Zkušenosti

Odborník na:

  • Dermatovenerologie
  • Korektivní dermatologie
  • Estetická medicína
  • Korektivní dermatologie
  • Estetická medicína
Více

Pacienti, které ošetřuji

Dospělí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martina Neradová Richterová
DermaConcept s.r.o.

Koliště 47, Brno-střed, Brno 602 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Vřele doporučuji ! Paní doktorka je opravdu velmi milá a vstřícná. Pečlivě mi vše vysvětlila a doporučila vhodné ošetření. Absolvovala jsem výplně kontury rtů + korekci brady. Výsledný efekt splnil mé očekávání. Už se těším na další návštěvu.

     •  • 

  • Po zkušenostech v předešlých letech jsem dlouho hledala na netu novou paní doktorku.Našla jsem ji,navštívila, absolvovala dohodnuté zákroky a jsem naprosto spokojena jak s provedením, tak s lidským
    přístupem paní doktorky.Vyplatí se mi za ní cestovat skoro 40 km.Přijedu zase a ráda.Děkuji .

     •  • 

  • H

    Mohu se jen připojit ke skvělému hodnocení paní doktorky. Ochota přizpůsobit dobu zákroku možnosti pacienta, (téměř) bezbolestná aplikace přípravků - což u pacientky omdlévající už při pohledu na injekční stříkačku znamená naprosto bezbolestná, účinnost ošetření (v případě výplní podstatně delší, než uvádějí výrobci), příjemné vystupování a jednání s pacientem... Byla jsem už před tím u některých jiných dermatologů, ale u paní doktorky jsem zůstala,chodím k ní už několik let a neuvažuji o změně lékaře.

     •  • 

  • B

    Jsem s paní doktorkou velmi spokojena je ochotna ordinovat i v sobotu a to pracovně vytížný člověk ocení, je milá, naprosto profesionální a opravudu mi pomohla od hnědých fleků na obličeji a moc pěkně mi vytvaroval ústa nějkým novým preparátem Revanesse jsem velmi spokojena a kliniku setetické a laserové dermatologie opravdu doporučuji !!!!

     •  • 

  • V

    Dobrý den, paní doktorku doporučuji, velmi šikovná, nádherně mi upravila obličej, také mi pomohla od léta se vleknoucího ekzému, opravdu mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojena

     •  • 

  • naprostá profesionalita, jsem velmi spokojen, po odborné stránce tak=, výborné pracoviště
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    Jsem velmi spokojen, příjemné chování, naprostá profesionalita a výborné výsledky.Opravdu výborná lékařka a skvělé pracoviště.

     •  • 

  • M

    Velmi spokojená, výborný přístup a naprostá profesionalita.

     •  • 

  • Byla jsem u paní doktory na výplni vrásek, vlemi příjemná, věnova se pouze mně, nemusela jsem čekat a vysledek ošetření výborny. Mohu opravdu doporučit.

     •  • 

  • T

    Příjemné a milé chování.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu