Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

ordinace klinické psychologie
Jana Masaryka 48, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Psychologické poradenství • Od 700 Kč

Dopravně psychologické vyšetření řidičů • Od 1 500 Kč

Krizová intervence • Od 600 Kč +1 Více

Psychologická diagnostika • Od 3 000 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Jana Masaryka 48, Praha

Od 700 Kč

ordinace klinické psychologie

Ostatní služby


Jana Masaryka 48, Praha

Od 1 500 Kč

ordinace klinické psychologieJana Masaryka 48, Praha

Od 600 Kč

ordinace klinické psychologieJana Masaryka 48, Praha

Od 3 000 Kč

ordinace klinické psychologie

Zkušenosti

O mně

Jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka s pětiletým výcvikem v nedirektivním psychoterapeutickém a poradenském přístupu Person Centered Approach...

Více


Specializace

  • psychoterapie
  • klinická psychologie

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorka je nejlepší terapeutka kterou jsem kdy poznala. Prošla se mnou několikaletou terapií a moc mi pomohla. Je velmi empatickau, velmi jemně vede a současně nic nepodsouva. Výborně se s ní komunikuje, skvělá domluva a prostě mám jen slova chvály! Moc děkuji

PhDr. Lenka Mašková

Moc Vám děkuji a držím palce v nové životní etapě!

K
Umístění: ordinace klinické psychologie krizová intervence

Paní doktorka je profesionál, oceňuji zejména její způsob komunikace - nic nevnucuje, pokládá dotazy tak, aby na odpověď přišel sám pacient a nepodsouvá mu svůj názor na situaci. Mimo jiné je milá, vstřícná a dá se s ní domluvit, aby byly podmínky sezení oboustranně vyhovující. A co je hlavní, nebojím a nestydím se před ní mluvit o jakémkoli tématu, což nemůžu říct o všech terapeutech. Maximálně doporučuji!

PhDr. Lenka Mašková

Moc děkuji! Ať se vám daří ve vašem dalším životě!

A
Ověřený profil
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorka se mnou ušla kus velice trnité cesty a ze společné práce budu čerpat ještě dlouho. Nikdy mě nikam netlačila a dávala mi hodně prostoru sdílet vše, co jsem potřebovala. Naslouchala mi a nabízela mi nové pohledy na situace v mém životě. Zároveň byla mým záchranným kruhem v dobách největší nepohody. Těch změn, co se v mém vnitřním světě udály během terapie, není možné jednoduše a stručně popsat, nicméně již vím, že se nemusím bát říct si o pomoc. Za to jsem ji moc vděčná.

Je těžké najít správná slova, která by vyjádřila můj vděk dostatečně. Ještě jednou Vám z celého srdce mnohokrát děkuji za Vaši péči a lidský, vstřícný a empatický přístup.

PhDr. Lenka Mašková

Velmi děkuji za vaše slova! Bylo mi ctí na chvíli se přidat na vaši životní cestu!


A
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorka mě postavila na nohy. Její přístup je nesmírně milý, empatický, ale upřímný. Ne snad, že by mi řekla, co mám dělat, ale svými poznatky mě na správnou cestu navedla. Patří ji velké díky!

PhDr. Lenka Mašková

Velmi děkuji za možnost se podílet na hledání vaší správné cesty!


K
Ověřený profil
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

S paní doktorkou Maškovou jsem měla možnost se setkat na několika sezení a musím napsat, že každé jedno mi neskutečně pomohlo. Ať už se jednalo naprosto o cokoliv, tak paní doktorka byla vždy velmi empatická, profesionální a její otázky a pohledy mi ukázaly jiný, potřebný směr. Byly to vždy nové poznatky, které by mě samotnou v mých situacích nenapadly a jsem za ně nesmírně vděčná. Děkuji.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji vám! Ať se vám na vaší cestě daří!


L
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji.

PhDr. Lenka Mašková

Moc děkuji! Přeji, ať se vám daří co nejlépe!


D
Ověřený profil
Umístění: ordinace klinické psychologie psychologické poradenství

Paní doktorku jsem navštívila v průběhu své velké krize. To jsem netušila, že přijde další, ještě větší. Jsem moc ráda, že jsem dala na recenze zde na portálu, díky nim jsem paní doktorku Maškovou vyhledala. V její ordinaci jsem našla přesně to, co potřebuji. Paní doktorka je velmi milá, empatická a lidská. Jsem velmi spokojená se způsobem, jakým vede naše sezení. Dokáže naprosto přesně pojmenovat problémy, podívat se na věci jinou optikou a nabídnout varianty možných řešení. Vše popisuje pro mě jasným a srozumitelným způsobem tak, abych vše chápala, dokázala své problémy uchopit a sama na sobě pracovat. Čeká mě ještě dlouhá cesta, nicméně po každém sezení mám pocit, že jsem o kus blíže svému uzdravení.
Děkuji Vám za všechno a těším se na další návštěvu.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc! I já se těším na další setkání a hledaní cesty ke stabilizaci!


K
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi vždy dokázala pomoci svou empatií, nadhledem a profesionalitou. Když jsem k ní přešla, přišla v mém životě zlomová událost a ona mě provázela na cestě k vyrovnání se a překonání všeho, co se stalo. Věřím, že má její terapie svůj velký podíl i na tom, že jsem přestala potřebovat medikaci a mohla se s chutí a posilněnou vírou v sebe sama vrátit do normálního života.

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji mockrát!


I
Ověřený profil
Umístění: ordinace klinické psychologie

Jak napsala výstižně jiná pacientka - co vlastně dodat, kdyz vsechno bylo řečeno :) Paní doktorka Mašková je miliónová! Svojí empatií, zkušenostmi a především upřímým zájmem, naslouchanim a otevřenými dialogy mi pomohla překonat období, kterému jsem nedokázala sama porozumět, nasměrovat mě,
pomoci si uvědomit priority a zvládat překážky s tim spojené (snaha o miminko, workoholismus). A výsledek? Prave tady na me kouká :) Stala jsem se maminkou nejbajecnejsi partacky - dcery, mame krasnou rodinu a do práce se jednou vratim s novym elanem, verim tomu.
Ze je paní doktorka profik všemi deseti a clovek s obřím srdcem na tom správném místě? Ani nepochybujte! Ode me ma vsechny palce nahore, i ty na nohou!!!:))) DEKUJU za vsechno!!!

PhDr. Lenka Mašková

Děkuji moc, ať se vám v nové životní etapě daří co nejlépe!


J
Ověřený profil
Umístění: ordinace klinické psychologie Psychické potíže

Paní doktorka je profesionální, a především velmi milá. Vždy jsem byla spokojená s jejím přístupem a pomocí, bez ní bych se sama se svými problémy nedokázala vypořádat, pomohla mi si uvědomit spoustu věcí a především začít řešit své problémy. Mohu ji všem jen doporučit!

PhDr. Lenka Mašková

Velmi děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již dva roky se snažím léčit s poruchami příjmu potravy, navštěvuji psychiatra ale ráda bych též psychologické konzultace. Chtěla bych se zeptat zda by jste byla ochotná mě vzít do péče a zda je sezení hrazeno pojišťovnou, děkuji.

Dobry den,dekuji za projeveny zajem. Mohu vam prip.nabidnout termin koncem srpna,prip. vas poprosim o kontaktovani na telefonu uvedenem na mych webovych strankach. pekny den

PhDr. Lenka Mašková

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat zda se zabýváte i trauma terapii.
Děkuji

Dobrý den,právě dokončuji výcvik v terapii traumatu,takže ano :)
V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Pěkný den.

PhDr. Lenka Mašková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.