Domažlická 15, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Revolut, + 1 Více

Konzultace online • 1 200 Kč

Psychologické poradenství (50 min) • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Revolut

Nutná platba před uskutečněním konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Online konzultace

1 200 Kč

Online konzultace

Mými klienty jsou děti, dospívající a dospělí. U dospělých pomáhám s překonáním:
- pocitů smutku a prázdnoty,
- pocitů strachu a s různ...

Ukončené školy

• Univerzita Hradec Králové (UHK), speciální pedagogika - etopedie
  • Pětiletý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní terapeutický výcvik

Fotografie

Umístění: Psychologické poradenství a terapie - Poradna (nejen) pro rodiče psychologické poradenství

Na terapie k panu Hányšovi chodím pravidelně už něco přes rok. Obdivuji, jak dobře se v mém příběhu od samého začátku orientuje a to nejen díky jeho stoprocentní pozornosti při setkání, ale také díky důkladné přípravě mezi sezeními.
Je vidět, že pana Hányše jeho práce baví a díky tomu to pak baví i vás. Dokáže nabídnout oporu a pochopení, starost a soucit. Vždy se snaží navodit příjemnou, uvolněnou atmosféru a umí do terapie vnést humor.
S domluvou na termínu nikdy nebyl problém, vždy se snaží vyjít vstříc. Bonus k tomu všemu je příjemné prostředí terapeutovny, kam se dá dobře dostat MHD.

Pokud to z výše uvedeného není čitelné, tak pana Hányše mohu jen doporučit :-) děkuji za vše.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Teprve prvni sezeni. Prijemny rozhovor. Otevreny, klidny, citila jsem se vklidu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsme byli se synem (15) jen na první návštěvě. Z pana terapeuta jsme nicméně oba měli dobrý pocit (vyzařuje z něj klid a upřímnost) a proto jsme naplánovali další návštěvy. Kladně hodnotím také příjemné prostředí, kde terapie probíhá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Hányš je velmi empatický člověk. Má smysl pro humor čili se na terapii i zasmějete. Sezení mi velmi pomohla snad ve všech oblastech života a mohu ho každému jen dopručit. Nelituji ani koruny, kterou jsem do terapie vložila. Peníze rozhodně zhodnotíte lépe u pana Hányše než v obchodě za kabelky.

K Martinovi jsem chodila na terapii 10 mesicu. Za tuto dobu pravidelnych rozhovoru jsem nasla to, co jsem potrebovala a to porozumeni sobe sama a na sezenich klid a vstricnost. Spolecne jsme nastavili jak bych se sebou dale mela pracovat. Dekuji za to.

Je těžké soudit, jak má takové správné sezení u terapeuta vypadat, pakliže nemám jiné srovnání, vnímám však, že se na návštěvy pana Hányše neskrývavě těším, neskutečně rychle ubíhají a velmi nerada se loučím. Osobně vnímám pana terapeuta jako příjemného, milého a lidského, jeho přístup potom jako velmi citlivý a vnímavý. Mile mě překvapila jeho trpělivost a pečlivost s vypisováním zápisků z průběhu setkání, stejně jako jeho osobitý náhled i upřímná snaha autenticky prožít situaci, pomoci se v ní zorientovat a člověka nasměrovat. Osobně si jeho pomoci velmi cením a děkuji za ní!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na první sezení jsem přišel s velice citlivým a tíživým problémem, ke kterému pan Mgr. Hányš přistoupil naprosto profesionálně. Během terapií nebyl problém otevírat citlivá a těžká témata, jelikož jsem věděl a cítil, že se mi dostaví pochopení a pomoci. Děkuji za velmi cenné poznatky z absolvovaných terapií.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Martin Hányš je pro nás zázrak. Zažili jsme s dcerou mnoho psychologů bez jakéhokoli posunu. Pan Martin Hányš udělal s mou dcerou obrovský pokrok během pár dnů. Je to velmi empatický a hodný terapeut. Všem doporučuji.

Terapeuta jako je pan Mgr. Hanýš bych přála do života každému. Ihned po prvním sezení si získal mou plnou důvěru a věděla jsem tedy, že na terapii mohu přijít s čímkoliv a mluvit naprosto otevřeně. Předčil veškerá má očekávání, z kterých čerpám až doteď.

Musím říci, že mám velké štěstí na tak skvělého Psychologa jako je pan Mgr. Hányš. Velmi mi pomohl nasměrovat svou cestu abych se někam posouval, pomáhá v rozhodování, je velmi pečlivý a dá si záležet na progresu svého pacienta. Jeho přístup se mi líbí, dokázal mi dát na mnoho věcí úplně jiný náhled.
Seriozní vystupování, pochopení, upřímnost, slušnost, opravdová pomoc. To vše a mnohem více můžete od pana Mgr. Hányše očekávat.
Velmi doporučuji!