Ordinace stomatologa
Schwarzovo nám. 890, Pardubice

Paní doktorka mi asi v 16ti letech poprvé vrtala přední zub dvojku vlevo nahore z důvodu údajné pihy. Plomba mi po par letech vypadla, nechala jsem si ji opravit, jenže než jsem dojela od zubarky do práce, polovina se mi ulomila. Po necelém měsíci se mi zbytek začal hýbat, ihned jsem tedy navštívila ordinaci. No dopadlo to tak, ze mi z původně zdravého zubu zbyla asi 1/3, zbytek plomby mi doktorka odvrtala, zub zalepila kouskem jakéhosi cementu tak, ze mam z obou stran velikou mezeru. Dále mi bylo řečeno, ze na mě teď nemají čas a tento přední zub mi dodelaji za třičtvrtě roku. Jelikož pracuji na recepci, nebyl pro mě výsledek přijatelný a okamžitě jsem musela vyhledat jiného zubaře. Jsem absolutně nespokojena, bylo to snad poprvé co jsem odchazela s brekem. Paní doktorce to bylo ovšem úplně lhostejné.

Umístění: Ordinace stomatologa

Velmi příjemná a ochotná doktorka. Vše vysvětlí a snaží se zachránit každý zub. Pracuje bezbolestně a pečlivě. Korunky od ní jsou k nepoznání od pravých zubů.

Marek Zeman
Velice šikovná, usměvavá a peclivá zubařka. Nebál bych říci,ze nejlepší v Pardubicích. Přál bych si víc takových skvělých zubařů/řek.

Nejlepší zubní lékařka, chodíme k ní celá rodina, spousta kolegů z práce a všichni spokojeni. Pečlivost, individuální přístup, vždy obrovská trpělivost a péče. Léčila nám několik velmi problémových zubů a vždy je zachránila. Vše vysvětlí, s dětmi to umí perfektně. Vřele doporučuji.

Tak nevím, jestli si paní doktorka vzala zdejší komentáře k srdci, nebo je to tím, že mám zuby relativně v pořádku, ale já hodnotím přístup na jedničku s hvězdičkou. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí, velmi pečlivě tvoří a ještě se u toho kolikrát zasmějeme :-) Vůči kvalitě odborné práce nemám dosud žádné výhrady, naopak mám oproti autorovi dřívějšího komentáře opačnou zkušenost, paní doktorka našla kaz, který přehlédli v nemocnici...
VK

Nemohu paní doktorku doporučit. Zanedbala mi péči o přední zub - neopravila kaz správně, dál se kazil. Po mé další návštěvě mi raději vyndala nerv. Již jsem přešla jinam, kde mi opravili většinu zubů se kterými si "pohrála" paní doktorka Koletová. Jinak přístup OK.

Změnila jsem zubaře a mohu porovnat přístup - diametrálně odlišný, nevěřila jsem, že je možné odejít od zubaře s úsměvem a ne s rozbolavělou pusou. Paní doktorka mi nikdy nic nevysvětlila, nikdy se mě na nic neptala, jen se mě hrabala v ústech...a výsledky podle nového zubaře nestály za nic.

Chodila jsem pravidelně na prohlídky,ale bohužel jak již bylo napsáno níže,paní doktorka přehlédla kaz .. nedoporučuji.
Co se týče chování tak můžu říct,že na mě příjemně nepůsobila,spíš křečovitě .. milý úsměv jí asi věří jen dítě .. povýšená až arogantní.

Bohužel, i když jsem k této "MUDr." chodil pravidelně, zničené zuby díky přehlíženým kazům mluví za sebe. Vzbuďte se a rychle od ní pryč!

Je velice lehké nakydat na práci doktorky takové nehoráznosti !Já chodím k paní Kateřině řadu let a nemohu si stěžovat,vždy jsem byl spokojený se vším co mě dělala.Většina pacientů příjde 10 min po dvanácté a pak se diví,že to nejde zachránit !Také jsem měl dělaný můstek a po třech letech uhnil,ale to není chyba doktorky ale nositele,jak se o něj stará a jaké má dispozice !Naopak měl jsem vzhledem k operaci přijít o 5 zubů které byly dle lékařů v nemocnici k vytržení a paní Kateřina mě 3 zachránila a zpravila tak,že nemusely ven a vydržely i po operaci!Každý by si měl ujasnit co to obnáší vrtat se v těch našich tl...ch,se kterými jdeme k lékaři až když to hoří!A co se týká trhání zubů nebo uhnilých kořenú,neznám lepší doktorku a to je subtilní žena která musí sakra zbrat !Co se týká protetiky :dělali mi párkrát můstek a v jednou případě se dělal celý znova,protože se jí nezdál odstín a barva zubů kterou dělala místní laboratoř !tak to mě tenkrát dostala svojí pedantností ! Neměnil bych a těším se až si nechám dodělat ty zuby co jsem musel oželet kvůli operaci !Kdo chce zažít příjemné prostředí a zacházení jak doktorky tak i sestřičky ať to u nich zkusí pokud se k ní dostane !Většinou má plno .Nikdy se mi nestalo,že bych nepochodil i když jsem nebyl objednán a přišel jsem s nějakou zubní havárií.