Lubomír Černý, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Lubomír Černý

Otorinolaryngolog

35 názorů

Uložit


Adresa

Svatoslavova 27, Praha
Otorinolaryngologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Otorinolaryngologie

S panem doktorem i se sestřičkou bychom nemohli být více spokojení. Jsou velmi vstřícní, chápající, profesionální.


A
Umístění: Otorinolaryngologie Jiný

Pan doktor je úžasný! Chodíme k němu celá rodinka (dětem budou 2 a 4 roky) a vždy je milý, přátelský, komunikativní, vstřícný, profesionální. A děti při čekání přijdou na jiné myšlenky v herničce, která je součástí čekárny a na závěr si z ordinace vždy odnáší nějakou malou hračku či pozornost. Pan doktor i sestřička jsou fakt boží, neměnili bychom!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Otorinolaryngologie

Pan doktor i sestřička jsou opravdu velice milí a vstřícní a úžasně to umí s dětmi. Se synem jsme přišli s nekomplikovaným onemocněním, ale vyšetření bylo dostatečné a léky odpovídající a vyhovující. Není nic, co bych mohla zpochybňovat nebo negativně hodnotit. Až na nemožnost objednávání na čas, ale v tomto případě je to maličkost. Čekárna je mj. skvěle vybavená pro děti, takže můj dojem je naprosto bez výhrad.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Otorinolaryngologie Kontrola po navsteve ambulance ORL

Pana doktora jsme dnes navstivili poprve s 8 mesicnim synem. Pan doktor je neuveritelne mily a laskavy, s detmi to opravdu umi. V cekarne bylo docela dost lidi, ale pacienti ubyvali rychle, zbytecne s nicim nezdrzuji. Jsem rada, ze jsme na takoveho doktora narazili v miste bydliste, urcite vrele doporucuji.


S
Ověřeny pacient

Navštívit pana doktora jsem se rozhodla na základě kladných referencích, které jsou zde napsány. Nelituji tohoto rozhodnutí, naopak jsem z pana doktora a jeho přístupu nadšená! Je pravda, že čekárna má svůj zenit za sebou, neexistuje možnost objednat se na určitou hodinu - což se přiznám, že mě po telefonu zarazilo-, ale je to důležité? V ordinaci na vás čeká doktor s úsměvem, lidskostí, znalostmi a vědomostmi. O to přece jde! Po dlouhé době jsem zažila, že mi doktor vysvětluje na rtg snímku, co je špatné, co je dobré, že přijímá komplexní problémy - ne jenom ty z ORL hlediska- a je vnímavý a citlivý - ví, že vás to bolí. Takže pokud někdy budu opět potřebovat ORL kontrolu, tak jedině sem!


Z
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana Dr. poprvé s dítětem a byla jsem velice mile překvapena jeho jednáním, jak to s dětmi umí. Syn o něm pořád mluví, jak byl pan doktor vtipný. Měl z vyšetření kladný zážitek, narozdíl od dcery, s kterou jsem byla v jiné ORL ordinaci a paní dr. jí tam, jakožto tříletému dítěti nadávala, aby se cituji "z trošky bolesti nepodělala". Jsem ráda, že jsme po takové paní dr. našli konečně erudovaného a lidského pana doktora.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodíme já, manžel i náš malý syn. Na jeho péči si opravdu nemůžeme stěžovat. Je to jediný doktor ORL ke kterému jsem ochotná jít po zkušenostech jinde. Především je neuvěřitelně jemný , což u bolavých uší , které nás často trápí opravdu člověk přivítá. V čekárně má koutek pro děti , takže tam malého vždy dostanu a v ordinaci dostane po vyšetření želé bonbon na který se vždy těší :) a sestřička je takové sluníčko vysmáté :) DOPORUČUJI


M
Ověřeny pacient

Velice milý lékař, který si získal moji důvěru, i když mám jinak k lékařům vztah spíše negativní. Jezdím za ním přes celou Prahu a nevadí mi ani dlouhé čekání v čekárně, protože výsledek stojí za to. Sestřička je rovněž velice milá.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Černý se v naší rodině přímo dědí. Chodila jsem k němu se svými dvěma dětmi a nyní i s vnučkou, kterou mám v pěstounské péči.Jeho přístup k dětem je SUPER, obdivuji jeho pečlivost, lidský přístup atd. Neměnila bych ho, i když dnes bydlím na Praze 9 a cesta je poněkud delší, ráda za ním s dítětem dojedu !!!!


P
Ověřeny pacient

V čekárně si sice člověk počká aspoň hodinku, ale je to způsobeno přívalem pacientů a ne tím, že by pan doktor či paní sestřička zbytečně zdržovali. Paní sestřička i pan doktor jsou velice příjemní a usměvaví lidé, chápou, když člověka něco bolí a snaží se mu průběh nemoci ulehčit (např. předepíše rozpustný brufen namísto tabletek při obtížích s polykáním - já ani nevěděla, že existuje). Oceňuji tedy lidský přístup a zároveň věcnou diagnozu a navrhnutí nejschůdnějšího postupu. Jsem z malého města, kde se antibiotika předepisují při každém bolení v krku bez bližšího zdůvodnění pacientovi. Zde mi všechno vysvětlili a neměla jsem pochyby o správnosti navrhovaného způsobu léčby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti