Adresa

U Uranie 16/1080, Praha
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
22 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ordinace EEG a kontrola

Tak paní doktorka Shereghyová je úžasná , chytrá a srdečná ženská mám s ní jen dobré zkušenosti , mám synka maličkého s kterým k ní chodím a musím říct , že paní doktorka se chová velice slušně , poradí , je ochotná a sestřička to samé jsou obě skvělé a jsem jim vděčná za starost al léčení mého syna , Barbora Brzybohatá


S
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologická ordinace

Návštěva v ordinaci paní Sereghyové byla nejhorší zkušenost se zdravotnictvím za poslední roky, a že toho neobrážíme málo. Absolutně necitlivý přístup k dítěti, který bych netoleroval u dítěte zdravého, natož pak u našeho dítěte s neurovývojovým onemocněním, které z definice své diagnózy špatně rozumí a ještě je ve stresu z cizího prostředí, cizích lidí a k tomu nešetrného, podrážděného přístupu. Odbornou stránku nemůžu úplně hodnotit, protože nedošlo k dokončení EEG, nicméně lidsky to je jak za socialismu.


Ověřeny pacient

Excelentní lékařka - excelentní neurolog!!! Syn přišel k paní Doktorce s mrkacím tikem a odcházel bez něj!!!!! Jste nejlepší!!! DĚKUJEME!!!!!!!!!!!


D
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem byla doporučena mým pediatrem, neboť má 2.5 letá dcera musí jít na zákrok, který vyžaduje celkovou anestezii. Dcera je kvůli určitým problémům vedena na neurologii od svých 8měsíců, ale bohužel neurolog, který ji do této doby sledoval odjel na delší čas pryč. Proto jsem se měla obrátit na tuto, prý velmi doboru neuroložku. Bohužel, možná bohudík, se nikdy nedozvím zda-li je Mudr. Sereghyová kapacita ve svém oboru, neboť její přístup po telefonu je natolik odpudiví, že tam svou dceru nevezmu. Velice opatrně jsem si přečetla na jejích webovkách kdy se má volat na obejdnání. Setkala jsem se s chováním typu "neotravujte", zavolejte zítra. Příští den jsem volala, a když jsem přes 2-hodinnové čekání konečně dostala paní doktorku k uchu, tak nejprve chtěla vědět, proč si můj pediatr dovoluje ji obtěžovat, proč nejdeme zpátky ke staré neuroložce...Snaha jí logicky vysvětlit situaci a že dceřin zákrok nelze odkládat, že musí být vyšetřena před anestezií, aby jsme vyloučili možnost ochrnutí či křečí, ji absolutně nezajímala. Jen pořád řešila to, jak jsou moji 2 pediatři drzí, že mě k ní posílají. Nemá prý na nové děti čas, u čehož zvyšovala hlas a v pozadí se bavila se sestrou o tom, jak je to hrozné. Obrátila jsem se na Motol, kde mi sestřička poté, co mě trpělivě bez přerušování vyslechla, objednala nejprve na příští měsíc. Když jsem ji řekla, že tak dlouho nemůže má dcera čekat, tak si vzala na své takříkajíc "triko" to, že nás vtěsnala k jejich paní doktorce. Byla velice milá a chápala mě jako matku, která má velké starosti s nemocným dítětem. Přístup některých dětských lékařů zde v Čechách je příšerný. Není to poprvé, co jsem se v rámci zdraví své dcery setkala s neochotou, zvyšováním hlasu a dáváním najevo jak jsem neschopná a hloupá matka (upozorňuji, že mám vystudovanou vysokou školu a 15 let zahraniční praxe - čímž nechci znít elitářsky, ale jen poukázat na fakt), vystresováním dítěte, které již tak pláče, když vidí bílý plášť, neboť je odmalička po doktorech. Myslím, že jako matka mám právo na slušné jednání a na konzultaci s lékařem, než se rozhodne o léčbě. Někteří lékaři toto již pochopili a díky Bohu za ně.


M
Ověřeny pacient

Má dcera má zkušenosti s paní doktorkou moc nevalné,můj vnuk je epileptik,přístup paní doktorky a sestry.....žádná sláva,ale co mě dost pobavilo v anamnéze mého vnoučka je poznámka,.......extrémně dlouhé a vytočené řasy...........Tak nevím jestli se paní doktorka neminula povoláním...


D
Ověřeny pacient

Musím říct, že my z paní doktorky ani sestřičky nadšeni nejsme. Chodíme k ní, protože syn nemluvil. Tak se na něj sestřička při EEG obořila, že mu nerozumí. K synovi mám osobně přístup velmi sportovní, přesto mi bylo, hlavně setrou, naznačeno, že je rozmazlený (podle ostatních názorů zde zrřejmě klasická "diagnoza"). Nejdřív se mnou doktorka mluvila jako s někým, kdo nestojí ani za řeč, protože je, asi jako ostatní, hloupý. Když ovšem pochopila, že mám slušný intelekt, začala se bavit normálně. V kartě máme v anamnéze jako perličku údaj, že je syn extrémě blond. To měl vyšisované vlasy po dovolené. Postupně přes autismus, oligofrenii, celkové opoždění a přidušení při porodu snad došla ke správné diagnoze, a to, že problém je vývojový. Podotýkám, že syn je jinak, naštěstí, naprosto normální.


