Ordinace praktického lékaře pro děti
Tajovského 1310, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

Za posledních 6 let jsem ji s dcerou navštívila 2x a v obou případech stejná zkušenost. Arogance, jízlivost, neochota. Poprvé měla dcera bolesti hlavy, závratě, teplotu a zvracela. To paní doktorka komentovala slovy, že když neumřela doteď, tak už neumře. Byla nepříjemná a dávala najevo, že ji obtěžujeme.
Dnes jsem se snažila dovolat naší dr, ale má dovolenou. Vzhledem k tomu, že mi dcera volala ze školy, že jí silně píchá na hrudníku, dívala jsem se jen na mobilu, zkoušela z auta volat a hned jela. Za to jsme sklidily od paní doktorky ironickou přednášku. Poté se zeptala, co dceři je a když jí řekla, že jí píchá od pátku na hrudníku, začala nahlas počítat dny do úterý a začala být opět ironická. Kdyby se zeptala, dozvěděla by se, že v pátek jí píchalo na hrudníku víc, pak se to lepšilo a ke zhoršení došlo dnes. Jenže ono je paní doktorce zjevně bližší lidi urážet, ponižovat, být vůči nim zlá a arogantní, než je léčit. Po tomto jsem vyhodnotila, že vezmu raději dceru na pohotovost.

K paní doktorce chodíme chvíli, ale je moc ochotná a vše vysvětlí. Řekla bych, že nic nechce podcenit. Sestřička je moc milá a sympatická.

Paní doktorka naštěstí není již naší lékařkou. Vyloženě podceňuje příznaky, namísto, aby je vzala dohromady a určila diagnózu, raději každý příznak hodnotí zvlášt (hlava bolí z počasí, zvracení může být z něčeho špatného k jídlu, únava je ze sluníčka, atd). A tak snadno přejde boreliozu, aby náhodou neudělala testy zbytečně. K tomu je arogantní a chybí ji odborné znalosti. Nejsme z těch, co tráví u lékaře život, ale když už se k němu vydáme, očekáváme, že bude diagnostikovat a léčit. Během 5ti let zanedbala 3 věci (víckrát jsme tam nebyli). Tedy v žádném případně nedoporučuji.

Skvělá, zkušená, lidská, ochotná, děti jí milujou, snaží se maximálně pomoct, vše vysvětlí, můžete se vším svěřit, chápavá, prostě je naprosto skvělá, skvělá, skvělá.Je to opravdu jediná lékařka, které se mé děti nebojí, narozdíl od jiných lékařů.

Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Mé děti jí mají rády a návštěvy u ní se nebojí. Paní doktorka to s dětmi umí, je velmi ale velmi příjemná, ochotná, milá, všechno mi vždy vysvětlila, nikdy jsem se necítila, že bych jí obtěžovala, homeopatika nám nikdy nedala a nevím o tom, že by je kdy které mamince dala. Pokud nás odeslala na odborné vyšetření, vždycky jsem se setkala s respektem ostatních lékařů k paní doktorce. Paní doktorka je lékařka na svém místě, kéž by takových lékařů bylo více. Milá paní doktorko, moc děkuji.

C

K pani doktorce jsem chodila od malicka, diky jejimu prisernemu pristupu jsem musela byt 14 dni na antibiotikach se silnym zanetem dutin a vysokymi horeckami, protoze nebyla schopna to rict a rekla mi, ze jsem zdrava. Diky ORL nemam s timto uz problemy. Nejhorsi na tom je ,ze to nebylo jen jednou. NEDOPORUCUJI!!!!!!!!

Nespokojenost s odborným přístupem lékaře. Dávání odpovědí typu: zajděte si do lékárny pro homeopatika, tam vám poradí. Dávání rad, které se nezakládají na doporučených lékářských postupech, které jsou často mimo jak ta jedle. Nedbalost ve vyšetření pohybového vývoje dítěte.

Naprostá spokojenost. Příjemná, ochotná a schopná paní doktorka. Totéž sestřička. Mohu jen doporučit.

C

Nedoporučuji, raději vytáhne ze šuplíku letáček co si máme koupit sami v lékárně, než aby udělala obyčejný výtěr z nosu. Dcera díky se díky tomu půl roku trápila se zánětem čelních dutin po opakovaných atb a hnisu v očích. Na zánět se přišlo až když jsme (samozřejmě bez doporučení paní doktorky, ty ona také nedává) zašli na ORL. Na ORL začli tím, že udělali výtěry :-( Stejně tak s mladší dcerou, sami jsme si zařídili rehabilitaci, kterou potřebujeme z důvodu předčasného narození. Dle paní doktorky času dost kdy začínat se cvičením, dle zdravého rozumu a fyzioterapeutů nutno začít co nejdříve, aby se bloky odstranili co nejsnáze a brzy. Takových "drobností" za tříleté setrvání u paní doktorky vícero. Co si člověk nezařídí a nezjistí sám... Na základní očkování fajn, ale při nemoci špatné. Sestřička sice milá, ale ta neléčí :-( lékaře jsme změnili, ikdyž jí máme 5minut pěšky ...

Absolutne nedoporucuji doktorka neschopna akce na 17 lete prohlidce nerekla absolutne nic... Na kazdou prkotinu jsem se musel ptat jestli je vsechno v poradku, uz po nekolikate se mi snazi nacpat vakciny ktere jsou u jinych doktoru levnejsi a misto aby napsala recept na leky tak tak mi to napsala na papirek aby za nej nemusela platit. Uz se tesim na vystupni prohlidku a reknu ji sbohem.