Josef Ingr, gynekolog Praha

MUDr. Josef Ingr

Gynekolog Více

137 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jindřišská 18, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
137 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

MUDr. Josef Ingr je velmi pečlivý a zkušený. Oceňuji jeho profesionální přístup. Pokaždé, když jsem měla zdravotní problém, vždy jej se mnou řešil, nehledě na jeho pracovní vytíženost. Dle alktuální potřeby je možné přijít do ordinace bez objednání, či se telefonicky objednat na konkrétní dobu .


L
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi jsme chodila 17 let, vždy byl vstřícný a se vším mi pomohl, se vzhledem jeho prostor souhlasím s ostatními názory zde... Chtělo by to uklidit. Nicméně má poslední návštěva byla úplně zbytečná. V létě měl ordinaci 14 dní v karanténě a on ani sestra nejsou schopni informovat své těhotné pacientky, které mají pravidelné kontroly, že ordinace je zavřená... takže jsem přijela zbytečně... Budiž... Ale po porodu jsem s ním byl smluvená na kontrolu po 6 nedělí, den předem jsem volala zda mohu přijít, řekl mi že ano. Následující den jsem dorazila, aby mi řekl, že již nemá smlouvu s mou pojišťovnou 211 a nevyšetří mě a mám si najít jiného lékaře. Vyšetřit mě prý musí v porodnici. Komunikace lékař - pacient absolutně nulová... Pokud na to sám nestačí, má tam sestru která by tohle měla zařídit. S měsíčním miminkem si opravdu dovedu představit trávit svůj čas jinak než lítáním zbytečně po Praze a MUDr. Mohl by být té laskavosti a pacientky o této změně informovat.


L
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Chodila jsem k panu doktorovi 20let.Byla jsem stále spokojená,i to prostředí jsem přehlížela,ale jak se dnes zachoval se mi vůbec nelíbí.Přijdu k němu,že potřebuji vypsat jen žádanku a bylo mě sděleno,že mi nenapíše nic,neboť od října nespolupracuje s mojí pojišťovnou?Že by mne třeba někdo kontaktoval?Co kdybych měla vážný problém?Tak by mne neošetřil.To je vrchol


J
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi,chodím už 20 let. Díky němu mám dva syny. Pomohl s veškerým vyšetřením . Jinam bych nešla. Pokud byl nějaký problém po zdravotní stránce vše jsem s ním v pohodě vyřešila. Zrovna dnes jsem tam byla, pan doktor si pamatuje. Přál se mě co dělají kluci,že už musejí být větší než já,já mu odpověděla že ano . Čekání se někdy pěkně protáhne ,ale neměnila bych. Pravda je,že čekárna by chtěla víc uklidit a sesternu zmodernizovat. Ale důležité je že pan doktor je super

A
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace kontrola

dobry den je mi 47a k panu doktorovi chodom jiz 20 let a jineho bych nechtela.sice starsi ordinace ale vynikajici lekar


T
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace

K panu doktorovi chodím asi 9 let a jsem s ním nadmíru spokojená. Vždycky mi dělá vsechny možné testy při běžné kontrole. Prostředí je strašně, co si budem ???? ale jeho kvalifikaci bych nikdy nezpochybňovala.


J
Ověřeny pacient

S Pana doktora mi doporučila kamarádka a můžu říct, že jsem velmi spokojená, pan doktor je milý a vždy mi poradil a pokud měl pochyby odeslal mne na odborné vyšetření do nemocnic ( operace vaječníku ). Zvládli jsme jedno těhotenství bez problémů a je vždy ochotný. Proto má bohužel, také ordinaci plnou a musí se někdy dlouho čekat, jistější je tedy dopoledne. Ale neměnila bych a i po přestěhování, raději jedu déle, ale vím, že mi to za to stojí.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor se snažil, ale bohužel špatně. Nepřemýšlel pořádně o příčině mého problému, na testy, které jsem žádala, mě neposlal, místo toho mi napsal další antibiotika "naprázdno", která můj problém pouze na nějaký čas pozastavila, ale nevyřešila. Byl hodný, ale nepomohl mi. S názorem, že ordinace je zanedbaná, bohužel musím souhlasit. Necítila jsem se tam bezpečně, což člověk na GYNEKOLOGII určitě potřebuje...


Ověřeny pacient

Zkušenost tristní. Po čekání hodinu a půl po objednaném termínu jsem chtěla vyšetření kvůli znepokojivým projevům při nástupu menopauzy, řekl, že za problémy může menopauza. Vyšetření 1,5 vteřiny, po zavolání pro výsledky vzal telefon a řekl 'to je v pořádku', jistě si přesně pamatoval mé jméno, vyšetření a podrobný výsledek. Chcete mít jistotu? Navštivte jiného doktora.


P
Ověřeny pacient

K panu doktrovi jsem chodila přes deset let, dvě těhotenství u něj v poradně, v pohodě, bez problémů...Pořád jsem však doufala, že nastane nějaké zlepšení v hygieně a v systému objednávání. Jeho ordinace je opravdu jako z hororového filmu, myslím, že filmaři by byli nadšení, já ale ne, zvlášť, musím-li v takovém prostředí čekat vždy přes dvě hodiny. Plíseň už nahlodala i dřevěný stolek jeho sestry, za dveřmi špinavý kýbl s gyn.nástroji, oslizlý květovaný ubrus, na který se musíte položit při ultrazvuku a na kterém leželo tisíce pacientek před vámi, nikdo ani nesetře (byť symbolicky), všudepřítomný zápach. Dnes jsem chtěla s panem doktorem vyřešit docela závažný problém, už několik dní krvácím, on však přímo přede mnou USNUL!!!!!!!!! Je mi ho nějak líto, myslím, že má nějaké problémy. Nechápu, proč pořád bere další a další pacientky, to, že lékař před pacientem usíná, to už je opravdu vrchol... Opravdu ho nedoporučuji, spíš si myslím, že by měl jít do důchodu, už to prostě nezvládá. Možná byl kdysi dobrý doktor, možná vyléčí a poradí, ale v takovém prostředí zdravý člověk může spíš ještě něco chytit a nakazit se.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti