Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Vystudovala jsem psychologii na MU v Brně. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik a dále se vzdělávám. Pracovala jsem v Krizovém centru. Od roku 2012 pracuji v Dětské nemocnici.… Více

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vystudovala jsem psychologii na MU v Brně. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik a dále se vzdělávám. Pracovala jsem v Krizovém centru. Od roku 2012 pracuji v Dětské nemocnici. Spolupracuji s organizací DEBRA, pomoc lidem s nemocí motýlích křídel. Lektoruji pro vysoké školy a pro b-creative. Spolupracuji na výzkumu úzkosti u pacientů v nemocnici u sv. Anny.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuji paní magistře za rady a slova podpory. Velmi příjemné a upřímné sezení, určitě mohu doporučit.

• Paní doktorce Tříleté se jako jediné psycholožce podařilo během první schůzky najít si ke mně cestu a objevit můj problém s velkým pochopením a následnou pomocí. U typů takových lékařů je potřeba aby na nás působili mile, přátelsky, upřímně, lidsky, zodpovědně, chytře, energicky a hlavně aby měli pochopení a dokázali nás pořádně nakopnout. Paní doktorka Tříletá je pro mě opravdovou raritou ve svém oboru, protože se mi nikdy nepodařilo potkat takovou doktorku nebo doktora, který by splňoval všechny mé požadavky, které jsem už psal. Za sebe můžu vřele doporučit a říct jen tak na konec že by bylo moc fajn kdyby takových doktorů jako je paní Tříletá bylo v česku víc.

• Po setkání s paní Lenkou se vzdy citim pochopena. Mám pocit, že má velké porozumění pro cokoli co řeším. Také, že má už dost zkušeností. Mohu se s ní radit i ohledně svého syna aniž bych jeho musela vodit do terapie. Protože je to spíše o tom co potřebuji zvládnout já jako máma, jako žena, jako kamarádka, zaměstnanec. Ale také co zvládnout nemusím. Prostě co a jak v mých různých životních rolí dělat a v nich najít klid nebo jak jinak řešit můj přístup k problémům. Dokáže mě nasměrovat, ale nedirektivně. Přicházím si na to sama, ale obohacujíící nový pohled nechybí. Líbila se mi práce s pískem. Tam jsem si tedy hodně věcí uvědomila. Např. při rozhodování. A věřím, že mě čekají ještě další podobná překvapivá sezení. Nejvic mi ale vyhovuje její pochopeni. V každém mém chování pak mohu najít smysl a ne negativní. Právě naopak. Za sebe velmi doporučuji. Je to smysluplně strávený a zaplacený čas. Děkuji

• Paní doktorku můžu jen vřele doporučit.Velice nám pomohla se synem.Skvělý způsob komunikace,velice milá příjemná a upřímná.Syn si jí během chvíle oblíbil a rád s ní byl na sezení a spolupracoval.Já mohu opravdu jen doporučit.

• Paní doktorka je empatická a velice příjemná, přitom i upřímná. Má skvělý způsob komunikace a problémy se mnou řeší lidsky, což mi naprosto vyhovuje.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online