Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie
Legerova 56/389, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Výborná lékařka, výborný člověk. Akorát, že na uvedené adrese IPP již nepůsobí.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Příjemná paní doktorka. Profesionálně a přitom zcela bezbolestně provedené sono krčních cév. Celkově velká spokojenost.

Dobrý den, musím napsat ...jsem zdravotní sestra,moje zkušenost je už pár let stará, ale stále jsem to ,,nerotdýchala".Paní doktroka (i přes to,že o mě věděla předem)nechala 4 hodiny dřepět v čekárně, při otevřených dveřích řešila projekt a rekonstrukci svého domu.Několikrát kolem mě prošla se slovy-nevím, kdy na vás budu mít čas. Nakonec jsem po telefonické konzultaci volala taxi a nechala se dovézt na emery Homolka, kde mě po MR nechali na oddělení.Měla jsem otok nervu a mrtvou nohu,tekly mi slzy..tohle jsem ještě nikdy nezažila.Tak smutně ,,závidím " spokojeným pacientům.Odborná ani lidská stránka paní doktorky se někam vytratila...jestli nějakou měla.Děkuji, že jsem mohla sdělit svůj názor.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Po příchodu a krátké konzultaci jsem byla celkově vyšetřena s pohledu neurologa a byla jsem podrobně seznámena s mojí příčinou problémů včetně navržení postupu léčby a doporučení na vyšetření u dalšího specialisty. Byla jsem opravdu spokojena a příjemně překvapena přístupem paní doktorky. Opravdu doporučuji každému, kdo má nějaký problém v tomto oboru. Nechápu, jak může tak skvělá lékařka pracovat na takové podřadné poliklinice IPP.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

K pani doktorce chodim s migrenami. Udelala mi podrobne vstupni vysetreni, vysvetlila moznosti lecby a domluvily jsme se na vsem bez problemu.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Dnes jsem MUDr. Drugovou navštívil poprvé a byl jsem absolutně spokojen. Čekal jsem 15-20 min, což považuji za zcela normální a ve srovnání s jinými zařízeními v ČR se o zpoždění nedá snad ani hovořit. Lékařka velmi profesionální, vstřícná a ochotná. Na začátku se mnou probrala mé obtíže, poté mě důkladně vyšetřila a stanovila diagnózu. Vysvětlila mi, že dalších vyšetření není prozatím třeba a vybavila mě předpisem na léky a žádankou na rehabilitaci a termínem kontroly. Skvělá a srozumitelná komunikace.
Musím říci, že mě překvapují komentáře na této stránce. Na můj vkus jsou si až nápadně podobné, zejména pak v kontrastu s dnešní osobní zkušeností. Všichni čekají přesně 40 minut, doktorka je “agresivní, arogantní”, soukromé telefonáty. Krom jiného jsem si v ordinaci nevšiml kávovaru či konvice ve které má být vařena káva…A zaplněná ordinační doba v několika příštích týdnech též nesvědčí o tak hrozném lékaři, jaký je zde popisován.
Já osobně jsem se s ničím podobným ani v náznaku nesetkal. Naopak jsem velmi spokojen a lékařku mohu jen doporučit!

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Nedoporucuji tuto lekarku. Pul roku po porodu mi zacaly problemy s krcni pateri. Nejdrive tlaky v usich, tinnitus, velke motani hlavy od rana do vecera. Byla jsem vystrasena a cekala vyesetreni, postup, navrh lecby, prozatimni diagnozu. Uplny standard, ktery od lekare ocekavate. Do ordinace jsem se musela vetrit po tom, co jsem cekala pul hodiny, nez me lekarka vyzve. Ordinaci mela prazdnou. Varila si kavu, slysela jsem konvici, pocitac. Chuzi po ordinaci. Arogantne otevrela, co jako chci. Udelala zakladni vysetreni. A poslala me na eeg. Bez diagnozy, bez navrhu lecby, bez leku. Objednala me na kontrolu za 2 mesice. Neskutecny. Jakoze se me problemy asi vyresi samy. Behem toho, kdyz jsem ji rikala, co me trapi, tukala si neco do pocitace a tiskla recepty a lekarske zpravy jinych pacientu. Pokud potrebujete vylecit, nechodte k teto lekarce.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Vyšetření začalo asi o 40 minut později, než jsem byl objednán. S pozdravem se paní doktorka neobtěžovala a od začátku byla velice znuděná a otrávená, cítil jsem, že ji svoji přítomností obtěžuji. Sedla si k počítači, něco si tam datlovala do klávesnice a občas po mě otráveně štěkla otázkou. Od začátku se vyšetření neslo v nepříjemné atmosféře, ale problém nastal, když jsem řekl, jak dlouho problémy mám. To jí dost rozčílilo, začala máchat rukama a arogantním, zvýšeným, hlasem mě začala poučovat, že takhle to nejde. Celé vyšetření spočívalo v tom, že mi asi 5x poklepala na ruku kladívkem. Poté vytiskla jakési papírky a s ironickým "prosím" mi je podala. Jelikož jsem za posledních 7 let byl u doktora pouze jednou, nevěděl jsem, o co se jedná. Až na recepci mi řekli, že jde o jakýsi e-recept. O tom co mi napsala a proč, ani o doplatku, se mě paní doktorka neobtěžovala informovat.... Myslím, že tato paní doktorka je velmi arogantní a může být i agresivní, pokud si pacient dovolí obtěžovat otázkami. Zatím je to to nejhorší, co jsem v našem zdravotnictví zažil. Ještě ten samý večer jsem začal hledat jiného lékaře. K paní doktorce už nikdy nepůjdu a ani nikomu jinému ji nemohu doporučit.

