Revoluční 1082/8, Praha 1, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie • 1 200 Kč

Individuální fyzioterapie • 1 000 Kč

Kde mě najdete: Vchod do dvora se nachází na stejné straně ulice, jako Palladium. Na konci dvora použijte vstup do budovy označený jako B2. Po levé st...

Ukončené školy

• ČVUT FBMI

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Revoluční 1082/8, Praha

1 200 Kč

Revoluční 1082/8, Praha

1 000 Kč

47 názor pacienta

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie, to nejúčinnější z masážních technik a cvičení fyzioterapie

S panem fyzioterapeutem Matějem Faltysem jsem velmi spokojena. Absolvovala jsem i jinde, nikdo se mi tak pěkně nevěnoval. Jsem v dobrých rukou

Bc. Matěj Faltys

Moc Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěje mohu všem jenom doporučit. Vstřícný, profesionální a ví co dělá.

Bc. Matěj Faltys

Děkuju Vám! Moc si Vaší dlouhodobé přízně vážím :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

My experience was a great one. I look forward to visiting again. The location was cool when follow the map and directions from the building. The waiting time depends on the time you were giving and the time you arrived. Thank you Matej Faltys. Looking forward for my next therapy

Bc. Matěj Faltys

Thank you very much for your kind words.I look forward to seeing you again :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super přístup a snaha pomoci. Byla jsem opravdu spokojena

Bc. Matěj Faltys

Hezký den, moc Vám děkuji za hezkou recenzi a budu se těšit na příště :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojena s přístupem. Přišla jsem primárně na masáž ztuhlých trapézů, která mi velmi pomohla. Zároveň mi pan Faltys vysvětlil, jak problém začít dlouhodobě řešit několika jednoduchými cviky, které mi dobře vysvětlil a uzpůsobil mým potřebám. Po první návštěvě jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit. :)

Bc. Matěj Faltys

Super! Ten závěr jsem musel urychlit, když už jsem hodně přetahoval, kvůli dalším lidem po Vás, i tak jsem moc rád, že jste si odnesla pozitivní zkušenost! Děkuju :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená, Matějův přístup je přesně to, co moje záda potřebují. Doporučuji!

Bc. Matěj Faltys

Mockrát Vám děkuji za takhle hezkou recenzi a těším se zase příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Matěj je bezkonkurenčně nejlepší fyzioterapeut, jakého jsem kdy potkala, přičemž jsem jich vyzkoušela nemalé množství. Vždycky dobře naladěn, ochoten pomoci - se skutečným zájmem! Doporučuji ho všem - úleva od bolesti je po jeho péči nevyhnutelná. Děkuji!

Bc. Matěj Faltys

Mockrát Vám děkuji za krásnou recenzi a těším se na příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odborný a pečlivý přístup,doporučuji na pravidelné konzultace.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za hezkou recenzi :)

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý, upřímný přístup. Osobitá snaha pomoci a cviky přizpůsobené každému na míru.

Bc. Matěj Faltys

Děkuju moc za recenzi a budu se těšit na příště! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Parádní péče! Léčbu doplnil skvělými cviky na posílení cílové svalové skupiny.

Bc. Matěj Faltys

Mockrát děkuji za hezkou recenzi :)

Ukončené školy

• ČVUT FBMI