ordinace klinické psychologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Dopravně psychologické vyšetření řidičů • od 1 500 kč

Krizová intervence • od 600 kč

Psychologická diagnostika • od 3 000 kč +1 Více

Psychologické poradenství • od 700 kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s pětiletým výcvikem v nedirektivním psychoterapeutickém a poradenském přístupu Person Centered Approach...

• trauma

od 3 000 kč

Psychologické poradenství

od 700 kč

ordinace klinické psychologie

Umístění: ordinace klinické psychologie Psychické potíže

Paní doktorka je profesionální, a především velmi milá. Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem a pomocí, bez ní bych se sama se svými problémy nedokázala vypořádat, pomohla mi si uvědomit spoustu věcí a především začít řešit své problémy. Mohu ji všem jen doporučit!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Paní doktorka mi hodně pomohla. Pomohla mi se podívat na moje problémy z jiného úhlu, pochopit je a vypořádat se s nimi. Pomohla mi tím napravit svůj vztah s rodiči. Ale taky mi pomohla najít zase sebe sama a přijít na to, že je v pořádku být sama sebou. Moc děkuju. :)

PhDr. Lenka Mašková

Já také děkuji. Jsem ráda, že jsem mohla jít s vámi cestou k lepšímu vztahu k sobě i rodičům. Ať se dobře daří i nadále!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Velmi oceňuji, že paní doktorka se po celou dobu sezení drží u jádra problému. Hodně mi vyhovoval poměr toho, kolik informací potřebuje ode mě; toho, jak se pokouší mě přimět k novému pohledu a jejích vlastních návrhů, co bych třeba mohla udělat. Při rozebírání různých témat jsem narazila na věci, které jsem o sobě nevěděla, možnosti, které jsem nevyzkoušela a některé okolnosti jsem začala vidět v novém rámci. Fakticky jsem díky terapii některé věci začala pociťovat nebo dělat jinak a můj život se díky tomu změnil k lepšímu. Jsem také velmi vděčná za vstřícnost při domlouvání termínu sezení. Veronika

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc, ať se v dalším životě daří!

Umístění: ordinace klinické psychologie deprese

Paní doktorka mi velmi pomohla v těžkém období mého života. Je velice milá, profesionální a empatická. Velice doporučuji.

Děkuji!

Paní Lenka je velmi sympatická a koncentrovaná. Pomohla mi přijmout vlastní emoce a nalézt styl přemýšlení a života, který více odpovídá mým potřebám.
Děkuji Vám ještě jednou za skvělou komunikaci a trefné podněty k zamyšlení. A za všechnu tu nabídnutou vodu.
Eliška

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji a do života přeji samá správná rozhodnutí :)

Umístění: ordinace klinické psychologie

Já musím souhlasit se vším, co je zde napsané. Vím, že to není jednoduché s někým, kdo odpovídá stále “nevím”????, ale i na tom se pracuje. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a začala se sebou něco dělat. Velké díky patří právě Vám.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji. Ráda budu i nadále podporou v hledání odpovědí :)

Umístění: ordinace klinické psychologie

Paní doktorku Maškovou navštěvuji od ledna a vždy od ní odcházím klidnější a s pocitem větší sebejistoty. Paní doktorka je velmi příjemná a empatická, umí svými postřehy otevřít byť i zdánlivě nedůležité problémy, které se ale nakonec ukážou jako zásadní. Kromě její profesionality si také cením její flexibility a lidského přístupu, co se týká organizace našich sezení. Nikdy předtím jsem k žádnému psychologovi nechodila a nikoho jiného bych teď už ani nehledala.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc. Těším se na naši další společnou práci!

Umístění: ordinace klinické psychologie Porucha osobnosti - dlouhodobé terapie

Lenka Mašková je druhá terapeutka, kterou navštěvuji, a znovu měnit se nechystám. Oceňuji zejména její schopnost všimnout si zdánlivě nepodstatných detailů, to, že vždy byla schopná plně porozumět problému, který mě zrovna trápil, a hlavně její vysvětlení jsou vždy srozumitelná i pro laika a k věci. Mám pocit, že v mnohých oblastech jsem se díky ní reálně někam posunula, navíc každé sezení mám možnost jak nadnést nějaké urgentní téma, nebo pokračovat v něčem, co máme rozpracované.

Děkuji moc!

Umístění: ordinace klinické psychologie Rodinná krizová situace

Paní doktorka Mašková je skvělá terapeutka. Poprvé jsem ji navštívila minulý rok v únoru, když jsem řešila problém s rodinným příslušníkem závislým na lécích. Pochopila mé obavy, citlivě avšak upřímně mi vysvětlila jak se situace bude vyvíjet a jak se v této situace chovat, abych si udržela rovnováhu.

Děkuji moc!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Paní doktorka je opravdový profesionál s lidským a empatickým přístupem. Během sezení se mi 100% věnuje a vychází mi maximálně vstříc s termíny návštěv. Velmi si vážím zpětných vazeb, které jsou trefné, objektivní a donutí mne se nad celou situací zamyslet z jiného pohledu. Jsem velmi spokojená a rozhodně bych paní doktorku doporučila dál.

Moc Vám děkuji!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již dva roky se snažím léčit s poruchami příjmu potravy, navštěvuji psychiatra ale ráda bych též psychologické konzultace. Chtěla bych se zeptat zda by jste byla ochotná mě vzít do péče a zda je sezení hrazeno pojišťovnou, děkuji.

Dobry den,dekuji za projeveny zajem. Mohu vam prip.nabidnout termin koncem srpna,prip. vas poprosim o kontaktovani na telefonu uvedenem na mych webovych strankach. pekny den

• Dobrý večer,
    chtěla bych se zeptat zda se zabýváte i trauma terapii.
    Děkuji

Dobrý den,právě dokončuji výcvik v terapii traumatu,takže ano :)
    V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Pěkný den.

• trauma
  • deprese