Lubomír Černý, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Lubomír Černý

Otorinolaryngolog

Svatoslavova 27, Praha
Otorinolaryngologie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Otorinolaryngologie

S panem doktorem i se sestřičkou bychom nemohli být více spokojení. Jsou velmi vstřícní, chápající, profesionální.

Umístění: Otorinolaryngologie Jiný

Pan doktor je úžasný! Chodíme k němu celá rodinka (dětem budou 2 a 4 roky) a vždy je milý, přátelský, komunikativní, vstřícný, profesionální. A děti při čekání přijdou na jiné myšlenky v herničce, která je součástí čekárny a na závěr si z ordinace vždy odnáší nějakou malou hračku či pozornost. Pan doktor i sestřička jsou fakt boží, neměnili bychom!

Umístění: Otorinolaryngologie

Pan doktor i sestřička jsou opravdu velice milí a vstřícní a úžasně to umí s dětmi. Se synem jsme přišli s nekomplikovaným onemocněním, ale vyšetření bylo dostatečné a léky odpovídající a vyhovující. Není nic, co bych mohla zpochybňovat nebo negativně hodnotit. Až na nemožnost objednávání na čas, ale v tomto případě je to maličkost. Čekárna je mj. skvěle vybavená pro děti, takže můj dojem je naprosto bez výhrad.

Umístění: Otorinolaryngologie Kontrola po navsteve ambulance ORL

Pana doktora jsme dnes navstivili poprve s 8 mesicnim synem. Pan doktor je neuveritelne mily a laskavy, s detmi to opravdu umi. V cekarne bylo docela dost lidi, ale pacienti ubyvali rychle, zbytecne s nicim nezdrzuji. Jsem rada, ze jsme na takoveho doktora narazili v miste bydliste, urcite vrele doporucuji.

Navštívit pana doktora jsem se rozhodla na základě kladných referencích, které jsou zde napsány. Nelituji tohoto rozhodnutí, naopak jsem z pana doktora a jeho přístupu nadšená! Je pravda, že čekárna má svůj zenit za sebou, neexistuje možnost objednat se na určitou hodinu - což se přiznám, že mě po telefonu zarazilo-, ale je to důležité? V ordinaci na vás čeká doktor s úsměvem, lidskostí, znalostmi a vědomostmi. O to přece jde! Po dlouhé době jsem zažila, že mi doktor vysvětluje na rtg snímku, co je špatné, co je dobré, že přijímá komplexní problémy - ne jenom ty z ORL hlediska- a je vnímavý a citlivý - ví, že vás to bolí. Takže pokud někdy budu opět potřebovat ORL kontrolu, tak jedině sem!

Dnes jsem byla u pana Dr. poprvé s dítětem a byla jsem velice mile překvapena jeho jednáním, jak to s dětmi umí. Syn o něm pořád mluví, jak byl pan doktor vtipný. Měl z vyšetření kladný zážitek, narozdíl od dcery, s kterou jsem byla v jiné ORL ordinaci a paní dr. jí tam, jakožto tříletému dítěti nadávala, aby se cituji "z trošky bolesti nepodělala". Jsem ráda, že jsme po takové paní dr. našli konečně erudovaného a lidského pana doktora.

K panu doktorovi chodíme já, manžel i náš malý syn. Na jeho péči si opravdu nemůžeme stěžovat. Je to jediný doktor ORL ke kterému jsem ochotná jít po zkušenostech jinde. Především je neuvěřitelně jemný , což u bolavých uší , které nás často trápí opravdu člověk přivítá. V čekárně má koutek pro děti , takže tam malého vždy dostanu a v ordinaci dostane po vyšetření želé bonbon na který se vždy těší :) a sestřička je takové sluníčko vysmáté :) DOPORUČUJI

Velice milý lékař, který si získal moji důvěru, i když mám jinak k lékařům vztah spíše negativní. Jezdím za ním přes celou Prahu a nevadí mi ani dlouhé čekání v čekárně, protože výsledek stojí za to. Sestřička je rovněž velice milá.

Pan doktor Černý se v naší rodině přímo dědí. Chodila jsem k němu se svými dvěma dětmi a nyní i s vnučkou, kterou mám v pěstounské péči.Jeho přístup k dětem je SUPER, obdivuji jeho pečlivost, lidský přístup atd. Neměnila bych ho, i když dnes bydlím na Praze 9 a cesta je poněkud delší, ráda za ním s dítětem dojedu !!!!

V čekárně si sice člověk počká aspoň hodinku, ale je to způsobeno přívalem pacientů a ne tím, že by pan doktor či paní sestřička zbytečně zdržovali. Paní sestřička i pan doktor jsou velice příjemní a usměvaví lidé, chápou, když člověka něco bolí a snaží se mu průběh nemoci ulehčit (např. předepíše rozpustný brufen namísto tabletek při obtížích s polykáním - já ani nevěděla, že existuje). Oceňuji tedy lidský přístup a zároveň věcnou diagnozu a navrhnutí nejschůdnějšího postupu. Jsem z malého města, kde se antibiotika předepisují při každém bolení v krku bez bližšího zdůvodnění pacientovi. Zde mi všechno vysvětlili a neměla jsem pochyby o správnosti navrhovaného způsobu léčby.