Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Lechowiczova 2970/2, Ostrava
Ordinace gynekologie a porodnictví (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 2 Více

Antikoncepce hormonální, nitroděložní tělíska

Běžný termín

Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění +11 Více

Diagnostika těhotenství

Gynekologický ultrazvuk

Hormonální substituční léčba v klimakteriu

Při telefonickém objednání volejte v ordinační době (úterý, středa, pátek 14 až 17 hod.) 596617770. Absolvent LF UP Olomouc - obor všeobecné lékařstv...

• menopauza
  • gynekologická onemocnění
  • vaginální krvácení

Běžný termín

Preventivní prohlídky

Gynekologický ultrazvuk

Ordinace gynekologie a porodnictví

Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění

Antikoncepce hormonální, nitroděložní tělíska

Umělé přerušení těhotenství

Revize dutiny děložní

Komplexní gynekologická péče

Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

Pana doktora nedoporučuji - věčně zamračený, necitlivý, nekomunikativní, jeho ordinace vypadá velice zastarale - přístroje, křeslo atd...mnohdy ordinuje v džínách a flanelové košili přes kterou si přehodí jen plášť aby se neřeklo... preventivní vyšetření bylo vždy bolestivé, s mými dotazy (tykajících se operace na kterou mě poslal) mě odkázal na google... doktora jsem již změnila a udělala jsem to nejlepší co jsem mohla ????

když tady čtu ty negativní recenze je to jako bych ho slyšela.antikocepci se vám snaží střelit za každou cenu, nejlépe z té jeho sportovní tašky co mu tam leží.každou věc vám zopakuje 3x jako bych byla nedoslýchavá.a jeho pracovní doba ut,st,pa od 14.15-16,30 je smutná.on vám do telefonu řekne na rovinu že v pátek nebude sedět v ordinaci do pěti, i když to tam má napsané že.

Q

Pan doktor Souček je velmi přívětivý a chodím k němu bez strachu z vyšetření. Chodím k němu 5 let a nemohu na něj říci špatné slovo. Vždy vysvětlí, co na ultrazvuku vidí, odpoví na všechny otázky. Nezažila jsem u něj nikdy špatnou náladu, jak zde někteří píší. Na mě se tedy usmívá a dokáže být i vtipný :) Myslím, že záleží na tom jak pacientka přijde naladěna. Co se týče těhotenství rozhodně se snaží podchytit všechna rizika a nenechává nic náhodě. Za mě mohu jen doporučit ;-)

Já jsem s panem doktorem spokojená. Má skvělý přístup a vždycky se časově přizpůsobí kdyz nutné potřebuju přijít. Chodím k němu už několik let a každý problém pečlivě vyřeší a to jich není málo :-)

K panu doktorovi jsem chodila od začátku, byl milý, vždy se i vyptal, co plánuji na prázdniny/dovolenou/na zimu, vše proběhlo rychle a bezbolestně. První problém začal, když mi zjistili krevní mutaci, která ovlivňuje (ne)braní antikoncepce i těhotenství. Když mi na to pan doktor odpověděl, že o tom nic neví, ať si to vygoogluju nebo se někoho zeptám, a pak mu řeknu, řekla jsem mu na shledanou a už se nevrátila.

Dobry den,k tomuto lekari jsem chodila od sve prvni menstruace,dokud nebyl zadny problem,tak vse ok,jednou za pul roku preventivni prohlidka, stery.To jsem nemela zadne vyhrady vuci nicemu,pan doktor byl sice nemluvny ale nemela jsem nic k reseni,tak nebylo co vysvetlovat.
Zacalo to tim,ze jsem mu pred 3 lety rekla,ze bychom s pritelem chteli miminko,zeptal se,jak dlouho uz jsme bez ochrany, to uz jsme to zkouseli asi devet mes., rikal,ze jsem v poradku a ze jeste pockame,ze to neni zadna doba, a kdyz jsem mu rikala,ze prece jenom uz mam 33 let,ze uz je nacase neco resit,kdyz se nedari.Zase zacal neco o tom,ze je to kratka doba,ze pockame pul roku a pak me posle dolu do gyncentra,na vysetreni ohledne umeleho oplodneni,ze to on nedela.Zadne vysetreni mi neudelal,UZ byl pri kazde preventivni prohlidce,ale nic nenasel.....Jeho pristup byl takovy,ze jsem po porade s kamaradkou prestoupila k jinemu lekari-k souckovi uz nikdy,novy lekar mi ihned zacal delat sledovani cyklu UZ ob den,hormon. profil,pritel sel hned na spermiogram,zjistila se hormonalni nerovnovaha u me, anovulace ,dostala jsem leky na stimulaci ovulace,jelikoz predtim jsem vubec ovulaci nemela-pan doktor soucek si toho asi nevsiml....
Takze za 3 mesice po tom,co jsem prestoupila k jinemu dr,jsem byla tehotna a dnes uz mam doma rocniho rostaka, toho bych se asi uz do prechodu nedockala nezmenit gynekologa....
Z toho vyplyva,ze ac nemam vuci panu doktorovi nic extra zavazneho, podle me je hodne laxni, z prace uz otraveny a znechuceny,tim padem vzbuzuje,teda aspon ve me,dojem ze je mu vsechno jedno a ze vsechno ma cas,vsak je jenom v praci.....nedej boze,ze by doslo k potizim vaznejsim,tzo nevim,co by delal,rekl by,ze to on nedela?

