Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem

Skvělá lékařka, škoda že děti vyrostli a museli si najít praktickou lékařku.

Skvělá doktorka i sestřička. Přijemné a vstřícné zacházení, nikdy nic nezanedbá. Můžu jenom doporučit!:)

Syn chodí k paní doktorce od narození a teď už mu zbývá jen rok a pak bude muset hledat jiného lékaře (pro dospělé). Škoda, nikdy se o ní nedalo říct, že by o pacienta neměla zájem, nenasazuje zbytečně léky a pokud se jí něco nezdá, tak raději pošle ke specialistovi, než aby něco zanedbala....a to, bohužel, není u každého lékaře samozřejmostí.

Skvělá, bezvadná vstřícná doktorka. Jsem moc moc moc spokojená. Neměnila bych.

Naprosto jedinečná a geniální paní doktorka. Vstřícná, milá, hodná, věcná, ochotná.
Měla jsem ji od raného dětství a kdyby to šlo, ráda bych k ní chodila i teď, v dospělosti.
Vždy zvolila přesný a hlavně účinný postup léčby. Kdykoliv to šlo, vyhýbala se nasazování antibiotik, rozeznala sebemenší náznaky potíží a ihned jednala a poslala ke specialistovi. Párkrát pomohla i s léčbou mé matky.
Před nedávnem jsem byla u ní v ordinaci, protože se tam vede agenda pacientů jejího manžela. I po tolika letech mě poznala, pozvala mě dál a prokonzultovala se mnou mé potíže. I přes nabitý program pana doktora, mě dodatečně zapsala do seznamu. Díky jejímu včasnému zásahu a zásahu jejího manžela jsem nejspíš nepřišla o oko.

Paní doktorce vděčím za hodně! Vskutku nejlepší volba při hledání pediatra!

Díky paní doktorce Jeriové, která rozpoznala drobnou vadu srdce mého tehdy osmiměsíčního dítěte, jsme stálími pacienty na kardiochirurgii, kde máme už roky řádnou péči a hlavně vím, že mé dítě musí být opatrnější při fyzické zátěži apod. Nedovedu si představit, kdybych o této vadě nevěděla a dítě mi někde zkolabovalo jen proto, že při běžné prohlídce toto lékař neodhalil. Ještě jednou díky MUDr. Jeriové.

Chodila jsem k ní s malou asi šest měsíců posílala nás na spoustu vyšetření pro neprospívání malá je váhově po tatínkovi je to rodové.Potvrdil nám to i gastroentolog přešla jsem k jiné Super paní doktorce a jsem VELICE spokojená holčička nám krásně roste příbírá a je zdravounká.

moc hodná doktorka.

Je to nejlepsi detska lekarka kterou znam mela jsem ji od malicka a chtela bych aby ji mely i me deti

Skvělá lékařka, velmi příjemný přístup k dětem i k rodičům, vše ochotně vysvětlí. Nic nezanedbá a v případě potřeby odešle ke specialistovi. Její péčí prošla manželka a v současnosti má v péči obě naše ratolesti. Mohu pouze doporučit.
Škoda, že je jen pediatr, jako rodinný lékař by byla výborná.

Petr Svoboda