Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Kdybych nepoznala paní doktorku, byla bych po jiných zkušenostech přesvědčena, že s psychiatry je těžká domluva. Zde se mi dostalo vlídného přijetí, mimořádné empatie, vstřícnosti a správné léčby. Paní doktorka se nad problémy svých pacientů skutečně zamýšlí a neváhá pomoci i nad rámec ordinačních hodin. Jen, vzhledem k výše uvedenému, je paní doktorka velmi přetížená. Paní doktorko, moc děkuji za skvělou péči!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

S paní doktorkou jsme si nesedly. Neměla na mě čas - rozumím dotace na pacienta je malá, ale je třeba to vyvážit, následkem čehož mě špatně diagnostikovala a podcenila můj stav a způsobila mi tak nemalé problémy a prodloužila i dobu, než jsem se dopracovala k účinné léčbě. Když jsem potřebovala potvrzení, že se u ní léčím, deset minut na mě do telefonu byla velmi nevybíravá a prohlašovala, že ji "citově vydírám". Rozumím, když si osobnostně s lékařem nesednu, ale tohle bylo na mě moc, a později jsem léčbu u paní doktorky ukončila.

Pani doctorka je super velmi lidska a NORMALNI ! clovek ma hned pocit ze je v dobre peci , dokonce za mnou vybehla dolu do lekarny kde jsem si kupoval caje a pod aby mi zopakovala co nesmim soucane brat s tim co mi napsala , proste DOCTORKA !!! s velkym "D"

Po delší době jsem byla nucena navštívit ordinaci pí. doktorky a měla jsem pocit, že tam se zastavil čas. Moc milé přijetí, jako bych neměla x letou pauzu a chodila k ní minimálně obden. Byla jsem mile překvapená, že si mne pamatuje, a to mi ulehčilo vstup do ordinace a otevření se k danému problému - opět mi moc pomohla.

Perfektní odborník,skvělý člověk a krásná žena.

Paní doktorka mě přijala okamžitě v těžké chvíli a věnovala se mi velice trpělivě.Po měsíci jsem byla z nejhoršího venku. Moc jí děkuji!

s paní doktorkou jsem přišla do styku asi před 5 lety. Do té doby jsem přišla do styku s mnoha lékaři z tohoto oboru, avšak nebyli schopni se vcítit do mých potíží a následně mi pomoci. Paní doktorka i sestřička mají velmi empatický přístup a pomoc mi poskytovaly i mimo prac. dobu na mobilu. V současné době žiji plnohodnotný život, samozřejmě s občasnými potížemi, které okamžitě mohu konzultovat s paní doktorkou, což je v dané situaci pro mě důležíté a za což jsem vděčná. Moc oběma děkuji za nevšední přístup.

Jsem velice ráda, že se mohu pozitivně vyjádřit k práci paní doktorky, pomohla mně a tím i celé mé rodině a po těch nejlepších zkušenostech, samozřejmě s mým doporučením, pomohla i několika mým přátelům a myslím, že víc než nadstandartně. Byla k dispozici ve dne i v noci jak na mobilu, tak i fyzicky a to jí nikdy nezapomenu! DOPORUČUJI

Nejlepší paní doktorka!!! Moc mi pomohla a patří jí můj hluboký dík. Návštěvy u ní nikdy nebyly standartním lékařským vyšetřením, ale návštěvou u příjemné a empatické osoby s pochopením pro trápení svých pacientů. Doporučuji

velmi dobrá psychiatrička