Klinický psycholog
Rotalova 38, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Navzdory své vlastní blbosti jsem o pana doktora "přišla". Nicméně jsem ho potřebovala pro velmi blízkého člena rodiny, a i přes to, že jsem já nevědomě nepřišla na pár schůzek a neomluvila jsem se, měl lidský přístup k dané situaci. To, že nebere telefony je nejlepší pro pacienta, který je zrovna v "ordinaci". Nerozumím nízkému hodnocení díky právě zmíněnému - nezvedání telefonu etc. Pan doktor Julián Kuric je to nejlepší, co člověk v "nesnázích" může potkat. Já jsem porušila jakási pravidla, na mě pan doktor nereagoval, ale když jsem mu do záznamníku řekla životní situaci, tak reagoval hodně rychle! Je to neuvěřitelný, empatický člověk s největší dávkou lidskosti...

Sympaticky, kompetentni, empaticky, snazi se cloveku pomoci. Ma siroky rozhled. Je pravda, ze telefony obcas nezveda, ale to proto, aby se mohl plne venovat klientovi. Je to rozhodne lepsi pristup, nez kdyz u psychologa neustale zvoni telefon a klient nema sanci rict souvislou vetu.

Bohužel musím souhlasit s předešlým komentářem. Pan Kuric absolutně nereaguje na telefony nebo na emaily. Každý slušný člověk aspoň napíše, i když je odpověď negativní. Chápu, že je asi velice zaneprázdněný, ale najít si minutu na odpověď i třeba prostřednictvím asistentky by mohl. Asi poskytuje své služby pouze velmi movitým lidem, když nereague ani na firemní poptávku, která by byla pro něj jistě lukrativní.

Souhlasím s předchozím komentářem. Pan Kuric opravdu nereaguje na emaily a telefony také nezvedá. Je pravda, že klientů má hodně, ale ne druhou stranu je lehce neseriozní, když jej klient několikrát neúspěšně žádá o další schůzku, která by v rámci terapie měla být pevně stanovená.

Přestože pan Kuric je příjemný člověk a kamarádský, po několika sezeních mám pocit, že jsme mluvili spíše o něm, jeho prožitcích a životních příbězích. Mých se dotkl jen okrajově, což mě příliš nepotěšilo, protože jsem v té době potřebovala naléhavě něco řešit. Ani přes mé asertivní pokusy s k mému problému vrátit jsem neuspěla a pan doktor převedl řeč na naprosto nesouvisející téma. To se opakovalo na každé návštěvě - 30% o mně a 70% o panu Kuricovi. Začala jsem mít pocit potřeby určité duševní exhibice z jeho strany.

Terapie by určitě měla mít prvky jistého sdílení se, ale důležitý je "pacient" a pozornost by měla směřovat k němu a se stejnou důkladností by se měla terapie být dotažena do konce.

Pan doktor je zcela nekontaktní. Telefony nebere, na e-mily neodpovídá. Moje zkušenost je taková, že nemá smysl ho snažit se ho zkontaktovat.

Rozumí tomu a umí

Prosím Vás, vůbec nevím, jak je to s placením. Je pan Julián Kuric soukromý psycholog? Kdybych k němu chodil, hradila by mi to VZP? Děkuji

Pan doktor je SUPER človíček. Slovy ho nelze popsat. Když ho uvidíte, jako by se vám rozzářil celý den. Je velmi chápavý k pocitům pacientů... Má velmi příjemný uklidňující hlas. Bydlím 60km od Brna a ani ta dálka mi nezabrání se za ním vydávat. Svojí léčbou neléčí jenom mě, ale pomáhá i mé rodině v pochopení a toleranci. Všem ho vřele doporučuji.

LÉKAŘ NA SVÉM MÍSTĚ,SKVĚLÝ PSYCHOLOD JEMOM DOPORUČUJI

Pan doktor Kuric je velmi schopný odborník. Oceňuji zejména jeho způsob komunikace s pacienty, problémy nedémonizuje, ale vysvětlí a nabídne řešení. Doporučuji!