Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, 9. patro, Praha
Poliklinika Budějovická

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Odborná lékařka se specializací na dermatovenerologii. Specialistka na injekční aplikace. Je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Pra...

• plastická chirurgie

Umístění: Poliklinika Budějovická zlepšení stavu pokožky

Paní doktorka je šikovná, zákrok bezbolestný, vše vysvětleno. Ceny dobré vzhledem k jiným zařízením, kde jsou ceny o dost vyšší. Vše je přirozené, myslím tím výsledný zákrok.

Umístění: Poliklinika Budějovická Vyziva pleti a rtu

Pani doktorku me doporucila dcera.Je nejen velmi mila ale jako lekarka velice sikovna.Jsem nadsena.Zakrok naprosto prirozeny.A presne jak jsem si predstavovala.Eva

Umístění: Poliklinika Budějovická estetické dermatologie

Velmi milá paní doktorka, vše krásně vysvětlí. Ošetření téměř bez bolesti a vše probíhalo skvěle. Výsledek také excelentní, mohu jen doporučit .

Pani doktorku jsem take navštívila a jsem moc spokojena. Je velice mila a vse vysvětlí. Mohu jen doporucit!!ceny prijemne

Paní doktorka je pečlivá, specializuje se na inj.výplně,ceny jsou přiměřené, ne předražené jako jinde u podob.profesí. Mohu doporučit.

• plastická chirurgie