Pernetová


Paní Schereghyová nám byla doporučena jako kapacita v oboru v nemocnici na Bulovce. Ukázalo se, že šlo jen o to, že do této nemocnice dochází jako smluvní lékař. Jediné, co celou dobu dělala, bylo opakované EEG a radila nám, jak dítě nerozmazlovat. Vyjadřovala se k běžnému chování syna velmi pohrdavě. Napsala lék, který když nezabíral, tak po telefonu změnila za jiný, aniž by postupovala podle nejnovějších popsaných postupů, které jsou pro lékaře závazné. Recept jsme dostali ve dveřích. Dávka byla nízká, což je v pořádku, ale při další telefonické konzultaci se ukázalo, že je s námi schopna "zasvědčeně" mluvit, aniž by tušila, o jaké dítě vůbec jde.
Z jednání této doktorky jsme začínali mít dojem, že její schopnosti zásadně narušuje její věk. Doktorku jsme zhrozeni opustili.

Jednou po vyšetření eeg doktorka před námi požádala sestru, aby jí eeg syna zkopírovala, že se jí to bude hodit na přednášku, že je to typický obraz. Ale i přez typický obraz synovi nijak nepomohla. Já z toho nabyl dojmu, že publikování je pro tuto starou pani již důležitejší než samotné léčení.
Michal Tiller


Paní doktorku Shereghyovou jsem poznala asi již před 25 lety, když se u mne objevily epi. záchvaty a jiní doktoři mi chtěli dělat lumbálku, která v té době a mém věku byla riziková.Ona toto odmítla a po nějaké době našla vyhovující léčbu a azcela mne kompenzovala. Jako pacientku si mne ponechala a stále k ní docházím na kontroly.Myslím, že za tak dlouhou dobu, co jí znám se mohu vyjádřit, zda je dobrá lékařka.Myslím, že je nejlepší neuroložkou v Praze(dětskou).O její odborné znalosti vůbec nemůže být pochyb, celý život se vzdělává a dá se říci, že svým oborem opravdu žije. Má velké zkušenosti a je schopná okamžitě reagovat na jakoukoli situaci.I tato její vlastnost jí dělá výbornou lékařkou, protože není nic horšího, než nerozhodný lékař. V mém životě mi pomohla a pomáhá i lidsky,protože mimo jiné je velmi empatická a dokáže podpořit i po psychické stránce.Za ta léta,co jí znám jsem v ní získala něco jako druhou mámu a mohu se jí opravdu se vším svěřit,protože vím, že mi vždy dokáže poradit. I mé dvě dcery k ní chodily na kontroly, po porodu musely cvičit Vojtovku,a vše je již v normě.Prostě slovy nedokážu popsat,jak mi pomohla a celý život pomáhá.Proto každému paní doktorku Shereghyovou mohu vřele doporučit-jestli chcete pro své dítě opravdu odbornou péči,miřte k ní.A abych nezapomněla, má skvělou sestřičku Mílu,která si s dětmi umí poradit a je velmi milá a příjemná a pamatuje si snad všechno.Pavlína Jiráková.


Paní doktorku jsem naštěstí viděla jen jednou. Po odborné stránce ji hodnotit nemohu, ale po lidské ano. Byla jsem u ní se synem (tehdy 6-ti letým prvňáčkem). Zadrhával v řeči, bál se "pustit máminy sukně", nikam nechtěl sám. Dětská lékařka nás poslala na neurologii, což jsem přivítala, chtěla jsem našemu problému přijít na kloub. Synovi sestřička dělala EEG (mimochodem, sestřička byla moc hodná a milá), syn se trošku bál, nikdy mu to nedělali, i když jsem se ho snažila na to připravit, že to nic není, když mu nanášela gel, trošku se klepal, ale pak ho to přešlo. Spolupracoval normálně, v pohodě.
Pak jsme šli k paní doktorce, která už přišla naštvaná. Po jejích poměrně ostře vyřčených slovech:"pojď sem!" se syn na mě s obavou podíval. Řekla jsem mu:"běž, paní doktorka tě jen prohlédne".Paní doktorka prohlásila:"no ty jsi pěknej posera!". Prohlédla ho, napsala nám sirup "na osamostatňování" - řečeno jejími slovy. Pak prohlásila:"sestra vám řekne, jak se to užívá, přijďe v září" a "jdu se najíst" odkráčela. Sestřička nám tedy dávkování vysvětlila, moc se mi to nezdálo:"dejte mu...tolik a tolik, kdyby se vám zdál moc živý, tak dávku nezvyšujte, kdyby byl spavý, tak také ne". Paní doktorka byla celkově velmi chladná až arogantní, ze mě téměř udělala špatnou matku, protože jsem si po 6 letech už nepamatovala, kdy syn začal mluvit (mimochodem, kdyby mi někdo řekl, že to budou po mně chtít, našla bych si svůj deníček, kam jsem si to tenkrát všechno psala).
Syn byl psychicky rozhozený, cestou domů z toho dostal průjem a bohužel jsme to na záchod nestihli. Po poradě s psycholožkou jsme mu lék nenasadili. Sice lehce zadrhává dál, ale je samostatný a v pohodě.
Myslím si, že když někdo chce být dětský neurolog, měl by mít větší pochopení pro dětskou duši, příp. pracovat individuálně, když v kartě viděla, s jakým tam jdeme problémem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti