Abdominoplastika - operace břicha

Botulotoxin

Korekce vpáčených bradavek +21 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Je absolventem 1.Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě soukromé Kliniky Esthé, které je spoluvlastníkem a kde se zaměřuje na estetickou c...

• plastická chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

1. února 2019 jsem podstoupila rhinoplastiku na klinice Esthé v Praze. Chirurg: Mudr. Karel Urban. Na konzultaci jsem panu doktorovi vysvětlila, že se chci zbavit hlavně hrbolu na nose. Pan doktor Urban řekl, že tedy odstraní hrbol, nos trochu zúží a narovná (jedna strana nosu byla nepatrně vybočená).
Ihned po sundání sádry bylo jasné, že pan doktor udělal příliš radikální zásah a žádné masáže, hojení a čas to nespraví. Po spadnutí otoku se nos začal deformovat a horšit, jak po estetické, tak i po funkční stránce. Nejvíc mne trápí kolaps nosní chlopně (jelikož mi pan doktor odstranil skoro všechny chrupavky, můj nos nemá skoro žádnou oporu. Například, když spím na boku, chlopně se mi zavírají a musím je otevírat prsty tak, aby se do nosu dostal vzduch a mohla jsem dýchat.) Klinika neuznala žádné chyby a odmítá vrátit peníze za zákrok. Ani kliniku, ani pana doktora Urbana na základě vlastní zkušenosti nedoporučuji.

G
Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie zvětšení prsou

Skvělý chirurg.Profesionální přístup.Byla jsem u pana doktora na zvětšení prso a mohu jen doporučit!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie liposukce

Pan doktor je opravdovy umelec. Byla jsem pred peti mesici na liposukci a jsem moc spokojena s vysledkem. Pan doktor ma takovou dobrackou energii, ze pokud je nervozita pred operaci, ta rychle opadne :) Klinika Esthe je celkove neskutecna a vsichni jsou moc vlidni a opravdu jim na pacientech zalezi. Jinam bych nesla Dekuji :)

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie Odstraneni lipomu liposukci

Dekuji panu doktorovi za odstraneni lipomu liposukci. Pres upozorneni na riziko recidivy jsem tento zakrok podstoupila a s vysledkem jsem velmi spokojena. Pan doktor je velice vstricny, klidny a precizni - co vice si prat...

Dobrý Den , byla jsem na Otoplastice u Pana Doktora Urbana 30.10.2015 a jsem velice spokojená , výsledek je užasný , Pan doktor je příjemný, milý, je opravdu skvělý plastický chirurg. Vřele doporučuji . Klára

Byla jsem u pana dr. Urbana na modelaci prsou. Naprostá spokojenost. Profesionální i kamarádský přístup. Moc děkuji všem- anesteziolog+sestřičky. Jsem šťastná,že jsem na tuto operaci šla. Po operaci žádná komplikace. Dokonce jsem ani nebrala prášky na bolest,protože jsem žádnou neměla. :-) Velký dík.

Byla jsem u pana doktora na rhinoplastice a mám dokonalý, úžasný, perfektní nos, naprosto hodící se k mému obličeji. Pan doktor má jedinečný talent, spojuje se u něj výjimečné estetické cítění s precizním provedením zákroku. Jednoznačně potvrzuji slova ostatních pacientek/pacientů a vřele ho doporučuji! Sagi

Děkuji mnohokrát panu doktorovi Urbanovi za skvěle provedený facelift obličeje. S přirozeným výsledkem jsem maximálně spokojená a to samé mohu říci i o přístupu pana doktora. Je mně 60 let, i když cvičím a udržuji si postavu, na tváři a krku už byla léta znát, mnohokrát jsem v obchodě odložila oblečení při pohledu do zrcadla, že už se na mě nehodí, ale teď si nakupování užívám a líbím se dokonce sama sobě i okolí. Pana dotora mohu jen vřele doporučit, bála jsem se, vše dopadlo výborně. Blanka Š.

Ráda přidávám další kladné hodnocení na Mudr. Urbana. Děkuji mu za skvěle provedenou modelaci prsou. S výsledkem jsem maximálně spokojená a to samé mohu říci i o přístupu pana doktora. Všem ho mohu jen vřele doporučit. G. D.

Na otoplastiku jsem se velmi těšila a pan doktor odvedl úžasnou práci! On i sestřičky byli velmi sympatičtí , na sále jsme si dlouho povídali a bylo to velmi příjemné! Vřele doporučuji!

• plastická chirurgie