Polní 3, Brno-střed , Brno
Centrum kardiovaskulární péče - Neuron Medical (mapa)

Ablace

Srdeční ablace

Tlakový holter

Základní vyšetření

Centrum kardiovaskulární péče - Neuron Medical

Úžasný člověk a lékař specialista který je vždy vstřícný a dobře naladěn. Se zájmem vyslechne pocienta, přístupuje k pacientovi velmi laskavě a lehce získáva pacientovu důvěru, je obětavý, prostě výjimečný lékař. Nelze vše, co mám na srdci vystihnout slovy. Uvedenou chválu si zcela zaslouží. V péči pana MUDr. Martina Fialy jsem stále od roku 2010. Velmi kladně hodnotí možnost konzultace přes telefon nebo konzultaci písemnou. Jsem šťastný, že jsem pod dohledem tak vzácného lékaře. Jsem mu vděčný za vše co pro mne, ale i ostatní pacienty dělá. Do další práce a do života mu přeji hodně úspěchů, pevné zdraví a mnoho štěstí.

Vynikající lékař! Operoval mne před 12 lety, tak úžasný přístup jsem nikdy předtím ani posléze v jiných oborech nezaznamenala. Po nezdařeném 5-ti hodinovém zákroku, který jsem podstoupila v Brně - Bohunicích, jsem mu byla předána do péče. Pomohl mi během jediného relativně krátkého zákroku, od té doby se mé potíže neopakovaly. Nemohu na něj a tento zážitek zapomenout, spolupráce a přátelská atmosféra v jeho týmu byla skvělá. Dodnes děkuji za to, že mne osud zavál do péče tak skvělého odborníka a navíc ještě milého člověka. Moc děkuji!

Úžasný lékař, specialista, vždy dobře naladěn, což pro pacienta má velký význam, vstřícný tím, že dokáže vyslechnout pocity, bolesti a úzkost pacienta, přístup má velmi laskavý, prostě - výjimečný lékař. Nelze vše, co mám na srdci vystihnout slovy, prostě ze všech stran se mi hrne do úst - že je pokorný, což k lékaří patří a proto si všestrannou chválu zaslouží. V péči p. MUDr. Fialy jsem byla od r. 2006 do června 2010 a už zase "skáču přes kaluže".Teď už jezdím jen na kontroly . I tak jsem se vždy těšila do Třince, protože jsem věděla, že jsem pod dohledem tak vzácného lékaře! Měla jsem štěstí! Jsem mu strašně vděčná za vše a do další péče o pacienty mu přeji hodně úspěchů, taky zdraví a štěstí.

Znám Martina 8 let a vím jaké má výsledky, vztah k pacientům i práci a kolegům. Hluboce si jej vážím a jsem rád, že mohu s ním spolupracovat. Jeho výsledky budo možná doceněny až za několik let a jso excelentní a vřele jej doporčuji všem pacientům.
P.S. administrátorům tohoto serveru - styďte se. Vaše přehodnocování zápisů pacientů je tristní a následné procentuální hodnocení kvality lékařů neznámo proč neodpovídá přízpěvkům. Buď tedy se na to vykašlete, nebo to dělejte naplno a stůjte si za svým hodnocením.

souhlasím s kladným posouzením.r.s.

souhlasím s kladným hodnocením od pacientu.

odborník na radioprekvenční ablaci

Svědomitý lidský přívětívý specialista na srdeční aritmii.

Operoval mne před 10 lety a nemám slov tak lidský člověk se málo kdy najde.Pořád na něj myslím,protože mi pomohl.

patří k nejsvědomitějším lékařům s vynikajícím přístupem k lidem a jistě ke špičce ve svém oboru v celé republice. Držím palce.

• ischemická choroba srdeční
  • srdeční selhání