Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorka mi nevyhovovala, po půl roce léčení deprese antidepresivy mi deprese neustoupila, ale zhoršila se. Co dva týdny mi dávala jiná AD a to antidepresiva stará, starší než 20let, které mi stav zhoršovaly. Nechápu, proč nejsou více využívány moderní nejnovější AD, proto se snad vyrábějí a pokrok v farmaceutickém průmyslu jistě nějaký je. Po odchodu a změně lékaře se ani neobtěžovala na opakovanou žádost lékaře poskytnout lékaři výpis z karty...

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

K paní doktorce jsem poprvé přišla před 15 lety a vyzkoušela jsem před tím mnoho jiných ale paní doktorka je skvělá po všech stránkách. Moc jí za vše děkuji.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Nejlepší psychiatr, kterého si člověk může přát. Poprvé jsem dorazila s velkým problémem a to po epileptickém záchvatu s miminkem, o které se musím starat, což je velice náročné, když máte psychické problémy. Bylo mi doporučeno chodit na KBT metodu a dostala jsem účinné kapičky, které mohu používat i při kojení. KBT metoda mi byla "ušitá" jak na míru. V podstatě mi zachránila paní psychiatrička život. Neustále mě kontaktuje, jak se mi daří a když mám jakýkoliv problém, tak okamžitě jedná a ihned pomůže. Je to až zázrak, s jakým přístupem jedná. Mám v ní neskutečnou oporu. Vím, že i kdyby se dělo cokoliv, tak tu pro mne bude a pomůže mi. Dokonce jí mohla zavolat i moje mamka a poradit se s ní o tom, jakým stylem má ke mně přistupovat, aby mi pomohla a paní doktorka jí zavolala a poradila jí. Děkuji moc i takto veřejně za záchranu mojí psychiky a toho, že jsem pro moji dceru konečně máma, která se dokáže plnohodnotně starat. Děkuji za vše!

paní doktorka je skvělá, empatická, je vidět, že má o pacienty zájem. Dokáže hledat řešení různých problémů, bohužel většinou nemám moc času. Snaží se vhodně vybalancovat medikaci.

K paní doktorce docházím už minimálně 8 let. V tomto oboru je pro mě absolutní jednička. Profesionální, empatická, laskavá, vždy milá a usměvavá. Pokud mohu, dle svých předchozích zkušeností říci, je paní doktorka jednoznačně špičkovým odborníkem s lidským přístupem k pacientovi. Už nikdy k nikomu jinému. Děkuji, paní doktorko :o)

Paní doktorka je velice svědomitá žena. Velmi mi vyhovuje její profesionální přístup, její upřímnost. Nemohla jsem dlouhou dobu najít někoho, komu bych věřila, ale s ní to jde lehce. Pomohla mi opravdu v hodně ohledech a já ji mohu jen doporučit. Moc děkuji.

K paní doktorce chodím cca dva roky a zatím se mi jeví jako velmi dobrá. Když si mě objedná na nějaký čas, tak ten čas (plus mínus 10 minut) opravdu platí. (u bývalé psychiatričky jsem čekal třeba tři hodiny než jsem se dostal na řadu). Reaguje na telefon a nedává žádným způsobem najevo, že ji ruším. Pacientům při příchodu do ordinace podá ruku. To se mi moc líbí. Medikaci pečlivě zvažuje. Člověku dovede naslouchat a když k ní přijdu po měsíci na kontrolu tak si pamatuje vše o čem jsem hovořili při předchozí návštěvě. Doufám, že jí to vydrží. :-)

Paní doktorka je velmi profesionální, neříká co člověk chce slyšet, ale co je pravda. Velmi doporučuji .