Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krškova 807, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vážení rodiče, milí pacienti, po 25 letech jsem ukončil práci v ordinaci praktického dětského lékaře na Barrandově. Děkuji za Vaši důvěru, práce s Vámi mě vždy naplňovala radostí a nadějí. Dr. Karel Holub


Š
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Opravdu profesionál. Naprosto úžasný přístup. Je vidět, že nejen léčí, ale tu práci má opravdu rád a rozumí ji. Vždy správně poradí, je klidný a milý. Jsem ráda, že tohoto lékaře máme a neměnila bych. Velká spokojenost.


Ověřeny pacient

Pan doktor Holub je zatím ten nejlepší pediatr, jakého jsem měla možnost potkat. Vstřícný, milý, profesionál každým coulem. Je to úžasný doktor a já jsem moc ráda, že má ve své péči mojí malou dcerku.


R
Ověřeny pacient

Pan,doktor Karel.já pro mě děti skvělí lékař,mam postiženého syna a v nejhorším si na mě udělal čas a vše vysvětlil,nehledě na to ze diky němu jsem šla do dalšího těhotenství a mam zdravého druhého syna,já jsem mu velice zavazana a nikdy bych neměnila...je to skvělý doktor...


D
Ověřeny pacient

Dobrý den :)), pan doktor i sestra jsou Super,jsem VELMI SPOKOJENÁ mám 4.děti a o všechny se pan doktor stará velmi pečlivě, důkladně a nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal nebo udělal špatně.
S pozdravem (velmi spokojená maminka)
Havlová


L
Ověřeny pacient

Pan doktor, je dobrý (proto 4*). Vždy mě řádně vyštřil, sám(nebo sestra) připomněl povinné prohlídky atd. Nikdy jsem s ním neměl, žádné problémy (odcházím až kvůli překročení věku).
1* jsem strhnul kvůli "předraženosti" tj. buď za podání (aplikování) očkování nebo různých potvrzeních (jenom razítko lékaře - tábor, autoškola atd.)
Ale celkově ho mohu doporučit a zároveň mu tímto děkuji za jeho péči.


P
Ověřeny pacient

Syn se narodil s parézou plexu, poslal nás na rehabilitaci až po mém upozornění, stejně jako na všechna další vyšetření. Když jsme od něj odcházeli, nestyděl si říct o 200,-kč za kartu a poplatek za nadstandartní služby nám nevrátil, i když jsme žádné nevyužili. Je nespolehlivý.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

nejsem spokojen s jeho léčbou, používá zastaralé dávno překonané způsoby léčení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

S tímto lékařem mám jen samé špatné zkušenosti. Je to špatný lékař a nespolehlivý člověk. Ještě bych pochopila že zapomíná zapisovat preventivní prohlídky a celkově je zapomnětlivý, ale nepochopím že zdravé měsíční holčičce neváhá předepsat na běžné šupinky ve vláskách kortikoidovou mast, běhá po místnosti s otevřenou jehlou když se chystal malou naočkovat, až ho musela sestra napomenout. U propichování uší kvůli náušničkám dítě zbytečně trpělo jen proto, že zvolil menší jehlu a pak se snažil narvat náušnice do menší dírky až se ohýbaly. Poslední kapkou bylo když mi večer zaslal řekněme "zváštní" SMS kde rozhodně nemohlo dojít k záměně adresáta. Myslím že za 6 měsíců je toho dost, ani jedna návštěva ordinace neproběhla bez takovýchto komplikací. Dokonce i při převzetí karty teprve zjistil, že nezapsal první poporodní prohlídku dítěte a to si za to neváhal nechat zaplatit 500,- jako za nadstandartní lékařský úkon.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Pan doktor i jeho sestricka jsou vynikajici!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti