Lenka Mašková, psycholog Praha

Psycholog, Psychoterapeut

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Dopravně psychologické vyšetření řidičů • od 1 500 kč

Krizová intervence • od 600 kč

Psychologická diagnostika • od 3 000 kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s pětiletým výcvikem v nedirektivním psychoterapeutickém a poradenském přístupu Person Centered Approach...

• Trauma

od 3 000 kč

Psychologické poradenství

od 700 kč

Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji.

Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorku jsem navštívila v průběhu své velké krize. To jsem netušila, že přijde další, ještě větší. Jsem moc ráda, že jsem dala na recenze zde na portálu, díky nim jsem paní doktorku Maškovou vyhledala. V její ordinaci jsem našla přesně to, co potřebuji. Paní doktorka je velmi milá, empatická a lidská. Jsem velmi spokojená se způsobem, jakým vede naše sezení. Dokáže naprosto přesně pojmenovat problémy, podívat se na věci jinou optikou a nabídnout varianty možných řešení. Vše popisuje pro mě jasným a srozumitelným způsobem tak, abych vše chápala, dokázala své problémy uchopit a sama na sobě pracovat. Čeká mě ještě dlouhá cesta, nicméně po každém sezení mám pocit, že jsem o kus blíže svému uzdravení.
Děkuji Vám za všechno a těším se na další návštěvu.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc! I já se těším na další setkání a hledaní cesty ke stabilizaci!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi vždy dokázala pomoci svou empatií, nadhledem a profesionalitou. Když jsem k ní přešla, přišla v mém životě zlomová událost a ona mě provázela na cestě k vyrovnání se a překonání všeho, co se stalo. Věřím, že má její terapie svůj velký podíl i na tom, že jsem přestala potřebovat medikaci a mohla se s chutí a posilněnou vírou v sebe sama vrátit do normálního života.

Děkuji mockrát!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Jak napsala výstižně jiná pacientka - co vlastně dodat, kdyz vsechno bylo řečeno :) Paní doktorka Mašková je miliónová! Svojí empatií, zkušenostmi a především upřímým zájmem, naslouchanim a otevřenými dialogy mi pomohla překonat období, kterému jsem nedokázala sama porozumět, nasměrovat mě,
pomoci si uvědomit priority a zvládat překážky s tim spojené (snaha o miminko, workoholismus). A výsledek? Prave tady na me kouká :) Stala jsem se maminkou nejbajecnejsi partacky - dcery, mame krasnou rodinu a do práce se jednou vratim s novym elanem, verim tomu.
Ze je paní doktorka profik všemi deseti a clovek s obřím srdcem na tom správném místě? Ani nepochybujte! Ode me ma vsechny palce nahore, i ty na nohou!!!:))) DEKUJU za vsechno!!!

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc, ať se vám v nové životní etapě daří co nejlépe!

Umístění: ordinace klinické psychologie Psychické potíže

Paní doktorka je profesionální, a především velmi milá. Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem a pomocí, bez ní bych se sama se svými problémy nedokázala vypořádat, pomohla mi si uvědomit spoustu věcí a především začít řešit své problémy. Mohu ji všem jen doporučit!

Velmi děkuji!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Paní doktorka mi hodně pomohla. Pomohla mi se podívat na moje problémy z jiného úhlu, pochopit je a vypořádat se s nimi. Pomohla mi tím napravit svůj vztah s rodiči. Ale taky mi pomohla najít zase sebe sama a přijít na to, že je v pořádku být sama sebou. Moc děkuju. :)

PhDr. Lenka Mašková

Já také děkuji. Jsem ráda, že jsem mohla jít s vámi cestou k lepšímu vztahu k sobě i rodičům. Ať se dobře daří i nadále!

Umístění: ordinace klinické psychologie

Velmi oceňuji, že paní doktorka se po celou dobu sezení drží u jádra problému. Hodně mi vyhovoval poměr toho, kolik informací potřebuje ode mě; toho, jak se pokouší mě přimět k novému pohledu a jejích vlastních návrhů, co bych třeba mohla udělat. Při rozebírání různých témat jsem narazila na věci, které jsem o sobě nevěděla, možnosti, které jsem nevyzkoušela a některé okolnosti jsem začala vidět v novém rámci. Fakticky jsem díky terapii některé věci začala pociťovat nebo dělat jinak a můj život se díky tomu změnil k lepšímu. Jsem také velmi vděčná za vstřícnost při domlouvání termínu sezení. Veronika

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc, ať se v dalším životě daří!

Umístění: ordinace klinické psychologie deprese

Paní doktorka mi velmi pomohla v těžkém období mého života. Je velice milá, profesionální a empatická. Velice doporučuji.

Děkuji!

Paní Lenka je velmi sympatická a koncentrovaná. Pomohla mi přijmout vlastní emoce a nalézt styl přemýšlení a života, který více odpovídá mým potřebám.
Děkuji Vám ještě jednou za skvělou komunikaci a trefné podněty k zamyšlení. A za všechnu tu nabídnutou vodu.
Eliška

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji a do života přeji samá správná rozhodnutí :)

Umístění: ordinace klinické psychologie

Já musím souhlasit se vším, co je zde napsané. Vím, že to není jednoduché s někým, kdo odpovídá stále “nevím”????, ale i na tom se pracuje. Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a začala se sebou něco dělat. Velké díky patří právě Vám.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji. Ráda budu i nadále podporou v hledání odpovědí :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již dva roky se snažím léčit s poruchami příjmu potravy, navštěvuji psychiatra ale ráda bych též psychologické konzultace. Chtěla bych se zeptat zda by jste byla ochotná mě vzít do péče a zda je sezení hrazeno pojišťovnou, děkuji.

Dobry den,dekuji za projeveny zajem. Mohu vam prip.nabidnout termin koncem srpna,prip. vas poprosim o kontaktovani na telefonu uvedenem na mych webovych strankach. pekny den

• Dobrý večer,
    chtěla bych se zeptat zda se zabýváte i trauma terapii.
    Děkuji

Dobrý den,právě dokončuji výcvik v terapii traumatu,takže ano :)
    V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Pěkný den.

• Trauma
  • Deprese