fotbal, kde mám na starosti A t...

• Bolesti šlach
  • Zranění pohybového ústrojí
  • Bolesti páteře

• fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

900 Kč

700 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

K Matejovi dochazim uz 2 roky a za tu dobu jsme vyresili spoustu potizi, ktere me trapily - od ztuhleho ramene az po bolesti holeni. Matej vzdy vse dobre vysvetli a odborne poradi. Doporucuji!

Bc. Matěj Faltys

Děkuju Péťo!

Umístění: Nature Care Clinic rehabilitace pro sportovce

Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky!

Umístění: Nature Care Clinic manuální terapie

Profesionál s touhou pomoci a vše vysvětlit. Jsem přesvědčen, že dokáže Vaše tělo znovu "nastartovat k opravě" . Vřele doporučuji!

Umístění: Nature Care Clinic fyzioterapeutická konzultace

Za mě super, poslouchá co klienta trápí a skutečně se snaží zjistit, kde je příčina jeho potíží ikdyž je ve skutečnosti úplně jinde a projevené problémy jsou jen důsledkem. Vstřícný co se cvičení týče - pokud dané cvičení z nějakého důvodu nevyhovuje, je zde snaha jej přizpůsobit nebo zaměnit. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Nature Care Clinic fyzioterapeutická konzultace

Určitě bych doporučila Matěje F. každému. Ať už člověku, který jen sedí celý den u počítače, nebo vrcholovému sportovci. Matěj je velice empatický a léčbu - konzultaci směřuje přesně na daný problém. :-)

Umístění: Nature Care Clinic fyzioterapeutická konzultace

Považuji za šťastnou náhodu, že jsem se se svými potížemi obrátila na pana Matěje F. Je naprosto skvělý – profesionální a zároveň velmi milý a přátelský. Je cítit, že svou práci má rád a že ho upřímně těší vaše pokroky. Odcházím vždy s úžasnou úlevou, poučena, co a jak cvičit a na co dávat pozor. Mohu jen doporučit a poděkovat za poskytovanou péči.

Umístění: Nature Care Clinic fyzioterapeutická konzultace

Příjemné prostředí, vstřícný přístup, péče se zaměřením na celkovou vyváženost organizmu, při dodržení pravidelného cvičení trvající zlepšení potíži

Umístění: Nature Care Clinic rehabilitace pro sportovce

Matěj je člověk na svém místě.
Ví co dělá neustále se vzdělává v oboru a pořád se posouvá dál.
Neskutečně se mi líbí jeho přístup k pacientovi, (mě) popíšete mu problém a v ten moment mu to šrotuje, co by to mohlo být a jak to zlepšit, rozhýbat, rozmasírovat. Tohle vše s neskutečnou pečlivostí do posledního detailu.
Za mě i výhoda, že Matěj není žádné tintítko, tudíž se může do svalů pořádně opřít a opravdu se zaměřit tam kde je to potřeba. :D

Děkuji ti Matěji po 2 letech jsem si zase mohl zahrát volejbal, kdy jsem z části skončil kariéru kvůli ramenu.
Takže za mě všemi deseti doporučuji a to i skvělý lidský přístup! A to jsem bývalý profi sportovec a pár fyzioterapii mám za sebou. 10/10

• Bolesti šlach
  • Zranění pohybového ústrojí