Marcela Halířová, psycholog Brno

PhDr. Marcela Halířová

Uložit

Psycholog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Tomešova 1, Brno
Klinický psycholog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient
Umístění: Klinický psycholog psychologické konzultace

Paní doktorka je příjemná, vstřícná, pohodová a ochotná. Vyslechne, uklidní, poradí. Oceňuji její klidný, lidský přístup k pacientům a tímto jí děkuji za sebe i za dceru.
Renata

D
Ověřeny pacient

S paní psychiatričkou jsem spokojená, její názory mají hlavu a patu. Pomohla mi překonat například noční úzkostné záchvaty spojené s hyperventilací. Díky ní už dokážu pojmenovat svoje problémy. Jediné, co bych vytkla, je, že si píše do počítače každý detail (např. kolik kilometrů přesně jedu do práce apod.), což dost zdržuje od konverzace, které bych potřebovala více.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborný diagnostik a od toho se veškerá kvalitní péče odvíjí. Zatím jsem nepoznala lepšího psychologa. Její zkušenosti, názory a pomoc jsou nenahraditelné. Děkuji za své dítě i za naši rodinu, že můžeme být v její péči :-). Doporučujeme.

:
Ověřeny pacient

Když jsem přišla k paní doktorce Halířové, myslela jsem si, že budeme řešit můj jediný problém- poruchy příjmu potravy a víc jí nebude zajímat, o to příjemnější bylo, když jsme naše sezení začaly problémem, který mě nejvíce v současné době trápil - vysoká škola, paní doktorka mi vše naprosto skvěle vysvětlila, poradila, co mám dělat (každé její slovo jsem hltala a jsem přesvědčena, že pokud se budu řídit jejími radami, tak můj život bude ve správných kolejích:) )
Skvěle vystihla příčiny mého hlavního problému a poradila mi, co mám dělat. Díky paní doktorce jsem si uvědomila, že se mám mít ráda a nemám být na sebe tak tvrdá, dělat věci kvůli sobě a né jen, abych ostatním dokázala, že nejsem zbytečná. Dostala jsem za úkol dělat si každý den malinkou radost a musím říct, že nikdy jsem se nesetkala s tak těžkým úkolem (ačkoliv zní tak snadně!) nicméně věřím, že časem se naučím dělat si radost automaticky a to právě díky téhle skvělé doktorce :)

PS: Nesmím zapomenout zmínit sestřičku, která je taky naprosto skvělá !!!! :)) takže DOPORUČUJI všem (ačkoliv bych je měla nejraději jenom sama pro sebe :P :D :) )

M
Ověřeny pacient

Moc milá paní doktorka. Pomáhá mi její objektivní názor na problém, který umí dobře formulovat Vážím si jejích rad. Mohu ji jen doporučit. SM

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem se chodívala přibližně před 3 lety pouze řekněme vypovídat. Žádné rozumné rady z ní nevypadly, používala neustále větu "To bude dobrý, to se srovná.". Tudíž neustálé utěšování, ale rada ani nasměrování ne. Vzhledem k jejímu přístupu ke mně tuhle lékařku nedoporučuji, tahle lékařka by měla z mého pohledu vrátit licenci.

P

Vždy dobré vyšetřením a vždy dobré závěry, jak u pí.doktorky Halířové,tak ve spolupráci s psychiatrií ... Šejnohová MUDr. ....

P

Paní doktorka má znalosti a přístup k dětem vynikající,spolupracuje i se mnou,je nezávislá ve svých názorech a vyslovuji jí i celému jejímu pracovišti dík.Někdy se bez spolupráce s jinými odborníky neobejdeme. Její praxe ve FDN Brno i v bývalé psychologické poradně na Běhounské ulici je dobrou praxí a navíc osobnostně je vhodným psychoterapeutem a diagnostikem-dle mě. Díky.

Děkuji paní doktorce za pomoc při šikaně v MŠ, syn chodí s radostí k této paní doktorce. Vždy si s ní rád popovídá, a to teda moc nemluví.

Ověřeny pacient

Velmi milá paní doktorka, vstřícná a ochotná. Syn si ji velmi oblíbil. Moc nám pomohla. Nevyměnila bych ji a všem doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mohu se k Vám objednat s dcerou? Má předškolní věk - za 2 měsíce jí bude 6 let. V současné době řešíme především otázku "zralosti" kvůli nástupu do ZŠ. Dostala jsem na Vás doporučení od mojí mámy - chodila k Vám dlouhou dobu s bratrem, Markem Jenáčkem. Oba byli moc spokojení. Předem děkuji za odpověď a přeji úspěšný den,

Objednat se můžete. V současné době objednáváme na květen. Objednání je třeba udělat telefonicky v dopoledních hodinách kromě pátků.

Děkujeme.

PhDr. Marcela Halířová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti