Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Těhotenství

K panu doktorovi chodím od roku 2011.Pan doktor vždy s úsměvem na tváři. Vždy zodpoví všechny mé dotazy, vše vysvětlí.
Naprostá spokojenost.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Tehotenska poradna

Pan doktor se je velice příjemný den a vstřícný co se týče kompletního vyšetření a dotazů vždy zodpovi na každou otázku. Jsem u něj už 8 let a neměnila bych lékaře vždy správně spočítá y termín porodu. Děti se narodily přesně na ternim.

Po 9.letech jsem konečně odešla a jsem strašně ráda. Pan doktor mi kdysi řekl, že nebudu mít děti a strašně se divil, když jsem přišla v jiném stavu. Naštěstí jsem tedy otěhotněla bez problému i podruhé :D A to mě v druhém těhu strašil, že se může stát, že mi po 20tt praskne děloha, protože jsem po SC. Jako proč? Kolik % žen zažilo prasknutí, aby mě tím strašil?! Navíc, když mám vše v pořádku..
Jak píše paní podemnou, vnitřní utz mě pokaždé strašně bolel, prohmatání břicha také a o zrcátku ani nemluvím :)
Teď mám novou doktorku, která je úžasná, usměvavá a nic mě u ni nebolí. Dává mi i fotku miminka z utz bez dotazu, zda ji chci a zdarma. U pana Horáka je to za 50,-.
Nicméně mi na panu doktorovi vadily i jeho nálady a sestra. Pokaždé, co jsem přišla, byl protivný , snad nikdy se neusmál. Sestra, ta na mě při poslední prohlídce vyjela úplně bezdůvodně, protože jsem dávno dospělá a rozhodla jsem se v jisté věci jinak, než ona by si přála asi :D Odešla jsem ale se slzami v očích a víckrát jsem tam nešla ..vlastně šla, s žádankou od nové dr. , aby mi dal výpis z karty a na to mi samozřejmě řekla, že pan doktor mi žádný výpis dělat nebude :D
A ještě jedna věc.. pan doktor je urologynekolog, ale na vyšetření mě poslal k urologovi. Takže tohle jsem vůbec nepochopila.
Za mě tedy nedoporučuji, vůbec!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Inkontinence a chronický zánět močových cest

K panu doktoru Horákovi jsem šla na popud známé, že je to dobrý urogynekolog a že mi s potížemi pomůže. K lékařům chodím pravidelně od malička a nikdy se mi nestalo že bych od nich odcházela se slzami v očích.
Na pohled velice příjemný člověk me vyléčil při pár větách. Jednak na mne nehorázně tlačil neustále opakoval jednu a tu samou otázku na kterou jsem mu nedokázala odpovědět. Místo toho aby se mi to snažil vysvětlit co po mně chce mi řekl že je to celé kvůli psychickému bloku který nejspíš mám. Můžete mi sakra říct jak mohl určit že mám já psychický blok? Myslela jsem že jdu k urogynekologovi a ne k psychologovi. Ostatně tohle stranou i přes veškerý jeho nátlak a nedůvěřivost vůči mým potížím mne nakonec vyšetřil. Jeho vyšetření bylo snad horší než jeho interview. Klasický vnitřní ultrazvuk mne u něj bolel načež při oznameni že mě to bolí mi bylo řečeno "to je normální". Ještě jsem se měla vymočit do provizorní mísy uprostřed ordinace. Samozřejmě mě to nešlo když jsem byla z něj tak vystresovana. (Doktor byl v sesterně během toho naštěstí). Při neúspěchu konstatoval že když nejsem schopná se vymočit se tam tak ať jdu na záchod. Po klasickém ultrazvuku nakonec usoudil že mi nic není ale prý mi udělá příště urodynamicke vyšetření. Po dotazu co to vlastně je a zda je to nutné mi bylo řečeno ať si o tom přečtu na internetu. Tohle byl už vrchol takže za mě naprosto příšerné.

Pan doktor je skvělý.Příjemný,vždy zodpoví vše na co se zeptám.Určitě doporučuji.Jen sestru bych vyměnila za příjemnější.Je nepříjemná,vyzvídá co může.

