Umístění: Rafael dentální klinika ošetření zubního kazu

Pan Doktor Marcel je úžasný člověk, díky němu jsem se přestala bat a začala věřit tomu, že ošetření zubů může být bezbolestná záležitost. Moc mu děkuju a těším se na další návštěvu. Diky němu jsem prekonala strach,jeho přístup je skvělý. Všem mužů jen doporučit

Pana Doktora Mitruka můžu jen doporučit..velmi milý,vždy usměvavý,nečekám dlouhé týdny na objednáni a hlavně se snaží vždy pomoct a zachránit co může..první doktor u kterého nebolí injekce a snaží se udělat svoji práci co nejlíp.Stejně skvělé ma laboranty..moc děkuji za zuby které mi spravil a dost vylepšil a nechtěl je vytrhnout jako jiný..děkuji že jsem k němu mohla přejít a že dojiždim 60 kilometrů..?.nevadí..za dobrým doktorem se vyplatí přijet..

Chtěla bych především zdůraznit bezbolestné ošetření. Od dnešního dne se nebojím zubařů. Pan doktor Mitruk je úžasný člověk s lidským a individuálním přístupem. Velmi trpělivý a pořád se ujišťuje, zda zákrok nebolí. Sestřička je též velmi milá, strašně hodná. Ordinace i čekárna krásná. Veškerý strach z vas během chvilky opadne. Pan doktor má charisma :) Děkuji moc, pane doktore :)

Umístění: Rafael dentální klinika implantáty

Perfektní přístup. Pan doktor mne objednal ve velmi krátkém termínu, pečlivě ošetřil bolestivý zub, s max. péčí , trpělivostí a starostlivostí. Poprvé mne nebolela injekce do patra. Doporučila jsem jej známé, které dělal implantát, je velmi spokojená a nyní k němu chodíme všichni.

Umístění: Rafael dentální klinika ošetření zubního kazu

MDDr. Mitruka musím doporučit, je k pacientům empatický, dovede uklidnit v případě, že se člověk zubařského ošetření obává. Během výkonu popisuje klidným hlasem vše, co dělá, ptá se, zda je vše v pohodě. Za mě za 1! Myslím, že společně zvládneme i trhání mých vrostlých osmiček do dásní, ačkoli bych ještě před nějakou dobou o takových zákrocích vůbec neuvažovala. Pan doktor má také skvělou sestřičku a dentální hygienistku. Díky za skvělou péči. :-)