Gynekologická ordinace
Jeseniova 208/2769, Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka Hourová je opravdový profesionál s empatickým přístupem. Tuto ordinaci není stres navštěvovat. Paní doktorka vždy vše vysvětlí. Má zájem o pacienta. Je velmi milá. Kéž by byl každý doktor takový. Za osm let, kdy k paní doktorce docházím jsem neměla ani jednu špatnou zkušenost. Vše v naprostém pořádku.

U paní doktorky jsem teprve pár měsíců, ale jsem opravdu velice spokojená. Je vstřícná a má o pacientky upřímný zájem.

Pani doktorka Hourova je skvela! Od listopadu 2013 ma novou sestricku a i ta je moc fajn. Do teto ordinace je radost chodit. :-)

S pani doktorkou mozem vyjadrit len spokojnost. Za dva roky som zazila len mily a profesionalny pristup, bolo mi vysvetlene vsetko, co ma zaujimalo. So sestrickou je to uz kritickejsie, kedze sa stava, ze je celkom mila a inokedy je pomerne neochotna a neprijemna pri polozeni akejkolvek otazky.

Skvělá paní doktorka, moc milá, mohu jen doporučit. Vyšetření u ní probíhá v intimní atmosféře, nic nepříjemného.

Chodila jsem k jinému lékaři, se kterým jsem nebyla spokojená a k paní doktorce jsem chodila z počátku na placené konzultace. Moc mi pomohla, stala jsem se její pacientkou a jsem za to moc a moc vděčná. Při čtení názorů na sestřičku, jsem čekala, že se setkám s nějakou nepříjemnou ženou.... Takovou jsem v této ordinaci ale nepotkala. Paní doktorka i sestřika jsou vždy milé a ochotné, a nic pro ně není problém. Možná jsou některé pacientky jen poněkud přecitlivělé a přála bych jim zažít, co to je opravdu arogantní a nepříjemná sestra i lékař.

V podstate se muj nazor shoduje s ostatnimi - pani doktorka je velmi mila a profesionalni, nastesti jsem s ni nemusela resit nic vaznejsiho a prozatim ani tehotenstvi, presto jsem u ni uz ca 10 let a momentalne to pro me ani neni nejblizsi lokalita.
Co se tzka sestricky, tak je vetsinou neochotna, tvari se neprilis prijemne a mam pocit, ze ji obtezuju cimkoliv, nac se ji zeptam po telefonu (ale uz neni schopna povedet, ze je pani doktorka nemocna a ze v ordinaci nikdo nebude za hodinu od telefonatu, tzn cesta do ordinace pro recept byla hodinovou ztratou casu).

X

Paní doktorka je VYNIKAJÍCÍ, její přístup je velmi zodpovědný, všechno ochotně vysvětlí. Těhotenství u ní proběhlo naprosto skvěle. Velká pochvala. Sestřička už se zlepšila. Před pár lety, když jsem začala navštěvovat paní dr., tak jsem se vždy setkala s nějakým problémem ze strany sestřičky vůči pacientce v čekárně, byla nepříjemná. Ale za poslední dva roky, vše v pohodě....

Neobvyklé, že na gynekologa píše názor muž, ale po poslední návštěvě se ženou mi to nedá.
Máme za sebou jedno úspěšné těhotenství a proto jsme se s paní lékařkou i sestřičkou setkal. Teď jsme bohužel řešili smutnou událost kdzž žena potratila a přístup sestřičky bzl do nebe volající. Po dohodě jsem měl být vyšetření přítomen, žena odešla do ordinace a 2x žádala sestru a lékařku o mou přítomnost. Sestra odešla do čekárny a místo aby mne zavolal se schovala a pak přišla sebrala mé ženě dítě že ho pohlídá. Prosby mé obnažené ženy obě ignorovaly a mne nezavolaly. Lékařka je sice dobrá jak je zde psáno, ale žádost pacienta má vyhovět a když si nezvládne ani svůj personál jak jí můžeme dále věřit? Jsem rozhořčen přinejmenším jako má žena a hledáme jiného lékaře, který nezklame naší důvěru a v těšké situaci nám pomůže. Lékař je za svůj personál odpúovědný a proto si myslím, že hodnocení sestry sem patří. Sestra je skutečně nepřijemný arogantní člověk, který se nebojí lhát lidem do očí. Navíc porušuji i svoje povinnosti, když odmítá zdělit informace rodinným příslušníkům a žena k tomu dalal písemný souhlas.
Je to škoda, že půjdeme jinam paní doktorka byla fajn, ale po poslední návštěvě už jí nic nepomůže.

Paní doktorka Hourová je skvělá, milá, příjemná a ochotná. Při ultrazvuku nám krásně ukazovala, co kde miminko má a zda je to tak v pořádku. Bohužel chodit do této ordinace byl pro mě permanentní stres po celé moje těhotenství, kdy jsem musela čelit arogantní a neochotné sestře, pro kterou byl problém odpovědět na otázky typu, zda testy cukrovky neohrožují miminko apod. Pokaždé mi říkala, že moc přibírám, ať tak moc nejím. A to jsem přibrala za celé těhotenství 13 kg a sestra opravdu neví, jak se stravuji. Kdybych nebydlela naproti, tak měním ordinaci, přestože na lékařku si nemůžu stěžovat.