Poliklinika Zelený pruh
Roškotova 1717/2, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. vyšetření ucha

Byla jsem u paní doktorky na vyšetření ucha mé dvouleté dcery z důvodu krvácení z ouška, ucho jí vypláchla a snad bude vše v pořádku, ale její chování k dítěti já jako rodič dvou dcer nikdy nepochopím, je škoda že ve zdravotnictví nenajdete slušného lékaře pro své děti, byla to hrůza.

K paní doktorce chodím přes dvacet let. Je skvělý profík ve svém oboru. Lepší doktorku jsem za svých 50 let nenašla. Stojí mně za to, i když jsem z druhého konce Prahy, v případě problémů, ji vždy navštívit.
Mohu všem doporučit !!!

Nejlepší lékařka, kterou jsem za celý svůj život potkala - nyní navštěvuji i se svými dětmi. O pacienta se opravdu zajímá napříč celou medicínou. Považuji ji za rozumnou (leč trochu přísnou :-)), pečlivou a velmi laskavou s trochu svérázným humorem :-).
Vše vysvětlí a udělá si na své pacienty čas. V případě potřeby, je obklopena dalšími skvělími lékaři a operatéry.
A mé přání do budoucna? Aby ordinovala co nejdéle!

Moc fajn doktorka, taková rázná a srdečná. Občas byla až moc pečlivá, ale zas nikdy nic nezanedbala. Jen se tam teda dlouho čeká.

Lékařka, která je dokonalá ne jenom ve svém oboru. Lepšího lékaře mezi všemi, se kterými jsem měla co dočinění, jsem za svých 46 let nepotkala. Doporučuji všem.