Ústřední vojenská nemocnice Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor je na správném místě. Kapacita ve svém oboru. Velmi nás překvapil jeho lidský přístup, jak k dospělým, tak k dětem, kteří se ho nebojí. Je vidět, že práce je jeho poslání - více takových nejen doktorů ale i lidí.

Pana doktora velice doporučuji! Oceňuji jeho důslednost a vstřícnost. Navíc je pan doktor velmi lidský.více takových lékařů!!

100%; pan vedoucí lékař MUDr. Marek Plánička je asi často doporučen ke kontrolnímu vyšetření a/nebo přímo k provedení výkonu, protože má dle mé zkušenosti perfekcionistický přístup v oblasti ORL

Pan doktor je důkladný. Oceňuji jeho lidský přístup a snahu pomoci.
Kéž by bylo takových lékařů více !!!

Moc hezký přístup naprosto lidský a velmi profesionalni lékař, skvelý člověk!!Operace dopadla velmi dobře, jizva neni videt ale hlavně péče pana doktora byla super!To se jen tak nevidi moc děkuji!!!

Umístění: Canadian Medical s.r.o. Jiný

Moje 5-letá dcera si včera od pana doktora nechala vyšetřit nosní dutinu sondou bez násilí a držení. Pak doktor má krásný a klidný přístup k dětem a je velmi sympatický a empatický. Super!

Pan doktor Planička je vyborný operatér měla jsem tu čest ho poznat je milý vstřicný a lidský ke svým pacientum. Mě osobně operoval třikrát, dvakrát slinnou žlázu a otok hlasivek. Palec nahoru je nejlepší

Je to nejlepší doktor, který ho jsem, kdy potkala. Dělal mi operaci krčních mandlí. Má tak skvělý přístup k pacientům. Je milý a lidský. Všem můžu jen doporučit. Lepší doktor neexistuje.

Velmi šikovný operatér a skutečně velmi lidské a vstřícné chování k pacientovi. Vřele doporučuji.

Pan doktor má nejen odborný ale i lidský přístup.Přejme si více takových doktorů. K. Havlová