Thomayerova nemocnice - Glaukomová poradna
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Thomayerova nemocnice - Glaukomová poradna Jiný

Doktorka byla zbytečně nepříjemná a arogantní, celou dobu ze mě dělala hloupou. Jediné co udělala, že mi předepsala mastičku, takže jsme to mohli vyřešit po telefonu. Nedoporučuji, už k ní nikdy nejdu.

Umístění: Thomayerova nemocnice - Glaukomová poradna Jiný

Paní doktorku pacient absolutně nezajímá, spíše obtěžuje. Nulová komunikace. Tady navíc byl veliký problém, že je obtěžuji na pohotovosti.

Umístění: jiné místo

Lékařku jsme navštívili podruhé. Již při 1.návštěvě byla velmi nepříjemná, při rozkapání očí synovi (9let)několikrát vyndala, že se nevydrží nehýbat (absolvoval to poprvé). I se mnou nejednala jako se sobě rovným. Přesto jsme po roce navštívili znovu (každý má špatný den, že... ). Ovšem její chování se vůbec nezměnilo. Syn odcházel s brekem a pocitem, že si za krátkozrakost může jen sám, já odcházela se stejným pocitem - že tedy vlastně za dioptrie mohou rodiče a navíc jsem se cítila jako žáček, co dostal pěkně za vyučenou od paní učitelky. Po odborné stránce paní doktorku hodnotit nemůžu, nejsem lékař specialista. Nicméně jsem nedostala žádné relevantní informace, jak dále postupovat, co změnit, jaký bude další vývoj. Nic. Pouze recept na brýle a termín další návštěvy. Přestože je očních lékařů (zvláštně dětských) evidentně nedostatek, rozhodně tuto doktorku velmi nedoporučuji!!! Ps: Čekací doba na vyšetření je běžná jako jinde - tzn. 2-3 měsíce.

Umístění: jiné místo Zánět očí u dítěte

Doktorka Trávová je nepříjemná, neochotná a arogantní, její chování mi zkazilo náladu na celý den. Odborně průměr, anamnéza ji naprosto nezajímala a v diagnóze se sekla - to se může stát, ale to její chování během návštěvy by se stávat nemělo.

Dnes jsem byla v ordinaci u pani doktorky s 3 letou dcerou s problemem na podezreni na ocni zanet , mela ho uz vicekrat, pi vstupu do ordinace se nani jenom podivala brz pristroju a rekla ze to nic neni, kdyz se me zeptala co davame , nerekla jsem spravne nazev leku, ktery jako jediny je dostat volne prodejny v lekarne, tak se na mbe koukala jakobych spadla z marsu( musi vedet ze je jediny volnoprodejny a co vlastne myslim) jinak nam nikdy nezabira proto jsem za ni jela, ale o to uz se nezajimala, dceru celou dobu jen napominala at nikam nebeha, neoslovila ji ani jmenem jen porad rikala slecna, prijde mi to divne u tak malych deti, celou nasi navstevu se snazila ukoncit po cca dvou minutach v ambulanci, co ja nevydrzela zvedla jsem se a odesli jsme sami.... arogantni, neprijemna, neprofesionalni....

Umístění: Thomayerova nemocnice - Glaukomová poradna

Paní doktorka je velice milá, trpělivá, klidná. Vyhradila si dostatek času, vše se mnou pečlivě probrala a jasně vysvětlila, odeslala na potřebné vyšetření. Její profesní i lidský přístup mi plně vyhovoval.

Doktorka nesympatická, neochotná. Přijdu na prohlídku po 2 letech a po 3 měsíčním čekání od objednání.. Když mám dotaz ohledně mého problému, odsekne mi, že neví a ať si to zjistím jinde.. Vyšetření celé trvalo 10 minut a než jsem se nadechla k nějaké otázce už mě vyhazovala, že má dalšího pacienta.. Atmosféra celkově dost nepříjemná.. Kdybych se já takto chovala ke svým pacientům, žádné už nemám..