Revoluční 1082/8, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie • 1 200 Kč

Individuální fyzioterapie • 1 000 Kč

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby

Revoluční 1082/8, Praha

1 200 Kč

Revoluční 1082/8, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení

Kde mě najdete: Vchod do dvora se nachází na stejné straně ulice, jako Palladium. Na konci dvora použijte vstup do budovy označený jako B2. Po levé st...

Ukončené školy

• Angličtina

Účty sociálních médií

55 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení fyzioterapie

Z každé návštěvy fyzioterapie u Matěje Faltyse si odnáším uvolnění, seznam cviků pro zlepšení stavu problémových částí těla a pocit, že mi konečně někdo pomáhá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý fyzioterapeut jak po stránce profesní, tak po stránce lidské.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na první návštěvě ihned pochopil můj problém a zaměřil se na něj. Vřele doporučuji-jeden z nejlepších FT v praze.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za krásné hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěj je úžasný fyzioterapeut, a jsem přesvědčena, že můj několika lety boj s tinutusem vyhraju s jeho pomoci. A to už jsem vyzkoušela všechno možné. . Krční páteř pomalu ale jistě se narovnává a napravuje. Moc děkuji.

Bc. Matěj Faltys

Já také moc děkuji, věřím, že to spolu zvládneme! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající mladý muž.vzdy mi pomůže a jeste je velmi komunikativní. má sílu opravdu na fyzioterapii.neni to rhb jak na poukaz od doktora

Bc. Matěj Faltys

Děkuji,je jednoduché být komunikativni,když je s Vámi taková sranda,těším se příště!

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobrý fyzioterapeut! Pomohl mi velmi s rehabilitaci po úrazu ramene. Zlepšení rozsahu pohybu bylo diky Matějovi velmi výrazné a velmi rychlé.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit v květnu na viděnou :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jeden z nejlepších fyzioterapeutů, které jsem poznal. Vysoce profesionální a současně empatický přístup ke klientům. Snaha o komplexní řešení problémů. Výborné výsledky terapií. Velmi dobrá komunikace.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za krásnou recenzi a těším se na další hodinu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Fajn fyzio, milý terapeut, dobrá pomoc a na čas. ..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem fyzioterapeutem Matějem Faltysem jsem velmi spokojena. Absolvovala jsem i jinde, nikdo se mi tak pěkně nevěnoval. Jsem v dobrých rukou

Bc. Matěj Faltys

Moc Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěje mohu všem jenom doporučit. Vstřícný, profesionální a ví co dělá.

Bc. Matěj Faltys

Děkuju Vám! Moc si Vaší dlouhodobé přízně vážím :)