(5 názorů)

70900 , Ostrava , moravskoslezský

Opavská 39/962

70800 , Ostrava , moravskoslezský

Lékař: MUDr. Karel Fousek Jiný

Ordinace mi byla doporučena pro screening v I.trimestru a byť se bohužel potvrdil špatný výsledek děkuji jak panu doktorovi, tak celému týmu sestriček za podporu a velmi vstřícný přístup.

Lékař: MUDr. Karel Fousek Jiný

Chci moc poděkovat čelí tým GYNORD, sestřičky a doktor Fousek. Mluvím špatná čeština, ale všechny jsou tak hodný a mají pochopení. A pana doktora je vždycky usměvavý a mluví krásná angličtině. Jsem moc spokojená a hodně doporučuji!

Lékař: MUDr. Karel Fousek Jiný

Velka spokojenost s panem doktorem. Velmi prijemne chovani, s usmevem Vas privita, vsechno ochotne vysvetli. Sestricky jsou taky moc mile. Takze za me super, urcite bych nemenila. Muzu jen doporucit. A jak pani pise, ze mela spatnou zkusenost, tak tomu se ani neda verit. Osobne muzu rict, ze pan doktor je velmi mily.

Lékař: MUDr. Karel Fousek Jiný

Velice prijemný přístup lékaře i sestřiček. Vzdy zodpovezeno vše, na co jsem se ptala. Jako velké plus vnímám, že nenabádá k užívání žádných doplňků stravy, pokud to není nutné. U pana doktora jsem absolvovala vsechna vysetreni v tehotenstvi.

Lékař: MUDr. Karel Fousek Mimodelozni tehotenstvi

U pana doktora maximalni spokojenost, vzdy mam pocit bezpeci, coz je dulezite. Pokazde mile a s usmevem pozdravi, vse velmi ochotne vysvetli, poradi, jeho pristup je profesionalni a velmi vstricny zaroven. Sestricky jsou laskave a mile, mohu jen doporucit.