Poskytuji péči v celém rozsahu oboru gynekologie a porodnictví. Mou specializací je tzv. prenatální diagnostika (= těhotenský ultrazvuk). Jsem držitel...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Jiný

Velice prijemný přístup lékaře i sestřiček. Vzdy zodpovezeno vše, na co jsem se ptala. Jako velké plus vnímám, že nenabádá k užívání žádných doplňků stravy, pokud to není nutné. U pana doktora jsem absolvovala vsechna vysetreni v tehotenstvi.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsem měla zkušenost při prvotrimestrialnim screeningu a poté při utz ve 33tt. Nechci hodnotit odbornost, protože tomu nerozumím, ale jeho přístup a jednání bylo otřesné. Pan doktor byl arogantní a necitlivý. Byla jsem u něj dvakrát a dvakrát se po jeho diagnostice před nemocnicí sesypala. Empatie nula. Objednala jsem se poté do FNO, přístup lékařů tam byl úplně někde jinde a naštěstí se prognózy pana Fouska nepotvrdily. Snad jsem měla jen smůlu..a byla mu nesympatická...ale k tomuto lékaři mě už nikdo nedostane.

MUDr. Karel Fousek

Abych řekl pravdu, takovou zpětnou vazbu slyším poprvé, zatím jsem se vždy setkal s opačným vnímáním mé empatie a přístupu k pacientkám... Nicméně mě mrzí, že jste měla takový pocit z obou vyšetření u mě a jsem moc rád, že vše nakonec dopadlo pro Vás a Vaše miminko v pořádku. Přeji Vám vše nejlepší ve Vašem dalším životě.

Umístění: GYNORD plus s.r.o., praktický lékař gynekologie Mimodelozni tehotenstvi

U pana doktora maximalni spokojenost, vzdy mam pocit bezpeci, coz je dulezite. Pokazde mile a s usmevem pozdravi, vse velmi ochotne vysvetli, poradi, jeho pristup je profesionalni a velmi vstricny zaroven. Sestricky jsou laskave a mile, mohu jen doporucit.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství