U Vojenské nemocnice 1200, Praha

Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

G

Pan doktor Planička je vyborný operatér měla jsem tu čest ho poznat je milý vstřicný a lidský ke svým pacientum. Mě osobně operoval třikrát, dvakrát slinnou žlázu a otok hlasivek. Palec nahoru je nejlepší

Je to nejlepší doktor, který ho jsem, kdy potkala. Dělal mi operaci krčních mandlí. Má tak skvělý přístup k pacientům. Je milý a lidský. Všem můžu jen doporučit. Lepší doktor neexistuje.

Velmi šikovný operatér a skutečně velmi lidské a vstřícné chování k pacientovi. Vřele doporučuji.

Pan doktor má nejen odborný ale i lidský přístup.Přejme si více takových doktorů. K. Havlová

Skvely lekar a profesional ve svem oboru. Provadel mi operaci neurinomu na obalu bloudiveho nervu. Operace dopadla na vybornou. Zadne pooperacni komplikace. Mirne ochruta prava hlasivka rozcvicena po par mesicich. Kvalitni pece dr. Planicky a personalu Vojenske nemocnice ve Stresovicich.

Měla jsem tu čest se s tímto panem doktorem setkat a dle zkušenosti mohu říci, že je perfektní. Jeho přístup, kvalifikace a ochota zajistili to, že mé uši jsou v pořádku. Nic neponechává náhodě. Děkuji