Revoluční 1082, Praha 1, Praha
Revoluční 1082

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální fyzioterapie • 1 000 Kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Jako fyzioterapeut pracuji ve své ordinaci na Revoluční 8. Dále působím jako fyzioterapeut a masér pro SK Slavia Praha Fotbal, kde mám na starosti A t...

• Bolesti šlach
  • Zranění pohybového ústrojí
  • Bolesti páteře

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Revoluční 1082, Praha

1 000 Kč

Revoluční 1082

Umístění: Revoluční 1082 Individuální fyzioterapie

Oceňuju velkou snahu člověku pomoct s podrobným vysvětlením v průběhu celé léčby i zlepšení celkového stavu pro vyvarování se případným problémům v budoucnosti.

Umístění: Revoluční 1082 Individuální fyzioterapie

Na p. Faltyse jsem dostala doporučení a jsem velmi spokojená.
Málo který fyzioterapeut byl ochotný mne pomoci, jelikož jsem těhotná.
P. Faltys se toho nebál, velmi mne pomohl od zablokovaných zad a prsních svalů; vše mne podrobně vysvětloval, ukázal mne cviky na zlepšení. Byl a je příjemný, ochotný, dochvilný.
Děkuji za péči

Bc. Matěj Faltys

Děkuji moc za krásné hodnocení, moc si toho vážím a těším se příště :)

Umístění: Revoluční 1082 Individuální fyzioterapie

Pan B.c.Faltys je vynikající odborník ve svém oboru, navíc je velmi milý. Pohotově reaguje na veškeré pacientovy problémy pohybového aparátu a vždy doporučí účinné cviky. Velmi se k němu vždy těším.

Bc. Matěj Faltys

Děkuji moc za krásnou recenzi :)

Umístění: Revoluční 1082 Individuální fyzioterapie

Vše proběhlo bez sebemenších problémů. Velice oceňuji profesionální přístup a pečlivost. Mohu pouze doporučit.

Bc. Matěj Faltys

Děkuju moc, ať se daří! :)

Umístění: jiné místo Jiný

K Matejovi dochazim uz 2 roky a za tu dobu jsme vyresili spoustu potizi, ktere me trapily - od ztuhleho ramene az po bolesti holeni. Matej vzdy vse dobre vysvetli a odborne poradi. Doporucuji!

Děkuju Péťo!

Umístění: Revoluční 1082

Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky!

Bc. Matěj Faltys

Děkuju Vám Kačko, těším se na další info ze závodů a přeji samé úspěchy!

Umístění: Revoluční 1082

Profesionál s touhou pomoci a vše vysvětlit. Jsem přesvědčen, že dokáže Vaše tělo znovu "nastartovat k opravě" . Vřele doporučuji!

Umístění: Revoluční 1082

Za mě super, poslouchá co klienta trápí a skutečně se snaží zjistit, kde je příčina jeho potíží ikdyž je ve skutečnosti úplně jinde a projevené problémy jsou jen důsledkem. Vstřícný co se cvičení týče - pokud dané cvičení z nějakého důvodu nevyhovuje, je zde snaha jej přizpůsobit nebo zaměnit. Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Revoluční 1082

Určitě bych doporučila Matěje F. každému. Ať už člověku, který jen sedí celý den u počítače, nebo vrcholovému sportovci. Matěj je velice empatický a léčbu - konzultaci směřuje přesně na daný problém. :-)

Umístění: Revoluční 1082

Považuji za šťastnou náhodu, že jsem se se svými potížemi obrátila na pana Matěje F. Je naprosto skvělý – profesionální a zároveň velmi milý a přátelský. Je cítit, že svou práci má rád a že ho upřímně těší vaše pokroky. Odcházím vždy s úžasnou úlevou, poučena, co a jak cvičit a na co dávat pozor. Mohu jen doporučit a poděkovat za poskytovanou péči.

• Bolesti šlach
  • Zranění pohybového ústrojí