Marta Blovská, oční lékař Praha

MUDr. Marta Blovská

Oční lékař

12 názorů

Uložit


Adresa

Klánovická 487, Praha
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

C
Ověřeny pacient

Jsem spokojen, chodím k paní doktorce již přes 10 let. Byla to právě ona, kdo mě nalezl opravdu přesnou korekci na můj astigmatismus . Velmi oceňuji její preciznost při kontrolách zraku.


K
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již 16 let a jsem maximálně spokojený. Je velmi pečlivá, díky čemuž mi brýle a kontaktní čočky perfektně sedí.


R
Ověřeny pacient

Je mi líto to číst.R.


H
Ověřeny pacient

Chodila jsem k paní doktorce před 15 lety tak mi zařízení ordinace nevadilo.Vyšetřila mi vždy pečlivě,mám komplikované oční vady a upozornila na slevu operace laserem -netušila že mi v Lexumu odoperují tupozraké oko a po operaci mi upozorní že mozek je už zvyklý zpracovávat předoperační stav.Tak že mi z kapsy vytáhli 13 tisíc korun zbytečně.Bohužel jména těch lékařů už nevím.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice nervozní,což některé pacienty odrazuje,ale po konfliktním začátku k ní chodím ( i s manželkou) dále a jsem velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá a výborná lékařka. Jsem v důchodu a mám glaukom. U paní MUDr.Blovské mám jistotu profesionálního a důkladného vyšetření. Chodím k ní rád.


J
Ověřeny pacient

Pokud chcete prožít návrat v čase do r. 1980, jste u pí. MUDr. Blovské správně....temná zatuchlá ordinace s permanentně zataženými žaluziemi, s dvacetikilovým prastarým psacím strojem na oprýskaném stole místo PC, s těžkou plechovou kartotékou (!!) s ručně psanými záznamy o pacientech, s absencí zdravotní sestry (přece jí nebude platit !!), s neurvalým chováním paní doktorky, která během vyšetření zvedá jeden telefon za druhým a objednává další a další zatím nic netušící pacienty, toť vskutku retro v pravém slova smyslu !!! Pokud ovšem máte jakýkoliv problém s očima, zapřísahám vás, jděte jinam !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní Dr. Blovské chodím již řadu let a jsem s ní velmi spokojený. Po odborné stránce nemám co vytknout. Vždy se mi plně věnovala, poradila i doporučila. A po té zde kritizované stránce - každý jsme někdy ne zrovna příjemný a milý. Byl jsem svědkem, když slušně vysvětlovala dost arogantnímu pacientovi, proč ho nemůže vzít. Onen pacient se k ní choval jako hulvát!


Paní doktorka je na pacienty zlá. Nemá sestru a má pořád veliké zpoždění. Každý, kdo na ní promluví se vystavuje nebezpečí, že dostane vynadáno. Tuto lékařku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Od této paní doktorky,jsme celá rodina dávno odešli.Nikdy nedodržela čas objednání,nikdo nesměl klepat na dveře,protože ji rušil při práci.To všechno chápu,ale proč tedy nezamněstnává sestru,která by vyřizovala administrativu apod?Odpověď znám,nebylo by drahé dovolené v Mexiku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byl jsem u paní doktorky vždy spokojený.Je příjemná a je to profesionálka.Určitě ji doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti