Klinický psycholog
Tomešova 1, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinický psycholog psychologické konzultace

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, pohodová a ochotná. Vyslechne, uklidní, poradí. Oceňuji její klidný, lidský přístup k pacientům a tímto jí děkuji za sebe i za dceru.
Renata

S paní psychiatričkou jsem spokojená, její názory mají hlavu a patu. Pomohla mi překonat například noční úzkostné záchvaty spojené s hyperventilací. Díky ní už dokážu pojmenovat svoje problémy. Jediné, co bych vytkla, je, že si píše do počítače každý detail (např. kolik kilometrů přesně jedu do práce apod.), což dost zdržuje od konverzace, které bych potřebovala více.

Paní doktorka je výborný diagnostik a od toho se veškerá kvalitní péče odvíjí. Zatím jsem nepoznala lepšího psychologa. Její zkušenosti, názory a pomoc jsou nenahraditelné. Děkuji za své dítě i za naši rodinu, že můžeme být v její péči :-). Doporučujeme.

Když jsem přišla k paní doktorce Halířové, myslela jsem si, že budeme řešit můj jediný problém- poruchy příjmu potravy a víc jí nebude zajímat, o to příjemnější bylo, když jsme naše sezení začaly problémem, který mě nejvíce v současné době trápil - vysoká škola, paní doktorka mi vše naprosto skvěle vysvětlila, poradila, co mám dělat (každé její slovo jsem hltala a jsem přesvědčena, že pokud se budu řídit jejími radami, tak můj život bude ve správných kolejích:) )
Skvěle vystihla příčiny mého hlavního problému a poradila mi, co mám dělat. Díky paní doktorce jsem si uvědomila, že se mám mít ráda a nemám být na sebe tak tvrdá, dělat věci kvůli sobě a né jen, abych ostatním dokázala, že nejsem zbytečná. Dostala jsem za úkol dělat si každý den malinkou radost a musím říct, že nikdy jsem se nesetkala s tak těžkým úkolem (ačkoliv zní tak snadně!) nicméně věřím, že časem se naučím dělat si radost automaticky a to právě díky téhle skvělé doktorce :)

PS: Nesmím zapomenout zmínit sestřičku, která je taky naprosto skvělá !!!! :)) takže DOPORUČUJI všem (ačkoliv bych je měla nejraději jenom sama pro sebe :P :D :) )

Moc milá paní doktorka. Pomáhá mi její objektivní názor na problém, který umí dobře formulovat Vážím si jejích rad. Mohu ji jen doporučit. SM

K paní doktorce jsem se chodívala přibližně před 3 lety pouze řekněme vypovídat. Žádné rozumné rady z ní nevypadly, používala neustále větu "To bude dobrý, to se srovná.". Tudíž neustálé utěšování, ale rada ani nasměrování ne. Vzhledem k jejímu přístupu ke mně tuhle lékařku nedoporučuji, tahle lékařka by měla z mého pohledu vrátit licenci.

Vždy dobré vyšetřením a vždy dobré závěry, jak u pí.doktorky Halířové,tak ve spolupráci s psychiatrií ... Šejnohová MUDr. ....

Paní doktorka má znalosti a přístup k dětem vynikající,spolupracuje i se mnou,je nezávislá ve svých názorech a vyslovuji jí i celému jejímu pracovišti dík.Někdy se bez spolupráce s jinými odborníky neobejdeme. Její praxe ve FDN Brno i v bývalé psychologické poradně na Běhounské ulici je dobrou praxí a navíc osobnostně je vhodným psychoterapeutem a diagnostikem-dle mě. Díky.

Děkuji paní doktorce za pomoc při šikaně v MŠ, syn chodí s radostí k této paní doktorce. Vždy si s ní rád popovídá, a to teda moc nemluví.

Velmi milá paní doktorka, vstřícná a ochotná. Syn si ji velmi oblíbil. Moc nám pomohla. Nevyměnila bych ji a všem doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mohu se k Vám objednat s dcerou? Má předškolní věk - za 2 měsíce jí bude 6 let. V současné době řešíme především otázku "zralosti" kvůli nástupu do ZŠ. Dostala jsem na Vás doporučení od mojí mámy - chodila k Vám dlouhou dobu s bratrem, Markem Jenáčkem. Oba byli moc spokojení. Předem děkuji za odpověď a přeji úspěšný den,

Objednat se můžete. V současné době objednáváme na květen. Objednání je třeba udělat telefonicky v dopoledních hodinách kromě pátků.

Děkujeme.

PhDr. Marcela Halířová