Žitavského 497, 2.patro, Praha
Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Urbanová (mapa)

Elektroléčba • 50 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • od 500 kč

Individuální lekce Ashtanga - Vinyasa flow Yogy • od 550 kč +3 Více

Magnetoterapie • 50 Kč

Tejpování • od 50 kč

Ultrazvuk • 50 Kč

Mgr. Lucie Urbanová studovala obor fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, působila jako fyzioterapeutka na neurologické klinice v Mo...

• bolest zad

Individuální lekce Ashtanga - Vinyasa flow Yogy

od 550 kč

od 550 kč

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Urbanová

"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D
Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne!
Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) )

Děkuji za prvotní pomoc s pochroumaným ramenem. Hned po první návštěvě odcházím s velkou úlevou, zmobilizováno, ošetřeno, zatejpováno. Těším se na další návštěvy.

Vynikající profesionál. Zaměření na pacienta a detail. Schopnost motivovat ke cvičení a tím i zlepšení stavu. Díky.

Fyzioterapeutka Lucie mi pomohla od velkých bolestí zad a díky ní jsem se obešla bez operace ploténky. Jako jedna z mála se nebála se mnou cvičit i v průběhu mého těhotenství. Díky její pomoci jsem zvládla celých 9 měsíců v pohodě a bez návštěv neurologa. Lucie pomohla nejen mně, ale i mé sestře, která trpí dlouhodobými bolestmi v koleni a také mému tatínkovi. Je to profesionálka každým coulem a vzhledem k tomu, že se zabývá i čínskou medicínou, dokáže velice vhodně kombinovat západní i východní způsoby medicíny. Její práce si nesmírně vážím a touto cestou ji všem vřele doporučuji.

Po půl roce zhoršování stavu a beznaděje u neurologa s prognózou operace, jako jediného možného řešení, jsem o holi dobelhal do fyzioterapeutické ordinace Lucie Urbanové. Její profesionální a současně přátelský způsob, zcela rozdílný od lékaře neurologa, mě nastartoval psychicky a když jsem dodržoval všechna doporučení a cvičil, tak po třech měsících odcházím nejen bez hole, ale bezbolestně z novou chutí do života.
Děkuji!!!

Potěšil mě velmi profesionální a přesto osobní a přátelský přístup Mgr. Urbanové. Pečlivě mě informovala o všech fázích léčby, příčinách i důsledcích. Doporučuji, moc šikovná, milá a sympatická.

O

Vyborny osobni pristup, behem nekolika navstev zbaveni problemu, fungujici rady jak problemu dlouhodobe predchazet (ergonimie pracoviste, cviky, spravne dychani).

Perfektní, neřeší jen problém, ale hledá příčinu, což je bohužel ojedinělý přístup. Řada ortopedů by se od ní měla učit... Mohu jen doporučit!

S fyzioterapeutkou Lucií jsem byl velmi spokojen a výrazně mi pomohla vyřešit můj problém - zejména díky komplexnímu přístupu a její pečlivosti. Děkuji a rozhodně doporučuji!

Hodnotím velmi kladně osobní přístup k mému problému - měl jsem pocit, že terapeutku mé obtíže opravdu zajímají a snaží se léčit nejen aktuální situaci, ale hledat i její příčinu. Po třech návštěvách se mi velmi znatelně ulevilo,- stále docházím, ale již v delších intervalech. Mohu určitě vřele doporučit!

• bolest zad
  • poúrazové stavy