Martina Ledvinková, gynekolog Ostrava

MUDr. Martina Ledvinková

Gynekolog

Zalužanského 1192/15, Ostrava
Vítkovická Nemocnice - Porodnicko-gynekologické oddělení – příjmová ambulance

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená už mnoho let, je vždy profesionální a přitom lidská, empatická a velmi příjemná. Připadám si skoro jako bych mluvila s kamarádkou. Dokáže podpořit, poradit, usmát se. Jen tak dál :)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Změna doktora

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto úžasné! Dnes jsem tam byla sice teprve podruhé, ale opět jsem odcházela šťastná. U bývalého doktora jsem na tak příjemné vystupování zvyklá nebyla. Navíc mě u paní doktorky nebolí ani vyšetření... v kabince hraje hudba.. fotku miminka dává paní doktorka zdarma a bez dotazu, zda ji vůbec chcete :) Prostě super. Fakt jsem nadšená a šťastná, že jsem našla tak úžasnou doktorku. Doporučuji všemi deseti :)

Pani doktorka je vyborny odbornik a prijemny clovek. Vse vysvetli a je s ni i legrace. Preji ji hodne stesti

Sestřička je mistr ve svém oboru, skvělý přístup, vše řeší velmi efektivně, vždycky se snaží vyjít vstříc, pomoci a poradit - pro mne naprostý profesionál a člověk na správném místě. Paní doktorka to samé v bledě modrém, je vždy velmi příjemná, empatická, sečtělá a naprosto ji věřím. Lepší lékařku bych jen těžko hledala. Díky za to.

Při každé návštěvě se setkávám se s vstřícným, milým chováním, jak lékařky, tak i zdravotní sestry. Vážím si rychlého řešení problémů, profesionálního přístupu, kterým vrací pacientce ztracený klid. Lidskost je pro mne velký nadstandart. Smekám a hodnotím na jedničku bez ztráty hvězdičky..Děkuji..

Paní doktorka je výborná lékařka s mimořádně příjemným vystupováním a vztahem k pacientkám.
Vstřícná, ochotná, ohleduplná.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už dlouho a dokonce i během mého druhého těhotenství to byla procházka růžovým sadem. Paní doktorka byla i u porodu mé holčičky, což opravdu ocenuji, protože mě to velmi uklidnilo a pomohlo. Rozhodně všem doporučuji a přeji milé paní doktorce i sestřičce jen to dobré a spoustu spokojených pacientek:-)

Mám taktéž velmi dobré zkušenosti, příjemná sestřička, vždy vyjde vstříc, a paní doktorka také! Profesionální přístup

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit. Pokaždé vám vše při každé prohlídce vysvětlí a informuje o všem. Odcházím vždy s pocitem, že je vše v pořádku. Na sestru si také nemohu stěžovat.

Dnes jsem byla u paní dokrorky poprvé.Pusobí profesionálně a je moc milá.Cítím se u ní velice dobře.mohu jen doporučit.Ohledně polatku...sestřička mi tuto informaci zdělila ihned po telefonu,je jen na vás zda jste ochotni zaplatit či ne,já toho rozhodně nelituji :o)