Slezská nemocnice v Opavě, p.o.
Olomoucká 86, Opava

Paní doktorka Martínková je velice příjemná, pečlivá, vše podrobné vysvětlí a umi i podrzet.
Řeším teď nepříjemnou situaci. Ve všem vyjde vstříc a vždy se na ni můžu obrátit. Velice doporučuji!

Umístění: jiné místo gynekologické vyšetření

Paní doktorka Martínková má svou novou soukromou ambulanci v Krnově,jsem moc ráda,že se mě ujala a stará se o mě úžasně. Je velmi pečlivá,vstřícná a vyšetření vůbec nebolí. Pomohla mi s otěhotněním a teď k ní docházím do poradny jako těhotná-vše mi hezky vysvětlí,popíše a umí hezky lidsky uklidnit,což potřebuji :-). Paní doktorku doporučuji www.ortogyn.cz

Umístění: FEMISALVA s.r.o., gynekologie

Úžasná paní doktorka, se kterou jsem se setkala jak přímo v nemocnici, kde mi dělala zákrok, tak ve Femislavě, kde se střídala s MUDr. Vyrřísalovou a Hermanem. Z tohoto výběru byla absolutně nejempatičtější, nejcitlivější a nejvstřícnější. Vyšetření od ní absolutně nebolí. Velmi pečlivá. Kéž by jednou také měla soukromou ordinaci, moc bych jí to přála!

Ošetřovala mi 12 letou dcerku s výtokem a zkušenosti velmi dobré. Totéž při péči o mě jako těhotnou v rámci pobytů v porodnici při akutních potížích.

Mám s ní jen dobré zkušenosti, je to velice pečlivá lékařka.