Josef Ingr, gynekolog Praha

MUDr. Josef Ingr

Gynekolog

Jindřišská 18, Praha
Gynekologická ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi jsme chodila 17 let, vždy byl vstřícný a se vším mi pomohl, se vzhledem jeho prostor souhlasím s ostatními názory zde... Chtělo by to uklidit. Nicméně má poslední návštěva byla úplně zbytečná. V létě měl ordinaci 14 dní v karanténě a on ani sestra nejsou schopni informovat své těhotné pacientky, které mají pravidelné kontroly, že ordinace je zavřená... takže jsem přijela zbytečně... Budiž... Ale po porodu jsem s ním byl smluvená na kontrolu po 6 nedělí, den předem jsem volala zda mohu přijít, řekl mi že ano. Následující den jsem dorazila, aby mi řekl, že již nemá smlouvu s mou pojišťovnou 211 a nevyšetří mě a mám si najít jiného lékaře. Vyšetřit mě prý musí v porodnici. Komunikace lékař - pacient absolutně nulová... Pokud na to sám nestačí, má tam sestru která by tohle měla zařídit. S měsíčním miminkem si opravdu dovedu představit trávit svůj čas jinak než lítáním zbytečně po Praze a MUDr. Mohl by být té laskavosti a pacientky o této změně informovat.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Chodila jsem k panu doktorovi 20let.Byla jsem stále spokojená,i to prostředí jsem přehlížela,ale jak se dnes zachoval se mi vůbec nelíbí.Přijdu k němu,že potřebuji vypsat jen žádanku a bylo mě sděleno,že mi nenapíše nic,neboť od října nespolupracuje s mojí pojišťovnou?Že by mne třeba někdo kontaktoval?Co kdybych měla vážný problém?Tak by mne neošetřil.To je vrchol

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi,chodím už 20 let. Díky němu mám dva syny. Pomohl s veškerým vyšetřením . Jinam bych nešla. Pokud byl nějaký problém po zdravotní stránce vše jsem s ním v pohodě vyřešila. Zrovna dnes jsem tam byla, pan doktor si pamatuje. Přál se mě co dělají kluci,že už musejí být větší než já,já mu odpověděla že ano . Čekání se někdy pěkně protáhne ,ale neměnila bych. Pravda je,že čekárna by chtěla víc uklidit a sesternu zmodernizovat. Ale důležité je že pan doktor je super

Umístění: Gynekologická ordinace kontrola

dobry den je mi 47a k panu doktorovi chodom jiz 20 let a jineho bych nechtela.sice starsi ordinace ale vynikajici lekar

Umístění: Gynekologická ordinace

K panu doktorovi chodím asi 9 let a jsem s ním nadmíru spokojená. Vždycky mi dělá vsechny možné testy při běžné kontrole. Prostředí je strašně, co si budem ???? ale jeho kvalifikaci bych nikdy nezpochybňovala.

S Pana doktora mi doporučila kamarádka a můžu říct, že jsem velmi spokojená, pan doktor je milý a vždy mi poradil a pokud měl pochyby odeslal mne na odborné vyšetření do nemocnic ( operace vaječníku ). Zvládli jsme jedno těhotenství bez problémů a je vždy ochotný. Proto má bohužel, také ordinaci plnou a musí se někdy dlouho čekat, jistější je tedy dopoledne. Ale neměnila bych a i po přestěhování, raději jedu déle, ale vím, že mi to za to stojí.

Pan doktor se snažil, ale bohužel špatně. Nepřemýšlel pořádně o příčině mého problému, na testy, které jsem žádala, mě neposlal, místo toho mi napsal další antibiotika "naprázdno", která můj problém pouze na nějaký čas pozastavila, ale nevyřešila. Byl hodný, ale nepomohl mi. S názorem, že ordinace je zanedbaná, bohužel musím souhlasit. Necítila jsem se tam bezpečně, což člověk na GYNEKOLOGII určitě potřebuje...

Zkušenost tristní. Po čekání hodinu a půl po objednaném termínu jsem chtěla vyšetření kvůli znepokojivým projevům při nástupu menopauzy, řekl, že za problémy může menopauza. Vyšetření 1,5 vteřiny, po zavolání pro výsledky vzal telefon a řekl 'to je v pořádku', jistě si přesně pamatoval mé jméno, vyšetření a podrobný výsledek. Chcete mít jistotu? Navštivte jiného doktora.

K panu doktrovi jsem chodila přes deset let, dvě těhotenství u něj v poradně, v pohodě, bez problémů...Pořád jsem však doufala, že nastane nějaké zlepšení v hygieně a v systému objednávání. Jeho ordinace je opravdu jako z hororového filmu, myslím, že filmaři by byli nadšení, já ale ne, zvlášť, musím-li v takovém prostředí čekat vždy přes dvě hodiny. Plíseň už nahlodala i dřevěný stolek jeho sestry, za dveřmi špinavý kýbl s gyn.nástroji, oslizlý květovaný ubrus, na který se musíte položit při ultrazvuku a na kterém leželo tisíce pacientek před vámi, nikdo ani nesetře (byť symbolicky), všudepřítomný zápach. Dnes jsem chtěla s panem doktorem vyřešit docela závažný problém, už několik dní krvácím, on však přímo přede mnou USNUL!!!!!!!!! Je mi ho nějak líto, myslím, že má nějaké problémy. Nechápu, proč pořád bere další a další pacientky, to, že lékař před pacientem usíná, to už je opravdu vrchol... Opravdu ho nedoporučuji, spíš si myslím, že by měl jít do důchodu, už to prostě nezvládá. Možná byl kdysi dobrý doktor, možná vyléčí a poradí, ale v takovém prostředí zdravý člověk může spíš ještě něco chytit a nakazit se.

K panu doktorovi jsem chodila 8 let. Když nebyl žádný problém tak pan doktor vyhovoval. Rozhodla jsem se změnit lékaře, protože mi přijde, že mě v těhotenství dost zanedbával a neodeslal na testy, na které ostatní těhulky chodí. Další věc je to čekání. Když nemáte zrovna štěstí, že v ordinaci nikdo nečeká strávíte tam dvě hodiny (už se mi stalo, že jsem čekala 2,5h) a jede to jak na běžícím pásu, takže dost neosobní. Dost pochybuju o tom, že si mě pan doktor pamatuje.