Samostatná ordinace lékaře - ORL
Nekvasilova 2/625, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Samostatná ordinace lékaře - ORL Jiný

Znám paní doktorku 30 let. Vždy mi velice pomohla. Jednou mi i zachránila život, o tom ještě ani neví

Umístění: Samostatná ordinace lékaře - ORL Jiný

Paní doktorka byla moc hodna,nikam mě nevyhanela co nejdříve z ordinace jako jiní lékaři,poslechla si me a líbí se mi,že hledá příčiny nejen v uších :) s čímž jsem tam sla,ze se zeptám na možné jiné příčiny než je zánět,apod. a případnou léčbu.mám pískání v uších a ještě než jsem na paní doktorku vytasila krční páteř nebo psychosomatika,což jsem si vyčetla na netu,tak mi to řekla sama...Odcházela jsem s dobrým pocitem z ordinace a doufám,že mi léčba pomůže :) Další pro mě plus je,že mám ordinaci pár metrů od domu :)

Musím se připojit k velmi kladnému hodnocení, nemám víc co dodat :-) Nedávno mi úspěšně léčila těžký zánět středního ucha, už se mi i vrací sluch.
Mohu jen doporučit.

Velmi přívětivá,pečlivá odbornice.

Musím souhlasit s kladným hodnocením.Paní doktorka je jedinečná a mám k ní velikou důvěru.Oproti jiné lékařce mi diagnostikovala zánět středního ucha a velice pečlivě léčí.Také má velice příjemnou sestru a je radost tam chodit-DOPORUČUJI!!! Martina

Výborná, pečlivá, milá... a pokud mohu posoudit - rozumí svému oboru.

Velmi milá, trpělivá, příjemná paní doktorka. Sestřička je moc fajn a měla se mnou obrovskou trpělivost.

Výborná lékařka a odbornice s lidským přístupem. Pacientům se maximálně věnuje, vše jim srozumitelně vysvětlí. Je dúsledná, pečlivá, má cit, trpělivost a pochopení. Je to jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se setkala. Velkou pochvalu si zaslouží i sestřička.