S panem doktorem jsem byla vzdy spokojena. Je velmi peclivy, prijemny a empaticky. Sestricka je trosku raznejsi, ale kdyz vidim jake dotazy musi zodpovidat po telefonu, tak se ani nevidim. Urcite je doporucuji

Pan doktor je skvělý. Hodný, vstřícný a starostlivy. Pravým opakem je jeho sestřička. Ta má opravdu strašné chování. Krom toho, že po celou dobu čekání na pana doktora musíte poslouchat historky o její rodině, jako bonus přidává i historky z rodinného života pana doktora. Popravdě se mu divím, že mu to nevadí. Navíc tím, že si sestřička "nevidí do huby" a naprosto nerespektuje soukromí pacientů, už jsem zažila spoustu opravdu trapných situací, kdy před plnou čekárnou po pacientech štěkala nebo jim přímo dělala přednášku ohledně jejich osobního života. Zaplať bůh sestřička ještě neměla potřebu rozebírat můj osobní život před ostatními pacienty, ale pomalu zvažuji změnu lékaře...

Pan Dr je úžasný, báječný přístup velmi příjemný, milý, vše mi vždy krasne vysvetli, se vším pomůže, poradi :)) me babičce i tetě neskutečně pomohl a zjistil, a hlavně vyléčil, to s čím si jiní dr. nevěděli rady... Za me perfektní.

Přešla jsem k mudr Horákovi ze Silesie v Porubě a maximální spokojenost, ihned při první návštěvě se mnou začal řešit můj problém, vše mi řádně vysvětlil a ne jen "no máte tam to a to, přijdtě zas za rok".. Takže za mne (Y)

K panu Horákovi chodím už asi 3 roky, před čímž jsem byla u nějaké dětské nešetrné gynekoložky v Porubě. Zprvu jsem byla z Horáka nadšená - něžný a mluví kultivovaně tlumeným hlasem, vypadá jako by měl svatozář a okouzlí vás svým šarmem. Po asi 3 letech hledám jiného gynekologa.
Sestra je neskutečně vlezlá - vytahá z vás informace o vaší škole, práci, rodině, vašem gynekologickém problému, který jdete řešit a když se nedej bože zmíníte o tom, že si jdete objednat antikoncepci, tak vám udělá přednášku, jak její manžel na ni čekal bůh ví kolik let, než s ním něco měla a další řeči okolo.
Když pan Horák našel mé mamince nádor na děloze a vysvětloval jí, co to pro ni znamená a jak to bude řešit a jak bude vypadat léčba, vylezla z ordinace málem se slzami v očích a jemnost paní sestřička jí ještě horlivým tónem vysvětlila, že pan doktor má na ni jen 15 minut a nemůže se tam s ním vybavovat, protože nemá čas jen na ni a jsou za ní i další pacientky.
Pan doktor je možná něžný a mluví kultivovaně tlumeným hlasem, ale časem zjistíte, že to jsou jeho jediné kladné vlastnosti. Dovolíte-li si zeptat se, jestli by vám některé informace nezopakoval (jelikož mám prostě problém si zapamatovat ten nával informací najednou), tak se na vás dívá jako na …….., takže doporučuji papír a tužku s sebou, nebo si budete připadat jako člověk s nízkým inteligenčním kvocientem, i když se chystáte na VŠ. Když s ním začnete probírat vaše finanční potíže a vysvětlujete mu, že si prostě teď nemůžete dovolit antikoncepci na 3 měsíce, ale pouze na jeden měsíc, tak vám dává ultimáta, že příště vám už na 1 měsíc antikoncepci prostě nenapíše. Další měsíc, když si zatelefonujete sestřičce, že byste chtěla opět objednat antikoncepci na 1 měsíc a opět z finančních důvodů a zajdete si pro recept, tak vám milá sestřička před celou čekárnou rázně vysvětlí, že to bylo naposled, co vám to psal pan doktor na měsíc a příště už to bude za poplatek tolik a tolik korun.
Asi si dokážete představit, jak je tento neprofesionální přístup pro vás ponižující.