Taky jsem chodila k panu doktorovi ,ale po co okomemtoval sprostymi slovy ze mi zase musi vypsat nejaky papir ,byl possledni den kdy jsem u nej byla .Nyni mam gynekolozku a nemuzu si ztezovat .

Jsem stávající maminka 3, brzy už čtyř dětí a u pana doktora jsem registrovaná od svého druhého těhotenství. Je sice méně hovorný, ale pokaždé, pokud mám cokoliv na srdci, mi jasně a několikrát vysvětlí, čeho si žádám... Pokaždé dělá ultrazvuk a pokaždé se trefil i do pohlaví a velikosti dítka (v nemocnici mi tvrdili, že v poměru ke své hmotnosti nemohu očekávat velké děti a pokaždé měly porodní hmotnost kolem 4 kg :-)...). Když jsem měla nějaký SVŮJ problém, tak mi podal pomocnou ruku. A pokud si milé ženy vážíme samy sebe a svého ženství, tak by těchto problémů mělo rapidně ubývat- převezměme už svou zodpovědnost za své zdraví do svých vlastních rukou a nehažme vinu na lékaře... Může z toho nakonec vzejít příjemná spolupráce.

Také se musím podělit s hodnocením, tento pátek jsem byla u pana doktora, doufám, naposledy, neboť mě taky překvapila jeho diagnóza od stolu, jak píše paní níže. Přišla jsem se svěděním, které se mi nelepšilo ani po zakoupení a používání přípravku z lékárny a pan doktor (zřejmě tím, že byl pátek) se mě jen zeptal, co chci, aby mi napsal. Tak jsem mu odpověděla, že on musí vědět, co mi má napsat. Takže mi pan doktor předepsal antibiotika bez prohlídky, tak doufám, že se s nimi trefil do diagnózy. Po týdnu už bych chtěla mít konečně pokoj a hledám si jiného gynekologa!

Ráda bych přidala i svou není moc dobrou zkušenost. Jsem u pana doktora několik let. Měla jsem první bezproblémové těhotenství. Ale již v prvním těhotenství měla jsem pocit nespokojenosti s doktorem. Teď jsem těhotná podruhé. Přišla jsem k doktorovi na kontrolu a první na co mě zeptal bylo: jestli ja chci toto těhotenství nechat??? Zda se mi že tato otázka není moc vhodná. Doktor Souček s pacientkou není komunikativní, on málo mluví a když ja se na něco zeptám tak odpověď je vždycky krátká a pro mě člověka který moc se v medicíně nevyzná jeho odpověď pro mě není jasná a vždycky vyvolá nějaké další otázky. Není ochotný popovídat o problémech nebo pocitech které mám v těhotenství. Zda se mi že celkový přistup k pacientkám není vhodný a proto ja pana doktora nedoporučují.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážený pane doktore,

chtěla bych se zeptat, zda-li nepravidelný mens. cyklus je možno něčím upravit kromě hormonálních pilulek? Jelikož jsem užívala nepřetržitě 13 let Logest, tak už bych raději volila cestu přírodnějších preparátů, pokud by to bylo možné. Je mi 30 let chtěli bychom s manželem dítě, ale z důvodu, že to nemám pravidelně a teď konrétně už třetí měsíc se menstruace nedostavila, nemohu se řídit plodnými a neplodnými dny.
    Prosím o odbornou radu, jak tento problém řešit, docela mě to hodně trápí a můj gynekolog mi řekl, že jediná možnost je opět hormonálním pilulky začít užívat.

Předem moc děkuji za Váš čas a odbornou radu.

S pozdravem a přáním klidného víkendu

Dobrý den, asi nejlepší je upravit cyklus HA, ale vy chcete být těhotná, tak to tím pádem
    nejde, pak by se mohla zkusit aplikace Agolutinu kolem 20. dne cyklu opakovaně po 3-6 cyklů nebo tbl. ze skupiny gestagenů (Provera,Norethisteron) ve II. fázi cyklu 17.-26. DC.
    To ale ještě neznamená, že se vám podaří otěhotnět, i když by byl cyklus pravidelný. Pokud by to nešlo do půl roku,pak je nejlepší nechat se vyšetřit i s partnerem v poradně
    pro sterility, kde se zjistí váš hormonální profil, musí se vyšetřit partner, atd. S.

MUDr. Martin Souček

• menopauza