Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

prof. MUDr. Markéta Dušková, CSc. plastický chirurg a soudní znalec oboru plastická chirurgie a nemajetková újma

1 názor pacienta

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Byla jsem u paní doktorky na konzultaci ohledně redukce prsou (mám 70H). Věřím, že je expertka, ale bohužel vyhořelost je tam zřejmá. Paní doktorka byla tak drsná, jak komentovala mé tělo, že to nechci vypisovat. Možná je skvělý chirurg, to netuším, ale naprostý nedostatek empatie tam je. Odcházela jsem v šoku z jednání. Takže doporučuju se před návštěvou obrnit. Bylo mi řečeno, že moje tělo není žádná sláva a měla bych zhubnout (nejsem obézní) a až zhubnu, tak budu vypadat ještě hůř, protože vše bude povislé. Pak mi bylo řečeno, že spíše než na těle ať si nechám upravit obličej. Nikdy jsem nenapsala kritickou recenzi na cokoliv, ale tady mi to nedá. Buďte připraveni na drsný, pragmatický přístup. Možná, když přijdete s něčím, s čím bude paní doktorka ok, tak se chová citlivěji. Netuším. Na druhou stranu informačně ta konzultace byla výborná, odnesla jsem si nějaké věci, co bych měla dělat pro zlepšení držení těla a lepší zdravotní stav atp. Ale bohužel lidsky mě to zklamalo. Celé to trvalo asi 10 min.