Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

paní doktorka je skvělá, empatická, je vidět, že má o pacienty zájem. Dokáže hledat řešení různých problémů, bohužel většinou nemám moc času. Snaží se vhodně vybalancovat medikaci.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím už minimálně 8 let. V tomto oboru je pro mě absolutní jednička. Profesionální, empatická, laskavá, vždy milá a usměvavá. Pokud mohu, dle svých předchozích zkušeností říci, je paní doktorka jednoznačně špičkovým odborníkem s lidským přístupem k pacientovi. Už nikdy k nikomu jinému. Děkuji, paní doktorko :o)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice svědomitá žena. Velmi mi vyhovuje její profesionální přístup, její upřímnost. Nemohla jsem dlouhou dobu najít někoho, komu bych věřila, ale s ní to jde lehce. Pomohla mi opravdu v hodně ohledech a já ji mohu jen doporučit. Moc děkuji.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím cca dva roky a zatím se mi jeví jako velmi dobrá. Když si mě objedná na nějaký čas, tak ten čas (plus mínus 10 minut) opravdu platí. (u bývalé psychiatričky jsem čekal třeba tři hodiny než jsem se dostal na řadu). Reaguje na telefon a nedává žádným způsobem najevo, že ji ruším. Pacientům při příchodu do ordinace podá ruku. To se mi moc líbí. Medikaci pečlivě zvažuje. Člověku dovede naslouchat a když k ní přijdu po měsíci na kontrolu tak si pamatuje vše o čem jsem hovořili při předchozí návštěvě. Doufám, že jí to vydrží. :-)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi profesionální, neříká co člověk chce slyšet, ale co je pravda. Velmi doporučuji .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti