Ordinace pro děti a dorost
Lovosická 40/440, Praha

Totálně byla neschopná.Díky ní jsem často ležela v nemocnici,protože nedokázala poznat co mi je.prý simulant.časté záněty moč.měchýře a naopak když mi nic nebylo tak mi cpala prášky.díky bohu,že už tam dávno nechodím i když je v důchodu.

Dodnes si pamatuju jak mi jako malé každá návštěva u ní způsobovala trauma. Velmi arogantní a necitlivá, zanedbala i správné psaní očkování do očkováku, na záznamy z prohlídek se vykvajzla předem atd. Ale co se jí musí nechat, ačkoliv je to standardem, tak to zmíním, nezanedbala žádné mé potíže, když jsem měla "bolavou ručičku", poslala mě na rentgen. To se nedá říct o MUDr. Šiklové, ke které jsem následně přišla.

Touto cestou bych chtěla poděkovat za skvělou péči o své dvě děti. U paní doktorky jsme registrováni již 13 let a vždy se mohu spolehnout na její odborný úsudek. Díky Mudr. Kolářové jsem zvládla poměrně vážné ledvinové onemocnění svého syna, její doporučení na odborné lékaře a následné sledování výsledků bylo vždy perfektní. Stejné péče se dostalo i mé dceři. V porovnání s poznatky mých letitých přítelkyň jejichž děti navštěvují jiné pediatry, se péče doktorky Kolářové nedá srovnat.
Šárka Hlavičková tel 608030398
p.hlavicka@seznam.cz