Adresy (2)

Spálená 14, Praha
MEDICOM Clinic

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
28 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Abdominoplastika

Bohužel nemůžu napsat kladné hodnocení, operace odfkaknuta, nechal mi přebytky kůže takže vypadám jak když jsem a tomto zákroku ani nebyla. Šla jsem si splnit sen a zvýšit sebevědomí a jsem tam kde jsem byla před operací. Pana doktora nemůžu doporučit i následná péče po operaci byla děs, měla jsem štěstí, že se mi vše hojilo krásně, když už nic jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Plastika vicek

Pan doktor kulhanek,jako plasticky chirurg- nad miru spokojenost, nejlepsi lekar a moc mu dekuji za jeho praci plastiku vicek.


Ověřeny pacient
Umístění: INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o. zvětšení prsou

Jsem přesně rok po operaci zvětšení prsou od pana doktora Kulhánka a nemohu vytkout ani jednu věc. Skvělý přístup, zákrok bez potíží a dekolt vypadá krásně a přirozeně.


Ověřeny pacient
Umístění: MEDICOM Clinic prsa

Pro mě je nejlepší pan doktor ve svém oboru, velký profesionál, milý, empatický, laskavý - DOPORUČUJI. Vykouzlil mi tak nádherná prsa, která jsou ještě lepší, než byl můj vysněný sen. Perfektně ke mě odhadnuta velikost, max. akorát velké, které v žádném případě nejsou ani trochu přehnané. Také s modelací, jizvy jsou krásně tenoučké a brzo nebudou vidět. Aniž jsem řekla, nebo naznačila ,jaké mám představy, pan doktor to hned poznal - s tím jsem se snad nikdy v životě nesetkala, aby měl někdo tak perfektní odhad. DÁVÁM NEJLEPŠÍ HODNOCENÍ A VELKÉ DOPORUČENÍ. Jsem ted konečně štastná a Vám moc děkuji pane doktore a přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů.


Ověřeny pacient

Pokud můžu hodnotit ze své zkušenosti, tak ro mě nejlepší doktor !!!! v dubnu jsem byla na abdominoplastice a výsledek je naprosto perfektní... teď v prosinci na augmentaci - zvětšení prsou a opět skvělý výsledek.... bezva přístup, pan doktor má velké charizma.... jsem velmi spokojena a všem doporučuji...


K
Ověřeny pacient

bohužel nemohu dobře hodnotit. Samotná operace zmenšení prsou ze zdravotních důvodů byla dle mého laického názoru provedena hezky, tvarově pěkně a zmizely ihned problémy s páteří i dýcháním. Ale následná péče, kdy mám prso dva měsíce otevřené, rána hnisá, ale pan doktor mi nedal ani informaci o výsledcích stěru ( nakonec je v ráně zlatý stafylokok) ani nehodlal napsat zprávu obvodní lékařce( Jaká antibiotika na ordinoval je přece důležitá informace) za celou dobu se ani nepokusil změnit postup léčení ( výplach rány stále stejnou dezinfekcí - Betadinou), neyyjádřil se k době léčení, v podstatě se mnou skoro nekomunikoval, mi přišla hrozná. Zprávu i s výsledky mi nakonec napsala jiná lékařka nemocnice Na Františku, kde jsem operaci absolvovala a poté, co jsem včera změnila chirurga ( ujal se mě primář zcela jiného zařizení, který provozuje i soukromou praxi a jsem mu obrovsky vděčná) se mu stav rány vůbec nelíbi. Doktoru Kulhánkovi jsem naprosto přestala věřit a moc se mi ulevilo, že se mohu doléčit jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Vynikající lékař. Jsem velice spokojená s výsledky. Tímto ještě jednou veliké díky!!! Mohu jen doporučit,velice mi pomohl. Dík.


K
Ověřeny pacient

Před 3 měsící jsem byla na augumentaci prsou. I když se vyskytly menší komplikace, pan doktor byl vždy nápomocný, přátelský a hlavně pozitivně naladěný. Velmi charizmatický člověk. Určitě doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Výborný lékař a milý člověk.Moc mu děkuji za krásné bříško a velmi milý přístup.Všem pana doktora vřele doporučuji.


H
Ověřeny pacient

17.4.2014 jsem byla v Motole na zmenšení prsou,operaci mi provedl pan dr.Kulhánek.Výsledek je super jsem bez bolestí hlavy a zad a prsa mám menší a pevná.Už při prvním setkání s panem doktorem jsem mu věřila a měla z něho příjemný pocit,takže jsem se nebála vůbec a to mi dělal operaci i když užívám Warfarin po CMP.
Děkuji pane doktore ani netušíte,jak jste mi změnil život.
Helena Zlatová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti