Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Sympatická a lidská jak paní doktorka, tak sestřička, empatické i k puberťákům, jako je můj syn. Samozřejmě chválím i její profesionální a pečlivou lékařskou pomoc.

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Tupá je profesionálka s opravdovým zájmem o pacienta. Byla jsem u ní s 15letým synem, který měl bolest v uchu. Detailně ho vyšetřila, vše mu vysvětlila a problém vyřešila. Paní doktorku jsme navštívili den poté, kdy jsme byli na pohotovosti v Motole. Tam měli naprosto opačný přístup. Pouze nám napsali recept a řekli, že když se bolest zhorší, máme jít ke specialistovi. Paní doktorku opravdu doporučuji.

Umístění: Ordinace Angína

Paní doktorka zastupovala MUDr. Laštůvkovou v poliklinice Cordeus, když jsem na ni narazila při akutním problémů a v lehké obavě že zástupu, že mě paní doktorka nezná. Byla jsem mile překvapená, že než proběhla administrativa u sestřičky, seznámila se s mojí anamnézou v počítači. Bála jsem se léčby, protože jsem byla v počátku těhotenství, paní doktorka byla emaptická, při vyšetření chápala, že mám.nevolnosti a vyšetření krku nemusí proběhnout hladce, sama mě povzbuzovala a uklidňovala a vysvětlila mi, jaké.leky si mohu vzít a proč,.kontrolovala pečlivě obsah léčiv, byla profesionální, milá a lidská.

I přesto že jsem nebyla objednaná a neměla doporučení od praktika mě paní doktorka vzala, vše před vyšetřením vysvětlila, ošetřila a chovala se mile a lidsky. Příjemná změna. Doporučuji.

Paní doktorka Tupá z ORL Hostinského je anděl. Bezbolestně mi ošetřila zánět zevniho zvukovodu, mile se usmivala a byla moc hodna. O jeji odbornosti nemam pochyb. Skvela zena na spravnem miste. Vic takovych doktoru!