U Národní galerie 476, Praha
Pediatr, alergolog

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Vcelku dobrý doktorka na svém místě, má své mouchy, ale kdo je nemá. Chodím k ní s oběma dětmi, sestra celkem v pohodě.

K paní doktorce chodím od narození. Asi 2 roky k ní docházím sama. Zatím mi neuměla poradit, vždy mě vyšetřovala stejnými praktikami a nic neporadila. Vždy řekne to, co jako první uděláte, když máte nějaké příznaky. Svou prohlídku vždy zakončuje slovy: kdyby se to zhoršilo, tak přijďte. Je také velmi náladová a až nepříjemná. Na mé rodiče dříve řvala, jako kdyby nebyli rodiče, ale nějaké děti. Už se těším až změním doktora. Jinak na sestru si nemohu stěžovat, ta je mi moc sympatická.

Je to 4 měsíce,co jsme se přestěhovali a vybrali si pani doktorku Vlčkovou.Při každé návštěvě byla paní doktorka velmi milá,jak ke mě,tak k oběma synům!Umí vše i opakovaně vysvětlit a poradit.Neustále se usmívá!Sestřička je také příjemná!!Doporučuji!

S pani doktorkou Vlckovou jsem nikdy nemel sebemensi problem, vzdy se ke mne chovala slusne a k detem jakbysmet. K lecbe pristupuje rozumne a vzdy poradi i spoustu veci navic, aby se nemocnemu diteti pokud mozno co nejvice ulevilo.

Nebyla jsem spokojena s její profesionalitou ani chováním (arogance, neochota), raději jsme jezdili do Mníšku pod Brdy.

Pani doktorka je sice velmi sverazna zena, ale pokud plnite vse co mate, setkate se u ni s pochopenim. Ze zacatku jsem velmi nerada chodila do jeji ordinace, protoze byla neprijemna, rvala na mne. Momentalne s ni nemam zadny problem, je velmi obetava a prijemna. Take se mi libi, ze neresi vse antibiotiky ,ale doopravdy se snazi najit co nejmene skodlive reseni pro telo.

Chodím k paní doktorce s oběma syny. Je svá, ale jsem s ní velmi spokojená. Ovšem vím, že u paní doktorky nepochodí matky, které spolkly všechnu moudrost a myslí si, že jen ony ví, co je pro jejich dítě nejlepší. Znám jich celkem dost a věřte, že problém je u nich, nikoliv u paní doktorky.
lucieK

Paní doktorka je svéráz, ale jako lékařka velmi dobrá. Doporučuji.

Sice léčí a poradí,ale ta arogance vůči rodičům!!! Šílené!!
U ní si připadáte ne jak matka ,ale jak puberťák co nesmí mít vlastní názor.
Ona má vždy pravdu a vy jste jen hloupý rodič!! NEDOPORUČUJI!!!!

k paní doktorce jsem chodila od mala a byla jsem velmi spokojená. Dá se s ní promluvit a nenabízí jenom variantu prášku ale snaží se najít i jiné metody... nyní jsem k ní automaticky přihlásila dceru, neboť si opravdu myslím, že je jedna z mála pediatriček, které zajímá zdraví a ne jen poplatky z receptu.