Abdominoplastika - operace břicha

Botulotoxin

Korekce vpáčených bradavek +21 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie

Je absolventem 1.Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Kromě soukromé Kliniky Esthé, které je spoluvlastníkem a kde se zaměřuje na estetickou c...

• plastická chirurgie

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace očních víček

Absolutně profesionální přístup. Děkuji za úžasně odvedenou práci. Horní víčka. Po několika letech stále perfektní. Ráda se vrátím.

Moc milý, lidský, vstřícný ale hlavně ohromně šikovný pan doktor. Doporučuji všemi deseti!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie operace nosu

Neuvěřitelně laskavý doktor. Moc milý a sympatický člověk, jeho přístup opravdu cením. A samozřejmě je i sikovnej chirurg, kteryho doporucuju. :-)

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie plastické chirurgie obličeje

ZdravimByla jsem u pana doktora Karla Urbana na klinice Esthe v Pze v ul.Na Příkopě na opravě špičky nosu.Pristup !Bezbolestná operace,sice opruz nosit dlahu,ale nos dopadl 1***Fakt doporucuji všemi 10iLaskavý,mily pristup a navic bombasticky anesteziolog!Dekuji a preji krasne nosy

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie zvětšení prsou

Skvělý chirurg.Profesionální přístup.Byla jsem u pana doktora na zvětšení prso a mohu jen doporučit!

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie liposukce

Pan doktor je opravdovy umelec. Byla jsem pred peti mesici na liposukci a jsem moc spokojena s vysledkem. Pan doktor ma takovou dobrackou energii, ze pokud je nervozita pred operaci, ta rychle opadne :) Klinika Esthe je celkove neskutecna a vsichni jsou moc vlidni a opravdu jim na pacientech zalezi. Jinam bych nesla Dekuji :)

Umístění: ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie Odstraneni lipomu liposukci

Dekuji panu doktorovi za odstraneni lipomu liposukci. Pres upozorneni na riziko recidivy jsem tento zakrok podstoupila a s vysledkem jsem velmi spokojena. Pan doktor je velice vstricny, klidny a precizni - co vice si prat...

Dobrý Den , byla jsem na Otoplastice u Pana Doktora Urbana 30.10.2015 a jsem velice spokojená , výsledek je užasný , Pan doktor je příjemný, milý, je opravdu skvělý plastický chirurg. Vřele doporučuji . Klára

Byla jsem u pana dr. Urbana na modelaci prsou. Naprostá spokojenost. Profesionální i kamarádský přístup. Moc děkuji všem- anesteziolog+sestřičky. Jsem šťastná,že jsem na tuto operaci šla. Po operaci žádná komplikace. Dokonce jsem ani nebrala prášky na bolest,protože jsem žádnou neměla. :-) Velký dík.

Byla jsem u pana doktora na rhinoplastice a mám dokonalý, úžasný, perfektní nos, naprosto hodící se k mému obličeji. Pan doktor má jedinečný talent, spojuje se u něj výjimečné estetické cítění s precizním provedením zákroku. Jednoznačně potvrzuji slova ostatních pacientek/pacientů a vřele ho doporučuji! Sagi