Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Štefánikova 27/777, Ústí nad Labem

U
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Jsem stastna ze jsem pro dceru sehnala lékařku jako je paní doktorka Danielová. Asi netřeba více psát, kdo zná, ví. Paní doktorka je opravdový profesionál.

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku doporučuji všem co dbají o zdraví svich děti, těm co ne ji nedoporučuji má ráda své pacienty a dává to značně najevo, paní doktorka je opravdu Eso ve svém oboru s paní sestřičkou tvoří velmi dobrý tým, za mě nedá se nic víc než ji opravdu poděkovat za její vstřícnost, rady a psychickou podporu.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Nikdy nic nepodcenila, ba naopak. Dcera se díky její pečlivosti dostala do odborné péče ocni lekarky velmi brzy a díky tomu má šanci, že se vyléčí úplně. Mám u paní doktorky obě dcery a i přesto, že máme jinou lékařku cca 50m od baráku, ráda si k p. doktorce pár km dojedu. Noba sestřička, to je naše zlatíčko. Starší dcera má obě moc ráda, ta mladší z toho ještě nemá rozum ????
I. Kubíková

Mám s ní spíše negativní zkušenost.Pokud jsem chtěla číst to,co podepisujiu,tak mi ten papír vytrhla,co zdržuju.Sakra ale tak mám právo si číst,co uznám za vhodné když podepisuji dokumenty.Pak se mi jednou stalo, že jsme s malou byli mimo Ústí a nepřišla jsem na prohlídku.Když jsem pak dorazila, tak na mě začala vyloženě řvát,co si myslím, že na podobné PŘÍPADY volají sociálku :-) a my jako ze škatulky,malá spokojená,milovaná,dokonce vyhrála pár fotosoutěží,prostě pečované dítě,nezanedbávané.. Myslím, že je to celkem neurotický člověk,po odborné stránce nevím,malá není vůbec nemocná.Ohledně očkování přístup očkuj nebo....Celkový přístup pro mě negativní.

Velmi nepříjemná, v životě k ní už nejdu a to jsem tam dnes byla poprvé

Chodím k paní doktorce se synem už 7 rokem, od té doby, co neordinuje paní doktorka Houdková, nyní i s 2měsíční dcerou a jsem velmi spokojená. Vždy vše vysvětlí a poradí. Sestřička je také úžasná, po příchodu z porodnice jsem tlf. volala do ordinace a ještě ten den přišla sestřička k nám domu a vše mi vysvětlila a poradila. Děkujeme za jejich péči. Duškovi

Velmi příjemná paní doktorka, sestřička také.2 roky jsem byla s dětmi u p. doktorky Homolové, ta zničila zdraví mé dceři... částečně nám ochrnula na 14 dnů, proležela jsem s dcerou v nemocnici a když jsem si na ní stěžovala, brečela jsem co to udělala, tak mi řekla at si najdu jiného lékaře atd... je toho víc. Takže:" na paní doktorku Danielovou nemohu dopustit". Samozřejmě jsme maminky a chceme to nej. pro své děti a občas se nám něco nezdá... máme pusu a můžeme se ptát, komunikovat a nesouhlasit.Vše se dá vyřešit ne?

je velmi nepříjemná a zlá na děti

naše pani doktorka je užasná vždy nám dobře poradí jsme až z Litoměřic a nikdy bych ji neviměnila je ochotna a nikdy se nepovišovala jak to tam někteří píšou mám syna dost nemocného a vždy nám pimohla jsem ráda že jí máme pilzová