Revoluční 1082/8, Praha 1, Praha

1 200 Kč

Revoluční 1082/8, Praha

1 000 Kč

Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení

Stop stav - momentálně nepřijímám nové klienty

Kde mě najdete: Vchod do dvora se nachází na stejné straně ulice, jako Palladium. Na kon...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení fyzioterapie

Kvôli bolestiam zad som v minulosti navštívila veľa fyzioterapeutov, ale až tu sa mi dostalo účinnej pomoci. Nielenže dnes nemám žiadne bolesti, ale vďaka p. Faltysovi som si našla cestu k pohybu a začala o svojej skolióze inak premýšľať. Vrelo odporúčam!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý fyzioterapeut, který ví co dělá. Pomůže poradí

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná schopnost odhalit problém a začít jej řesit. Velká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V centru Prahy, da se platit pres QR, rychla domluva. Za me top.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý a profesionální přístup. Mnohokrát děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy když přijdu s bolestí, tak odcházím s radostí :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přímo u zastávky MHD, v čas, kdy jste objednani, jdete dovnitř, termíny objednání jsou fajn. Příjemný mladý muž, skvělé výsledky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý fyzioterapeut jak po stránce profesní, tak po stránce lidské.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na první návštěvě ihned pochopil můj problém a zaměřil se na něj. Vřele doporučuji-jeden z nejlepších FT v praze.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za krásné hodnocení!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěj je úžasný fyzioterapeut, a jsem přesvědčena, že můj několika lety boj s tinutusem vyhraju s jeho pomoci. A to už jsem vyzkoušela všechno možné. . Krční páteř pomalu ale jistě se narovnává a napravuje. Moc děkuji.

Bc. Matěj Faltys

Já také moc děkuji, věřím, že to spolu zvládneme! :)