MUDr.

Martina Ledvinková

Gynekolog

Kontaktní informace

• I

Pani doktorka je vyborny odbornik a prijemny clovek. Vse vysvetli a je s ni i legrace. Preji ji hodne stesti

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• I

• E

Sestřička je mistr ve svém oboru, skvělý přístup, vše řeší velmi efektivně, vždycky se snaží vyjít vstříc, pomoci a poradit - pro mne naprostý profesionál a člověk na správném místě. Paní doktorka to samé v bledě modrém, je vždy velmi příjemná, empatická, sečtělá a naprosto ji věřím. Lepší lékařku bych jen těžko hledala. Díky za to.

• Při každé návštěvě se setkávám se s vstřícným, milým chováním, jak lékařky, tak i zdravotní sestry. Vážím si rychlého řešení problémů, profesionálního přístupu, kterým vrací pacientce ztracený klid. Lidskost je pro mne velký nadstandart. Smekám a hodnotím na jedničku bez ztráty hvězdičky..Děkuji..

• Paní doktorka je výborná lékařka s mimořádně příjemným vystupováním a vztahem k pacientkám.
      Vstřícná, ochotná, ohleduplná.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už dlouho a dokonce i během mého druhého těhotenství to byla procházka růžovým sadem. Paní doktorka byla i u porodu mé holčičky, což opravdu ocenuji, protože mě to velmi uklidnilo a pomohlo. Rozhodně všem doporučuji a přeji milé paní doktorce i sestřičce jen to dobré a spoustu spokojených pacientek:-)

• M

Mám taktéž velmi dobré zkušenosti, příjemná sestřička, vždy vyjde vstříc, a paní doktorka také! Profesionální přístup

• Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit. Pokaždé vám vše při každé prohlídce vysvětlí a informuje o všem. Odcházím vždy s pocitem, že je vše v pořádku. Na sestru si také nemohu stěžovat.

• Dnes jsem byla u paní dokrorky poprvé.Pusobí profesionálně a je moc milá.Cítím se u ní velice dobře.mohu jen doporučit.Ohledně polatku...sestřička mi tuto informaci zdělila ihned po telefonu,je jen na vás zda jste ochotni zaplatit či ne,já toho rozhodně nelituji :o)

• Dobrý den. Přestěhovala jsem se do jiného města a z důvodu otěhotnění jsem si musela vybrat nového gynekologa. Díky kladných hodnocení na internetu jsem se rozhodla pro Dr. Ledvinkovou. Každá poradna byla jedinečná, vždy se mne zeptala, zda jsou nějaké komplikace, pokud byly, okamžitě navrhla řešení. V posledních týdnech těhotenství se ukázalo, že budu muset rodit císařským řezem, protože se miminko neotočilo. Rodila mne přímo Dr. Ledvinková. Porod proběhl bez problémů, po operaci jsem neměla žádné bolesti. Řez byl čistý a jizva se zahojila brzy. Tak tedy, lepší doktorku bych těžko hledala!! Velice příjemná, ochotná, optimistická!! DOPORUČUJI !!

• Dobrý den,
      chtěla bych se zeptat, jestli poplatek 300kč se platí za každou návštěvu u paní doktorky, nebo pouze první návštěva? předem děkuji.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní