Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Klinická psychologie a psychoterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Bodyterapie • 700 Kč

Koučování • 700 Kč

Psychologická konzultace • 700 Kč +1 Více

Psychoterapie • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• Deprese

Koučování

Psychologická konzultace

Psychoterapie

Klinická psychologie a psychoterapie

Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie psychoterapie

Paní psycholožka je vždy velmi milá, vstřícná a snaží se vám maximálně pomoci s problémy, které máte. Ptá se, ale zárovaň i velmi dobře naslouchá a společně s vámi hledá řešení, aby jste se cítila lépe. Mohu jen doporučit

Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie psychologická konzultace

Paní psychoterapeutka byla vždy velice příjemná, podporující a chápavá. Naslouchala mi a zároveň se ptala a snažila se se mnou najít příčinu. Odbornější věci vždy srozumitelně vysvětlila a popsala možné souvislosti. Sezení byla vždy v příjemné atmosféře a v hezkém prostředí. Celkově jsem byla spokojena.

Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie úzkosná porucha, panické ataky

Z mé vlastní zkušenosti mohu Paní Psycholožku vřele doporučit. Vemli mi po psychické stránce pomohla, moha jsem přijít s jakymkoliv problémem a necítila jsem se trapně nebo úzkostně, vždy mi naslouchala a snažila se pomoc jak to jenom šlo a věřím že bez tohoto mého rozhodnutí zajít k pani psycholožce bych dnes nebyla tam kde jsem ale dál bych se trápila.

G
Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie

Velmi milá sezení, ráda se sem budu vracet. Super lokace, klidné příjemné místo, neocenitelný profesionálně-lidský pristup.
PS: V životě jsou rozhodnutí, a až s odstupem poznáte, co vám přinesla.
Děkuji

Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie deprese

Navštěvoval jsem několik psychologů, bohužel dlouhodobou úlevu mi to nepřineslo. Díky této zkušenosti jsem dospěl k názoru, že mi těžko někdo pomůže. Nakonec ale návštěva odborníka byla nezbytná. Deprese, ztráta smyslu života s myšlenkou na smrt mě přivedla k paní magistře. Naštěstí mě vzala hned a již po prvním sezení se mi ulevilo. Díky citlivému a zároveň profesionálnímu přístupu jsem začal být vyrovnanější, postupně se mi vrací energie a věřím, že můj život má smysl. Nejvíce oceňuji kraniosakrální
terapii a relaxační metody.

• Deprese
  • Emocionální bolest