Anny Drabíkové, Praha 4 Háje, Praha

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace dermatologická konzultace

Už nikdy víc!!! Pani doktorka nepříjemná, vyšetřuje od počítače a je hned se vším hotová. Na strup tvrdí že je to obyčejné znaménko i když jsem ji řekla asi 3x že to znaménko není. Děti nic nemají podle ní. Starší kluk má pouze bradavice ale dusík ji práve došel a bude až v říjnu takže smůla. Asi težko něco uvidí když má v ambulanci tmu a věnuje se víc počítači než pacientovi. Nakonec vám řekne že ji zdržujete od práce. To je přístup který jsem ještě nikdy nezažila a doufám že už ho nikdy nezažiju a to pracuji ve zdravotníctve.

Umístění: Ordinace

Mám jen dobré zkušenosti,před2 roky paní doktorka vyléčila matce seniorce několik vyrážek a ekzémů,s kterými předtím neuspěla u 4 jiných kožařů. Před 2 týdny jsem za ní zašla se svým problémem a už je taky vyléčený. Doporučuji.

Umístění: Ordinace Akné

Výborná a sympatická paní doktorka, která ví, co dělá. Vždy vše vysvětlí a poradí. Člověk se k ní nemusí objednávat a i přesto zde skoro vůbec nečeká. Doporučuji :)

Umístění: Ordinace vyrážka v obličeji

Paní doktorka je se vším hned hotova , přišel jsem s vyrážkou v obličeji, po vterinovem pohledu byla diagnóza jasna, další minuta-napsaný recept a Já po 5 minutami odchazim s pocitem uspokojení, jak to bylo vse jednoduche.
Ale!!! Paní doktorka mi jaksi zapomněla sdělit, že mast obsahuje kortikoidy a ze by se neměla uživat dele jak 2-3tydny,ba naopak mi bylo sdeleno, že po odeznění vyrazky nemám s mazáním přestat hned, ale postupne,že se to rádo vrací! !...tak jsem vesele mazal a mazal a vyrážka zmizela, tak jsem ještě chvíli mazal.Po par dnech se vyrazka začala objevovat znovu, znovu jsem zašel za paní doktorkou a kupodivu jsem dostal stejnou mast. ..Az v lékárně,ktera je shodou okolností hned vedle ordinace, mi slečna sdeli jak s masti nakládat a co vlastně obsahuje(paní doktorku asi dobře znají, nebot mast me predepsana je nutna namíchat a připravit, ale v obouch případech ji měl i již připravenou ).
To už mi nedalo a začal jsem pátrat na internetu a hned jsem věděl, že je zle! !
To co mám momentálne na obličeji bych nepral ani největšímu nepříteli a paní doktorce tímto děkuji za pomoc; -) ještě, že nemá také chránit! !,

Umístění: Ordinace problémy s atopickým ekzémem

Paní doktorku jsem navštívila hlavně proto, že ošetřuje bez objednání. Přišla jsem k ní s atopickým ekzémem, se kterým mám problémy už od malička a doufala jsem, že mi konečně někdo pomůže. Paní doktorka se na mě skoro ani nepodívala a předepsala mi jen nějakou mast na promazávání, která se složením podobala obyčejné modré Induloně, se kterou se mažu každý den. Při další návštěvě jsem ji neúspěšně prosila o nějakou kortikoidní mast. Ted' už k ní s ekzémem nechodím, nemá to cenu. Přijde mi, že paní doktorce nejvíc záleží na tom ošetřit v krátké době co nejvíce pacientů a na každého mi tak vyhrazeno asi 5 minut.

Umístění: Ordinace Cerveny prst u nohy

Prisla jsem k pani doktorce od me gynekolozky, ktera si povsimla, ze mam fialovo-cerveny ukazovacek u nohy. Pri prichodu jsem ji hned upozornila, ze si pani doktorka mysli, ze to bude borelioza. Na prst se mi podivala ve 2 vterinach, a rekla, ze ne, ze to neni kozni problem a ať jdu k ortopedovi. Pri prosbe, zda by mi pro jistotu nenapsala zadanku na odber krve, mi sdelila, ze tam nic nevidi a pojistovna by ji to neproplatila. Druhy den jsem zasla k jinemu lekari. Odebral mi krev, a z vysledku jsme zjistili, ze mam boreliozu.

Umístění: Ordinace Vyrážka malé dcery

Je skvělé, že jste nás vzala bez objednání a návštěva byla rychlá, ale... Pořádně jste se nekoukla, tvrdila jste nám, že odřené koleno je exém a vyrážka jsou molusky, což je v podstatě závažné onemocnení, ale na můj dotaz, zda mohou molusky zmizet (protože naší dceři to samovolně mizelo) jste odpověděla "NE". A tak si myslím, že má otázka "jsou to tedy opravdu molusky?" byla naprosto vhodná, co už vhodné nebylo byl váš výjev na mne! Tak jen abychom si to dali dohromady, jeli jsme k vám, protože máte na dveřích napsáné i DĚTSKÝ kožař, proto jsem dceru nebrala k někomu jinému, doufala jsem v hezký přístup k dětem (což vůbec nemáte), hned po vaší šílené návštěvě jsme jeli k jiné paní doktorce, která molusky vyloučila ihned a diagnostikovala dceři obyčejnou vyrážku nejspíš na nějaké trávy. Opravdu nedoporučuji, pokud chcete zjistit co vám je, nebo vašemu dítěti, této lékařce se vyhněte obloukem.

Paní doktorka sice rozpozná velmi hbitě problém, vezme vás bez objednání, ale je to za cenu kvality ošetření a jakéhosi standartu v čistotě, hygieně a osobního přístupu k pacientovi. Před časem jsme měli se synem strašný zážitek, když bez umrtvení seškrábala na noze bradavice, vše krvácelo, ránu vůbec nezalepila, ruce si neumyla ani před ani po výkonu, dítě nepříčetné bolestí. Nestačila jsem vůbec zareagovat jak byla rychlá. A šup už jde další pacient, takže jsme si to vydezinfikoval a zalepili doma. Byl to otřesný zážitek.

Velmi profesionální přístup. Paní doktorka mi vše vysvětlila a poradila ve všem, na co jsem se konkrétně zeptala. Jsem velmi spokojena. Čas čekání v čekárně asi 20min bez objednání, což je dnes famtazie :-)

Paní doktorka je se vším rychle hotová. Kluk má ekzém vyvolaný/komplikovaný svrabem. Svrabu si při 2 návštěvách nepovšimla, zbytečně jsme měsíc mazali kortikoidy. Koukal jsem na obrázky na netu a ty projevy jsou dost typické. Příště jdeme jinam. JV