Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psycholog a psychoterapeut a při své práci používám především metody Gestalt psychoterapie. Pracuji s dospělými a dospívajícími.

• Krize ve vztahu
  • Deprese

Individuální psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Skupinová psychoterapie

Umístění: jiné místo Jiný

K panu Mgr.Martinovi Kloudovi jsem docházela každý týden po dobu více jak dva roky. Jeho přístup mi "seděl". Citlivě mi naslouchal, respektoval moje potřeby i možnosti. Nic mi nevnucoval a neradil mi. Především se ptal, nabízel mi různé úhly pohledu, dobře volenými otázkami mi umožnil, abych si sama uvědomila své nedostatky i přednosti, abych porozuměla tomu, čím si já sama škodím a co mi prospívá. Jeho kritika byla taktní a citlivá, byť zároveň pevná a rozhodná. Umožnil mi lépe se poznat a opřít se sama o sebe. Hodnotím ho jako profesionála s citlivým hluboce lidským přístupem, který má zájem skutečně pomoci. Děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Navštívila jsem několik psychoterapeutů, než jsem se dostala k panu Kloudovi. Je to člověk na svém místě, velmi profesionální a zároveň empatický. V terapii jsem se naučila změnit zažité vzorce svého chování, řešení problémů, na složité situace se dívat věcně a s nadhledem. Umím vyjadřovat své potřeby, místo snahy změnit druhé, zpracovala jsem si zážitky z dětství. Úzkostné stavy zmizely, stejně jako dlouhotrvající bolesti hlavy. Terapie u pana Kloudy byly nejlépe investované peníze a čas . Tohoto odborníka mohu doporučit, je opravdu skvělý.

G
Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Mgr. Kloudu nemohu doporučit. Přišel jsem za ním s problémy ve vztahu souvisejícími s psychickými potížemi partnerky. Jeho doporučení znělo rozchod, resp. hrozba rozchodem, a toto opakoval i přes to, že jsem mu jasně řekl, že to mým cílem není. Jiné rady neposkytl (jakoliv dnes vím, že zde byl velký prostor) a v důsledku jeho rad jsem zcela zbytečně patnerce ubližoval, než jsem odhalil jejich škodlivost.

• Krize ve vztahu
  • Deprese