Poskytuji péči v celém rozsahu oboru gynekologie a porodnictví. Mou specializací je tzv. prenatální diagnostika (= těhotenský ultrazvuk). Jsem držitel...

• gynekologie a porodnictví

U pana doktora sem měla v tomto týdnu 1.trim screening. Jako prvorodička, které se v těhotenství doposud nedařilo, jsem byla ve stresu už v čekárně. Veškerý stres ale opadl ve chvíli, kdy mi lékař podal ruku, usmál se a představil se. Cítila jsem takový nával energie, že sem se hned uklidnila. Vyšetření probíhalo klidně, vše bylo popsáno a vysvětleno. Pana doktora doporučuji všemi deseti.

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

K panu doktorovi jsem presla od gynekolozky, ktera byla hodne spatna a verila jsem, ze pan doktor me spatne zkusenosti vyrovna. Stalo se a ocekavani predcil. Ocenuji, ze problemy se snazi prednostne resit prirozenou cestou a zdraha se psat leky, ktere resi jen symptomy... V dnesnim svete farma lobby je tento pristup az neuveritelny a panu doktorovi za nej tleskam! Co se tyce jeho vystupovani, je vzdy mily, ochotny vysvetlit, dava veci do souvislosti. Shrnuto a podtrzeno, kdyby takovi byli vsichni lekari, svet by byl o kus krasnejsim mistem...

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

S panem doktorem mám velmi dobrou zkušenost. Přesto, že předchozí gynekoložce, která již v ordinaci nepůsobí, jsem neměla co vytknout, shledávám u pana doktora oproti ní (a i lékařům z jiných odvětví), na české poměry značně pokrokový přístup. Vše vždy vysvětlí, nemá problém s dotazy. Velmi cením, že na základě zdravotního stavu nabídne několik adekvátních možností řešení, která náležitě prokonzultuje a pomůže pacientovi zvolit to "správné". Z důvodu stěhování jsem uvažovala o změně gynekologa, nicméně za panem doktorem si kvůli jeho přístupu několikrát ročně ráda dojedu.

Dobrý den, maminky/rodičové. Naše osobní zkušenost s pane Fouskem byla neveselá. Hodnotíme screening 1.trimestru. Tento lékař si přinesl výsledky krevních odběrů maminky na jakémsi cáru papíru, na základě kterého toto vložil do počítače s tím, ze sestry údajně neuložily výsledky odběrů krve maminky. Ve zkratce, celkový výsledek vyšetření byl velmi negativní-dítě nemělo ani přežít dle dr. Lékař hbitě kontaktoval genetiku a obratem zařizoval Odběr chor.klků. Po takovém odběru me poslal na 20min do čekárny a pak rovnou do práce. Ve zkratce. Po tomto jeho zásahu a doporučení jsem se ještě dalších 40minut v bolestech klátila na venkovní lavičce. Na štěstí jsem jela rovnou za svým gynekologem, který pomohl. A celkový výsledek ? Na světě je krásná zdravá holčička a prognózy pana Fouska byly liché. Nelíbil se nám jak celkový přístup k vyšetření, a ani odběr klků. Nedoporučujeme

MUDr. Karel Fousek

Dobrý den, paní Tejkal. Velmi mě mrzí Váš celkový dojem a s lítostí musím říct, že mezi námi došlo k nepochopení. Abych řekl pravdu, s tím, že bych někomu něco nevysvětlil dostatečně a nedal mu čas na rozmyšlenou, se nyní setkávám teprve podruhé. Což mi vzhledem k délce mé praxe přijde jako všeříkající výsledek…
Nyní k Vašemu případu. Jako každé mamince i Vám jsem řekl, že Vaše individuální riziko na genetické vady je POUZE riziko a ne diagnóza, tedy definitivní závěr. Abyste nebyla “ztracena” v systému, nabídl jsem Vám možnost konzultace u klinického genetika a definitivní došetření genetické výbavy Vaší dcery. Samotný odběr choriových klků také nebyl hned, takže jste měla dost času si celou situaci rozmyslet, zavolat mi, opět zkonzultovat a ev. tento výkon odmítnout. A co se týče pozákrokového období - vždy po výkonu mají ženy možnost být opakovaně vyšetřeny v naší nemocniční ambulanci v případě jakýchkoli potíží, o čemž je vždy poučím (a také Vás jsem poučil). Takže mě mrzí, že jste tuto možnost nevyužila a trápila se na lavičce venku…
A na závěr k výsledku genetického vyšetření - chápu a rozumím Vám, že nervy a vše okolo byly pro Vás hrozné (sám mám dvě děti a dovedu si ten stres představit), nicméně není to právě skvělé, že se pochyby, které vzešly z výsledku I. trimestrálního screeningu, nepotvrdily a máte krásnou a zdravou holčičku? Jako všem ženám říkám, i zde platí - žádné vyšetření v medicíně není stoprocentní, ať už v případě pozitivního nebo negativního výsledku.
Přeji Vám vše nejlepší ve Vašem dalším životě, co nejvíce zdraví Vám, Vaší dcerce i celé Vaší rodině a držím Vám palce, abyste dále potkávala už jen lékaře, se kterými budete spokojená.
S přátelským pozdravem,
Karel Fousek

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

Ordinace mi byla doporučena pro screening v I.trimestru a byť se bohužel potvrdil špatný výsledek děkuji jak panu doktorovi, tak celému týmu sestriček za podporu a velmi vstřícný přístup.

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

Chci moc poděkovat čelí tým GYNORD, sestřičky a doktor Fousek. Mluvím špatná čeština, ale všechny jsou tak hodný a mají pochopení. A pana doktora je vždycky usměvavý a mluví krásná angličtině. Jsem moc spokojená a hodně doporučuji!

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

Velka spokojenost s panem doktorem. Velmi prijemne chovani, s usmevem Vas privita, vsechno ochotne vysvetli. Sestricky jsou taky moc mile. Takze za me super, urcite bych nemenila. Muzu jen doporucit. A jak pani pise, ze mela spatnou zkusenost, tak tomu se ani neda verit. Osobne muzu rict, ze pan doktor je velmi mily.

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

Velice prijemný přístup lékaře i sestřiček. Vzdy zodpovezeno vše, na co jsem se ptala. Jako velké plus vnímám, že nenabádá k užívání žádných doplňků stravy, pokud to není nutné. U pana doktora jsem absolvovala vsechna vysetreni v tehotenstvi.

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Mimodelozni tehotenstvi

U pana doktora maximalni spokojenost, vzdy mam pocit bezpeci, coz je dulezite. Pokazde mile a s usmevem pozdravi, vse velmi ochotne vysvetli, poradi, jeho pristup je profesionalni a velmi vstricny zaroven. Sestricky jsou laskave a mile, mohu jen doporucit.