Adresa

Platnéřská 11, Praha
Klinika Laser Plastic

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
D
Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem byla na zákroku u paní primářky MUDr. Marty Moidlové se svojí čtyřletou dcerou. Přestože se naše návštevy u lékařů obvykle neobejdou bez pláče, v Laserplastic to byl zcela jiný případ. Paní primářka si přišla s dcerou nejdříve popovídat, seznámit se a mezitím shlédla, o jaký problém se u ní jedná. Teprve pak jako "kamarádky" odešly na provedení zákroku. Získala si tak u dcery důvěru a při zákroku stálým pokládáním hezkých dotazů odváděla její pozornost. Dcera zákrok obstála na jedničku a bez pláče. Paní primářce bych za to chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat a její služby vřele DOPORUČIT. Spokojená maminka Novotná


D
Ověřeny pacient

Byla jsem s paní primářkou velice spokojená, je to úžasný človíček!!


Pokaždé absolutně spokojený. Chodím tak již mnoho let a nikdy jsem si nemohl na nic stěžovat! :)


ona je vyborna ,avsak ostatni nestoji za nic


Paní doktorka, dělala zákrok mému devíti letému synovi. Stále nás ubezpečovala, že zákrok je zcela bezbolestný a jen minimálně viditelný. Opak byl pravdou. Jednání paní doktorky bylo afektované a zákrok rozhodně nebyl bezbolestný...!


L

Jsem téměř tři týdny po zákroku a musím říct, že přístup paní doktorky Moidlové byl naprosto úžasný. Vše mi nejdříve ochotně vysvětlila, podala potřebnou znecitlivující léčbu a zákrok vůbec nebolel. Nechala jsem si odstranit 3 znaménka v obličeji s tím, že případná korekce je zahrnuta v ceně. Korekce není nutná, jizvičky se hojí velmi rychle a troufám si říct, že příští rok, by to nikdo nepoznal ani velice z blízka. Vše potřeboné jako např. framikoin jsem si mohla zakoupit přímo v ordinaci. Přístup sestřiček byl také naprosto úžasný, vše bezbolestné. Jsem maximálně spokojena. Paní doktorku mi doporučila kolegyně a já ji dopuručuji všem ostatním. Je velice profesionální, milá a hlavně vše dělá téměř bezbolestně.


L

Nesouhlasím s kritikou, objednávala jsem se telefonicky a velice milá a příjemná slečna mi vše vysvětlila a rovnou mě objednala a nikoho nezajímalo, zda jsem slavná osobnost nebo ne. Dnes jdu na zákrok, další zkušenost napíšu.


A

U paní doktorky jsem byla na konzultaci zákroku. Řekla mi, že je možný, ale že mi ho nedoporučuje, protože ho podle ní nepotřebuji. Přišlo mi to jako férová jednání. A když vám tohle navíc řekne tak hezká žena. Milé a férové jednání.


Pani doktorka vypadá sice dobře, a je velni ochotná pokud jste však známá osobnost.Její klinika je hodně mediální, protože tam chodí hlavně herečky ,modelky a jiné. Kamarádka se šla informovat na menší zákrok, ale žádný zájem ze strany personálu, osobně bych asi raději šla někam , kde obyčejný člověk neobtežuje. Monika a Bára


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti