Abdominoplastika - operace břicha

Botulotoxin

Korekce vpáčených bradavek +21 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Je absolventem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě soukromé kliniky Esthé - jejímž je spolumajitelem - pracuje od roku 1999 na Klini...

• plastická chirurgie

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie Jiný

Kliniku Esthé jsem navstila už 2x a jsem moc spokojená. Personál,doktoři, pokoje, péče vše TOP. Doporučuji tuto kliniku pokud xhcete vyborne výsledky a profesionální přístup. Také doporučuji Dr. Libor Kmenta On je úžasný a já jsem velice spokojená s jeho výsledky, porozuměním a péčí.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Vubec si nedovedu predstavit, ze by pan doktor mohl byt arogantni. Je to velmi mily, vtipny, empaticky clovek, ktery se snazi pomoci. Absolvovala jsem u nej rekonstrukci prsou po ablaci. Po velmi spatne zkusenosti s lekarkou, ktera mi ablaci provedla, byla komunikace, absolvovani celeho vykonu a nasledna pece naprosto bezproblemova a profesionalni. Rozhodne to neni lekar, ktery dela svou praci jen pro penize. Kez by bylo takovych lekaru vice.

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie Korekce jizvy

U pana doktora jsem podstoupil korekci jizvy. Jizvy po 3 týdnech začala silně krvácet. Po kontrole mi bylo jen sděleno, že je to ok a že jizva bude vetsi, ale že to nevadí, protože jsem chlap. Zaplatil jsem za korekci jizvy, aby nakonec to nebyla ani korekce? Jizva byla zapálená este 6 měsíců, kdy jsem si z ní vybíral stehy, ktere tam už dávno neměli byt. Nemluvě o arogantní recepci a termínech, které nikdy nejsou dodrženy. Neodporucam Esthé kliniku

Byla jsem u p.dokrora Libora Kmenta na dvou operacích-dolni víčka a zmenšení a modelování prsou- maximalni kvalita-maximalni profesionalita-maxsimalni spokojenost...doktor je lidský a svedomity-peclivy odborník.Doporucuji

Lidsky i odborně vynikající - pan doktor je svědomitý a pečlivý profesionál, je radost se s ním potkat. Doporučuji.

Pan doktor Kment je absolutní profesionál, kterému bych se svěřila kdykoliv. Podstoupila jsem u něj oboustrannou mastektomii a i když se dostavily problémy, způsobené dřívějším ozařováním, on byl ten jediný, který vše bleskurychle a perfektně vyřešil a zařídil mi další operaci. Děkuji mu za skvělou péči a hlavně perfektní výsledek....

30.9.2014 jsem byla na operaci dolních i horních víček u Mudr. Kmenta. Operace v lokálním umrtvení proběhla skvěle, rychle, bezbolestně a během operace mě pan doktor na vše upozorňoval, co bude dělat. Ani jsem se nenadále a bylo hotovo. Žádně pooperační bolesti jsem neměla a ani jiné problémy. Dnes je to 14 dní, vše se krásně hojí, pouze malé bouličky na jizvě, ale to je prý normální. Vřele doporučuji.

U pana doktora jsem byla na dvou operacích. Nejhorší pro mě bylo se rozhodnout. První operace byla zmenšení prsou, nakonec mám o 2,7 kg méně a cítím se výborně. Protože průběh tohoto zákroku byl naprosto bezproblémový, rozhodla jsem se letos ještě pro plastiku břicha. Pan doktor je skvělý odborník, ale i člověk s lidským přístupem. Doporučuji a moc děkuji ještě jednou touto cestou! Jana Wildtová

Doktor Kment byla ta nejlepší volba. Skvělý přístup a o jeho práci ani nemluvím, prostě dokonalost. Nechápu jak tady někdo může psát, že je arogantní, nebo že někomu vnucuje operace jen aby vydělal, ba naopak!!

Dobrý den, objednala jsem se poprvé k p. doktorovi, aby mi odstranil po porodu trochu vytáhlou kůži kolem pupíku. Myslela jsem, že to spraví max.2 stehy. Pan doktor Kment se na na to podíval a prohlásil, že mám pupeční kýlu, takže budu mít asi 8cm dlouhou jizvu a budu to mít v rámci plastiky břicha, která podotýkám stojí 43000 Kč. Byla jsem v šoku, protože jsem nepočítala s operací. Už měl rovnou v ruce formulář na přihlášení k operaci. Odmítla jsem to, že si to musím ještě rozmyslet. Navíc mě napadlo,že operace kýly musí být hrazena pojišťovnou a třeba se dělá laparoskopicky. Poté jsem šla na konzultaci k praktickému lékaři, který ovšem žádnou kýlu nenašel a ještě mě objednal k chirurgovi, který také žádnou kýlu nenašel ani po vyšetření sonem. Jsem znechucená tím, že ani pan doktor Kment jako chirurg nepozná pupeční kýlu a dělal by mně na plastiku břicha. Podotýkám jsem štíhlé postavy, takže břicho mám i po porodu ploché. Kdybych tomuto doktorovi plně důvěřovala, tak už jsem po zbytečné operaci. Bohužel za tím vidím jen honbu za penězi, protože pan doktor je spolumajitelem kliniky, tak nejspíš potřebuje mít co nejvíc zákroků a každému určitě nějaký ten zákrok vždy doporučí. Vrchol všeho bylo, že jsem byla objednaná na určitou hodinu a musela jsem na této soukromé klinice více jak hodinu čekat, i když jsem zaplatila registrační poplatek 400 Kč za nakonec špatnou diagnózu. Vrchol drzosti byl ten, že přede mnou bral i pacientky, které byly objednané pouhé dva dny, ale byly to jeho stálé klientky, tak nejspíš měly přednost. Tímto způsobem si profesionální kliniku nepředstavuji.