Mária Staňkovská, psycholog Praha

PhDr. Mária Staňkovská

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Lovosická 440/40, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

4 názory pacientů

G
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Byl jsem poslán s žádostí o psychologické vyšetření. Bylo to asi nejnepříjemnější psychologické vyšetření, které jsem zažil. Nevím, jaká byla p. doktorka dřív, ale nemá empatii a je vyhořelá. Bohužel, nejhorší kombinace v oboru psychologie, a/nebo psychiatrie.

Paní doktorka jedná arogantně,čas návštěvy se snažila zkrátit na minimum jako by ji moje přítomnost obtěžovala. Po objednání na další návštěvu jsem byla přeobjednána druhý den formou SMS zprávy v 7,00 h.,kterou jsem neslyšela - na týž den 10.00. Paní doktorka volala v tuto dobu kde jsem. Když jsem odpověděla,že jsem spala a zprávu neslyšela,řekla mi,ať si najdu někoho jiného a zavěsila. Paní doktorka je již v důchodovém věku,tak by měla jít na zasloužený odpočinek a přepustit místo někomu,kdo nestresuje pacienty,kteří potřebovali pomoci.

Je to lékařka,která není schopná ani slušně komunikovat s pacientem.Silně arogantní .Také jsem přesvědčena,že práce s lidmi v oboru psychologie vyžaduje trochu vstřícnosti a pochopení ze strany lékaře...ovšem to zde nenajde.

Tuto paní jsem nějak nepochopila. Rozhodně moc empatie neočekávejte.