Umístění: Poliklinika I. P. Pavlova s.r.o., ortopedie Jiný

Přišla jsem na domluvený termín, dlouho jsem čekala, paní doktorka si vyřizovala soukromé telefonáty, pak přišla její známá a donesla paní doktorce nějakou kosmetiku. A jak jsem přišla na řadu vystartovala na mě, že jsem se nenahlasila na recepci, přičemž, jsem se na recepci nahlásila. Pak se zeptla na důvod návštěvy proč jsem přišla, sdělila jsem jí, že mi mravenčí ruka a bolí krční páteř. Na žádné vyšetření mě neposlala, půl hodiny se mnou řešila, že souhlasí z praktickou lékařkou s rehabilitací. Ani na vyšetření EMG neposlala ani poukaz na rrehabilitaci nevypsala, jen napsala recept na magnosov a tabletky. No hrůza. Paní doktorku nedoporučují

Umístění: jiné místo Poliklinika I. P. Pavlova, neurologie

Jedno z nejhorších setkání s lékařem. Přestože jsem byl objednán (na Poliklinice I. P. Pavlova mě přeobjednávali několikrát, neboť můj původní lékař u nich přestal pracovat, jednou mě namísto k neurologovi poslali k sonografistovi - prý se spletli), v čekárně již nikdo jiný nečekal a v ordinaci také již žádný pacient nebyl, čekal jsem 40 minut - z ordinace jsem slyšel smích, zřejmě si paní doktorka vyřizovala nějaký soukromý hovor. Když mě nakonec pozvala do ordinace, opět zvedla telefon a odběhla na 10 minut. To se sice již omluvila, avšak během dalšího telefonátu se již nějak nežinýrovala a naprosto soukromý a nedůležitý hovor si vyřizovala přede mnou. Po vstupu do ordinace se mě zeptala "Tak s čím vám můžu pomoci?" Když jsem ji sdělil, že jsem přišel na kontrolu, tak nějak sama bez dalších informací mi sdělila, že se cítím jistě lépe. Jakmile jsem ji oponoval, že tomu tak rozhodně není, odkázala se na psychosomatické příčiny... doporučil jsem ji, aby se podívala do zprávy od předchozího lékaře - byť zprávu měla zobrazenu v počítači, podrážděně odběhla na cca 10 minut z ordinace... po návratu se podívala do počítače, kde zjistila, že jsem před lety prodělal CMP - provedla velmi amatérské orientační vyšetření, které se dělá při podezření na CMP (vypláznutí jazyka...), byť do zprávy nakonec uvedla rozsáhlejší vyšetření... Sám jsem ji musel navigovat, aby se zaměřila na to či ono a téměř na kolenou prosit, aby mě odeslala na RTG a jiné vyšetření, které by mohlo vysvětlit mé potíže. Sdělila mi, že mé potíže mohlo způsobit užívání léků před několika lety, přesto ve zprávě doporučila, abych tytéž léky opět začal brát (ačkoliv tyto léky již nepotřebuji - řešily jiný problém). Zprávy z vyšetření, které požadoval předchozí neurolog, si ani nepřečetla... prostě neměla sebemenší zájem. K tomu mi opět nutila vysoké dávky magnosolvu, přestože jsem jí sdělil, že z něj mám značné zažívací potíže a jiný lékař mi nedoporučil užívání magnosolvu - nakonec mi ho stejně předepsala. Amatérská, neochotná, podrážděná, samolibá a v náznacích až agresivní. V problematice se absolutně neorientovala.