Klánovická 487, Praha
Oční ordinace (mapa)

Pokud chcete prožít návrat v čase do r. 1980, jste u pí. MUDr. Blovské správně....temná zatuchlá ordinace s permanentně zataženými žaluziemi, s dvacetikilovým prastarým psacím strojem na oprýskaném stole místo PC, s těžkou plechovou kartotékou (!!) s ručně psanými záznamy o pacientech, s absencí zdravotní sestry (přece jí nebude platit !!), s neurvalým chováním paní doktorky, která během vyšetření zvedá jeden telefon za druhým a objednává další a další zatím nic netušící pacienty, toť vskutku retro v pravém slova smyslu !!! Pokud ovšem máte jakýkoliv problém s očima, zapřísahám vás, jděte jinam !!!

Paní doktorka je na pacienty zlá. Nemá sestru a má pořád veliké zpoždění. Každý, kdo na ní promluví se vystavuje nebezpečí, že dostane vynadáno. Tuto lékařku nedoporučuji.

Od této paní doktorky,jsme celá rodina dávno odešli.Nikdy nedodržela čas objednání,nikdo nesměl klepat na dveře,protože ji rušil při práci.To všechno chápu,ale proč tedy nezamněstnává sestru,která by vyřizovala administrativu apod?Odpověď znám,nebylo by drahé dovolené v Mexiku.

Připojím se k nespokojencům.Šel jsem na vyšetření s bolavým okem(jinde mi pak řekli,že mám
ječné zrno)a tato doktorka mi řekla jestli nejsem objednaný,tak ať jdu tam,kde mi napsali
brýle(nosím brýle na dálku).Myslím si,že s akutním onemocněním se objednávat nemusím.